• سمانه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 5

تورو خدا زود راهنماییم کنین. قرار شده نامزدیم اخر دی باشه

11 آذر 1397 | 17 نظر | 2720 بازدید

بچه ها بالاخره دیشب عشقم با مامانش اینا اومدن خونمون ! مردم تا راضیش کردم بیان خواستگاری. بعد 5 سال و نیم. حالا یهو قرار شد اخر ماه دیگه عقد کنیم. از دلشوره دارم میمیرم. دوستم گفت بیا بزمینه چک لیست داره و کارت دعوت داره و اینا. الان من کلا گیجم. نمی دونم از کجا شروع کنم. لباس از کجا بگیرم؟ آرایشگاه خوب؟ اتلیه ؟ گل؟ واااااااااااااااای میگم دلدرد می گیرم از فرط اضطراب. فقط دیجی داره مراسمم دوست داداشم. دیگه هیچی !

0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
13 آذر 1397 | 08:28:42 ق.ظ

اول از همه با همسرت صحبت کن باهم 2 تایی 1 بوجه ایی رو واسه مراسمتون در نظر بگیرین . از همین بزمینه کمک بگیرین برای بوجه بندیتون. بعدش برو تو همین بزمینه بهت چک لیست می ده کلا کارات چیاست . چنذ تا تست داره مربوط به تم مراسم و لباس و .... اون ها رم انجام بده . برای خودتم 1 برنامه ریزی کن که هر روز باید چندتا کارتو انجام بدی و سعی کن همه چیز زو بنویسی چون همه ی برنامه هات با هم قروقاتی می شه هر چی نزدیک تر می شی . چند نفری رو هم که بهشون اعتماد داری انتخاب کن که پا به پات همراهیت کنن و اگر کاری رو نمی رسی انجام بدی اونا کمکت کنن .
اگر دنبال تشریفات خوب هستی به نظر من پیانو و ژیوار واقعا کارشون عالیه . برو باهاشون صحبت کن .
واسه لباس اصلا ریسک نکن الان بدی خیاط چون معلوم نمی شه تو فرصت کم چی از آب در میاد . سعی کن اول مدلت رو انتخاب کنی بعدش تو اینستاگرام و سایت ها پر مزون هست مثل تاج محل ، نیکادل و .. ( مزون هم بستگی به بوجت داره )
گل به نظرم برو یا پیش پوژان یا بوهو دیزاین این 2 تا الان حرف اول رو تو تهران می زنن .
عکاس باید به دلت بشینه . نگاه نکن کسی اسم در کرده و معروفه پس بقیه خوب نیستن . ترجیحت به این باشه که اون عکاس روز مراسمت خودش بیاد نه این که تو 1 روز 3 تا مراسم بگیره و هر کس رو بفرسته 1 جا . آقای زنده پیر رو من خودم باهاشون عکس نامزدی و عروسیم رو گرفتم از شخصیت و کار واقعا یدونن . اگر دوست داشتی پیجشون رو ببین . رزت استدیو ، زبرا ، رازان ، ویوا ، حدیث ، برایدرووم ، علی حمیدی و ... این ها همه جزو بهترین ها هستن اما باز هم ببین باید به دلت بشینه .
کارت هم که 1 روز خیابان بهارستان بیای تمام شده کارت .
برای گیفت هم تصمیم بگیر چی می خوای تو میرداماد ، کوچه مهران منبع این گیفت هاست .
کیک و شیرینی هم با همون تشریفات صحبت کن خودش سفارش بده فقط مدل بده بهش
آرایشگاه الان تو این هفته ها خیلی ها بازدید عروس میزارن . من هفته ی گذشته رفتم بازدید مرضیه محمدی واقعا کاراش شیک بود . این جمعه هم بازدید گذاشته باز . مریم فرشته هم کاراش واقعا قشنگه ، شبنم نظیف ، و ... اول بوجت معلوم کن بعدش بیا این جا همه بهت کلی جا معرفی می کنیم .
اما قبل از این که همه ی این کارهارو انجام بدی با همسرت برین قرآنتون رو هدیه بگیرین . این کار خیلی خیلییییییی از استرس هاتون رو از بین می بره و ایشاالله با همون قرآن قشنگتون می شینین سر سفره عقد عشقتون . ( امیدوارم همیشه استرس های این جوری داشته باشی )

0 لایک نظر دهید
  • m.geranmaye
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
13 آذر 1397 | 05:39:06 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر
برای راهنمایی و مشاوره میتونید از مرکز مشاوره پندار نیک خانم دکتر زارع راهنمایی بگیرید واقعا کارشون عالیه من که خیلی راضی هستم.شمارشونو میزارم حتما کمک بگیرید ازشون 44276456 -44259017

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
14 آذر 1397 | 01:32:25 ق.ظ

اصلاً اصلاً استرس نگير مطمئن باش كه كارات به خوبي انجام ميشه
ارمغان درست ميگه اولين و مهمترين قدم تعيين بودجه هست
بعدش من خودم چون خيليييي با حساسيت و وسواس همه ي كارامو انجام دادم به نظرم تو آتليه ها رازان و ساتگين از همه بهتر بودن براي لباس هم من خودم به تاج محل سفارش دادم البته هنوز كارم رو تحويل نگرفتم چون ٢ ماه مونده تا عروسيم
براي آرايشگاه هم به نظرم خيلييييييي سليقه اي هست ولي من چون خودم لايت و طبيعي دوست داشتم با پرستو گودرزي قرارداد بستم فقط من چون خودم دو بار رفتم سرمه وسمه براي بله برون و عقدم پيشنهاد ميكنم اگه خيلي غليظ دوست داري بري اونجا
واسه تشريفات هم من نزديك ١٥-١٦ جا رفتم و آخر قراردادم رو با ژيوار بستم چون از همه نظر كارشون و برخوردشون رو قبول داشتم و من و همسرم واقعاً از بابت تشريفات هيچ استرسي نداريم
من واسه گل هم كار رزنتا و بلوم رو دوست دارم خيلي كه واسه فرماليتم به رزنتا سفارش دادم
در كل اگر ميرسي يه جلسه مشاوره عروسي برو بزمينه اگر هم رفتي تشريفات ژيوار اونها هم خيلي راهنماييت ميكنند
نگران نباش همه چي عالى پيش ميره

