• mahdi
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1

درباره فرش کاشان

08 آذر 1397 | 10 نظر | 1856 بازدید

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و هر جا که هستین سالم و تندرست باشین ، من چند تا سوال درباره فرش کاشان دارم که امیدوارم تو این انجمن فعال که همه ماشالله با تجربه و با دانش هستند ، جوابمو بگیرم .
ضمنا خدمت مدیران سایت هم خسته نباشید عرض می کنم .
امیدوارم افرادی که در گفتگوی آزاد شرکت می کنند به سوال بنده در این باره پاسخ کامل بدن تا من بتونم از مشورت و تجربه ایشان استفاده کنم .
من می خوام فرش بخرم موندم چه کنم . راستش یه چند ماه هست که می خواهیم فرش بخریم اما همیشه به مشکل بر می خوریم و قضیه عقب می افته . ماشاءالله اینقدر فرش ها متنوع هستند که آدم برای خریدشون گیج میشه .
دوستان بنده به من توصیه می کنند که فرش دستباف بخر ولی خودم در نظرم ماشینی هست چون فعلا اونقدری بودجه نداریم که به فرش دستباف فکر کنیم .
به نظر شما فرش دستباف اگه خواستیم بخریم فرش کاشان بهتره یا تبریز ؟ شنیدم فرش های دستباف تبریز دستباف خیلی گرون هستند اما زیبا ترن . اما آیا اختلاف قیمت با فرش کاشان به خاطر کیفیتشه یا طرح هاش ؟
حالا اگه خواسته باشم فرش ماشینی بخرم ، شنیدم فرش کاشان ماشینی خیلی خوب هستند . آیا این مطلب درسته ؟
در ضمن فرش کاشان از نوع 1200 شانه بهتره یا 1000 شانه و 700 شانه ؟ ممنون می شم که کمکم کنید تا در این خرید به بهترین ها دست پیدا کنم .

0 لایک
  • Sab.j
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
08 آذر 1397 | 10:15:51 ب.ظ
در پاسخ به mahdi
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و هر جا که هستین سالم و تندرست باشین...

فرش تبریز خیلی فرش ظریفی هست و نقوش بسیار قشنگی داره و جزو یکی از بهترین فرش ها محسوب میشه و اکثرا هم جنسش ابریشم هست من پیشنهادم فرش تبریز هست100%

0 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
08 آذر 1397 | 11:45:30 ب.ظ

تا جایی که اطلاع دارم فرش تبریز بسیار گرونه الان. اگر دکوراسیون مدرن برای خونتون دارید بهتره فرش های سبک مدرن داشته باشید. اگر دکوراسیون کلاسیک دارید طرح ماهی و هرمس هم ماشینی هم دستباف خوبن. میدون هفت تیر بروید یه سر

0 لایک نظر دهید
  • maryam-jamali
  • کاربر
10 آذر 1397 | 02:08:30 ب.ظ

فرش 1200 شانه از تراکم بالاتری برخوردار هستش و فرش 700 شانه قیمت بهتری داره حالا هر کدوم که به نظرت با بودجه ای که داری خوانایی داره اقدام به خریدش کن . اگه میخوای فرش کاشان خریداری کنید
https://www.zarfarsh.com/28-kashan-carpet

رو لینک بالا کلیک کن تنوع بالایی دارن همچنین شاخه های دیگشم هست که داخل سایت می تونی بررسیش کنی

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
11 آذر 1397 | 09:34:41 ق.ظ

فرش 1 چیز عمری هست و به نظرم حتی اگر دوست نداری بخر چون بعدا برات می مونه و این که پولت و از نقد بودن به فرش تبدیل کردی . هر چی درصد ابریشم تو فرش بالا بره طبیعتا قیمت اون هم بالا می ره ،شما می تونی به جای ابریشم بالاتر فرش تبریزی بگیری که رج اون هم پایین باشه مثلا رو 60 اینا خوبه چون هر چی رج کمتر فرش نازک تر و گرون تر ، حواست به این مسئله باشه که تو انتخاب فرش . به نظر من آدم 1 دونه بخره اما بهترینش رو در حد خودش بگیره خیلی بهتره تا این که بره خونش رو پر کنه با چیزای دیگه ، اگر امروز نخری مطمئن باش چند سال دیگه پشیمون می شی از این که نخریدی .
اگر سبکت مدرن هست می تونی فرش تبریز با نقش نامی رو انتخاب کنب که بیشتر به سبک مدر میاد .