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
14 آذر 1397 | 01:33:22 ق.ظ

راستي من خودم براي كارت ميخوام از محك بگيرم واي خوب بهارستان هم پره

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
14 آذر 1397 | 11:38:51 ق.ظ

چقدر فکر خوب و قشنگیه کارت از محک گرفتن ، منم حتما از اون جا می گیرم خیلی خیلییی فکر خوبیه ( همش فکر می کردم واسه این که ملت میندازن دور واقعا هزینه الکیه کارت خریدن و این همه کاغذ هدر میدیم که ملت بندازن 1 گوشه می خواستم اینترنتی کارت بدم به همه اما الان که محک رو متوجه شدم اصلا بدون شک فقط محک )

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
14 آذر 1397 | 11:39:32 ق.ظ

ژیوار واقعا آقا حامد آدم رو آروم می کنه و کلی کمکت می کنه من قسمت نشد با اونا بگیرم مراسمم رو ولی از نظر انجام کار و مسئولیت پذیر بودن وقعا خوبن . پیانو هم همین طوره . کیفیت غذاشون هم هر 2 عالیه و پذیرایی از مهمونشون زیاده و مهمون ها از پذیراییشون همیشه تعریف می کنن .
من خودم با دانیال گرفتم ولی این 2 تارم خیلی خیلی تائید می کنم چون چندین مراسم ازشون دیدم و باهاشون چندین بار صحبت کردم ( کلا هرچی عروس بگه همونه نگران نباش )

0 لایک نظر دهید
  • Maede
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
14 آذر 1397 | 12:56:32 ب.ظ

غذای آخر شب عروسی هم جمع می کنه محک؟ ما سر عروسی خواهرم چند کیلو باقالی پلو داشتیم که مونده بودیم چیکارش کنیم. راه افتادیم خودمون بردیم جنوب شهر خسته کوفته. جایی هست غذای عروسی رو بیاد ببره قسمت کنه؟

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
15 آذر 1397 | 11:08:26 ق.ظ

آره با خود تشریفات صحبت کن بگو می خوام غذاهایی که میمونه رو بدین خیریه . من سر نامزدیم هر چی مونده بود رو تشریفاتم داد بردن جلو چشمامون ماشین از خیریه اومد غذاهارو پک کرده بودن خیلی شیک و تر تمیز دادن به اونا .
1 اپلیکیشن هم اومده بود من چند وقت پیش دیدم شبیه به همین اسنپ فود و اینا فقط کارش اینه که شما میگین غذا چی مونده و تقریبا چقدر هست بعد درخواست میدین 1 نفر میاد میبره این غذارو میده به نیازمندها فقط اسمش رو نمی دونم

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
29 آذر 1397 | 12:40:49 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
چقدر فکر خوب و قشنگیه کارت از محک گرفتن ، منم حتما از اون جا...

خوشحالم كه شمام اين كار رو ميكنيد

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
29 آذر 1397 | 12:41:41 ب.ظ
در پاسخ به Maede
غذای آخر شب عروسی هم جمع می کنه محک؟ ما سر عروسی خواهرم چند کیلو...

يك سري از خيريه ها خودشون ماشين و قابلمه ميارن شب عروسي پك ميكنند

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
29 آذر 1397 | 12:43:08 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
ژیوار واقعا آقا حامد آدم رو آروم می کنه و کلی کمکت می کنه من...

آره من و شوهرم واقعا از نظر آتليه و تشريفات اصلاً استرسي نداريم انقدر كه گروه ژيوار و رازان از هر نظر فوق العاده هستن

0 لایک نظر دهید
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
29 آذر 1397 | 05:30:31 ب.ظ

من شنیدم عروسی های مختلط تو گرمدره جمع شده. این هفته همشون کنسل شدن. شما هم شنیدین؟

هر چیز که در جستن آنی آنی
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
01 دي 1397 | 12:29:30 ق.ظ

آره عزیزم اون هفته همه ی گرمدره رو گرفته بودن و با تعهد و این جور چیزا اومدن بیرون . برای شغل اون ها این مشکلات هست دیگه

0 لایک نظر دهید
  • شهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
09 دي 1397 | 11:31:50 ب.ظ

سلام ... چه جالب که راجب ژیوار صحبت شد... کی مراسمش با ژیوار بوده؟

0 لایک نظر دهید
  • شهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
09 دي 1397 | 11:31:50 ب.ظ

سلام ... چه جالب که راجب ژیوار صحبت شد... کی مراسمش با ژیوار بوده؟

0 لایک نظر دهید
  • ali077
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
19 آبان 1398 | 04:39:34 ب.ظ

من تمام نظرات رو مو به مو خوندم ولی به نظرم باید به یه مشاور خوب مراجعه کنی
برو تو این سایت ببین کودوم مشاور به دردت میخوره تمام مشاور ها رو معرفی مرده
/

0 لایک نظر دهید