0 لایک نظر دهید
  • maryam
  • کاربر
26 آذر 1397 | 07:13:32 ب.ظ
در پاسخ به mahdi

سلام دوست من فرش کاشان از نوع ماشینی خیلی بهتر از کل دنیا است و شما می توانید روی اون حساب باز کنید ولی در فرش های دستباف تبریز حرف اول رو میزنه
https://www.farsherooz.com/

0 لایک نظر دهید
  • hosein
  • کاربر
18 ارديبهشت 1398 | 11:36:44 ق.ظ

سلام
وارد لینک زیر شو . تنوع رنگ و طرح 700 ، 1000 ، 1200 شانه فرش کاشان با قیمت بسیار عالی درب کارخانه با کیفیت عالی
www..com

1 لایک نظر دهید
  • خانومی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
21 مهر 1398 | 10:20:03 ق.ظ
در پاسخ به mahdi

سلام

بنده در کاشان سکونت دارم ودر زمینه فرش فعالیت دارم. .
به علاقه خودتان بستگی دارد. اما اگر تمایل به خرید فرش کاشان دارید میتوانم شما را راهنمایی کنم.
فرش دست بافت کاشان که همه با ان آشنایی کامل دارند. من بافنده میشناسم که بتواند شما را کمک کند. در صورت تمایل به خرید فرش دست بافت میتواند به من پیام بدهید.

اگر تمایل به خرید فرش ماشینی دارید میتوانید فرشی تهیه کنید که در عین قیمت مناسب با فرش دست بافت رقابت داشته باشد میتوانم فرش ماشینی 1200شانه برجسته را معرفی کنم که چون تراکم این فرشها 3600 است کیفیت وظرافت وهمچنین ماندگاری بالاتری دارد. از طرفی دست بافت گونه نیز هست. لینک زیر میتواند شما را در این زمینه یاری کند. اگر سوال داشتید در خدمتم.(تنوع محصولات 1200شانه بالاست.)

آدرس فرش کاشان :

باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن
1 لایک نظر دهید
  • مریم
  • کاربر
19 دي 1398 | 12:39:47 ب.ظ

سلام
من به شما توصیه میکنم اگر فرش ماشینی خوب و قیمت مناسب میخواهید از کاشان خرید خودتون رو انجام بدید.فرش ماشینی را اگر از درب کارخانه تحویل بگیرید خیلی براتون بصرفه هست. فرش ماشینی اونقدرررررررر طرح و نقشه های متنوعی داره که باب میل میل همه سلیقه ها هست. من خودم از کارخانه فرش سورنا خریدکردم و راضی هستم .قیمت مناسب و کیفیت بالایی داره.از همه مهمتر تنوع خوبی هم داره.بعضی از فرش ها دقیقا مثل فرش دستبافت هست که بهشون میگن دستبافت گونه.واقعا از نظر نقشه هیچ فرقی با دستبافت نداره قیمتش هم مناسبه.

0 لایک نظر دهید
11 خرداد 1400 | 11:23:21 ق.ظ

دیگ بنظرمن الان هزینه های سنگین کردن واس فرش اشتباه
الان فقط روفرشی کش دار ترک
خیلی زیبا و شیک هستن
توی سایت نیلادکور کلی موجوده
ادرسشو این پایین میزارم

https://niladecor.ir/product-category/دکوراتیو/روفرشی/

0 لایک نظر دهید