• مهسا.آ
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3

پدرو مادرم از هم طلاق گرفتن واسه مراسم های قبل عروسی و عروسی چیکار کنم؟

10 مرداد 1397 | 7 نظر | 1416 بازدید

من خیلی گناه دارم. دبیرستانی بودم پدر و مادرم جدا شدن. برادر بزرگم از ایران رفت من موندم و خونه مادربزرگم. مادرم و پدرم هردو ازدواج کردن. با یه پسری دو سال پیش آشنا شدم که میخواد بیاد خواستگاریم. میدونه پدرو مارم ازهم جدا شدن ولی نمیدونه مادرم ازدواج کرده فقط پدرمو بهش گفتم. خونوادش هم نمیدونن که من کلا بچه طلاقم. خیلی خانواده ی به قول خودشون آبرودارین! و هنوز جرات نکرده بهشون بگه. تا مجا میشه دروغ گفت اخه. هرجام اینا بهم رسیدن دعواشون شده. همه باهم. مخصوصا مامانم با زن پدرم چون زن پدرم دوست مامانم بوده. خلاصه زندگی خوبی ندارم و نداشتم اصلا. میترسم تو خواستگاری و عقد و عروسی هم بیان و دعوا راه بندازن. نمیخوام مجید رو هم از دست بدم. چیکار کنم به نظرتون. خیلی استرس دارم ولی رو تصمیم ازدواجم مصمم هستم. من 30 سالمه و واقعا اطرافم پسری بهتر از مجید ندیدم...

0 لایک
  • Sim Sim
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 16
11 مرداد 1397 | 11:35:08 ق.ظ

عزیز من انقد زندگی های بد و عجیب غریب وجود داره که تو پیششون خوش شانسی
اشتباهات پدر و مادر تو گردن تو نیست خوبه که همسرت اینو میفهمه و کنار اومده ولی خونوادش هم باید حقیقت رو بدونن اگه اونا هم آدمای فهمیده ای باشن درک میکنن که این مشکل چیزی نیست که مانع خوشبختی پسرشون بشه اگه هم مشکل داشتن با این داستان توپ میره تو زمین آقا پسر. ایشون باید تصمیم بگیره شمارو میخواد یا نه.
قبل هر مراسم با پدر مادرت صحبت کن بگو دو ساعت تحمل کنن ضمنا در مراسم های خواستگاری و بله برون لزومی نداره همسر پدر و همسر مادرت حضور داشته باشن. اونا عروسی بیان. امیدوارم پدر مادرت اصرار نکنن به اومدنشون. شما تنها نیستی ایشالا به خوبی و خوشی عروسی میکنی شوهرتو داری این روزا همه با دوستاشون رفت و امد میکنن تا فامیل

0 لایک نظر دهید
  • safoora6069
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
11 مرداد 1397 | 09:30:52 ب.ظ

خب مسلما کسی اینجا تو رو به دروغ تشویق نمیکنه. بخواه که آقا پسر حقیقتش رو بگه به خانوادش. ولی وضعیت راحتی نداری و باید قبول کنی وضعیتت نرمال نیست و باید محتاط عمل کنی. هرچند که منحصر به فرد نیست شرایطت و خیلیها تو وضع شمان. پس نگران نباش و اعتماد بنفست رو حفظ کن

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
23 مرداد 1397 | 04:38:42 ب.ظ

اگه همسرت واقعا شما رو دوست داشته باشه و پشتت باشه مطمئن باش که اتفاق بدی نمیوفته حتی اگه خانوادش هم با تو مخالفتی داشته باشن
بهتر که هرچی زودتر حقیقت به نامزدت بگی و آمادش کنی.

0 لایک نظر دهید
  • titi
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
04 مهر 1397 | 12:34:01 ب.ظ

خب شما که همه چی رو گفته بودی چرا قضیه ازدواج مادرتو نگفتی؟؟! بهتره تا دیر نشده همه حقیقت رو بهش بگی تا بتونه تصمیم درست رو بگیره ، به نظر من همه چی دست خودتونه، بتونی از پدر و مادرت بخوای که یه روز اونی باشن که شما میخوای، در کل خودتون باید بخواید تا همه چی خوب پیش بره و البته که شما و طرفتون باید بخواید تا بشه!
محکم و قاطع پیش برید همونی میشه که میخواید.

1 لایک نظر دهید
  • rahil
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 6
07 مهر 1397 | 04:47:07 ب.ظ

مهم همسرتون هست که با توجه به همه این شرایط کنارتون بمونه البته کاش درباره مادرتون از اول راستشو می گفتید...در کل بهترین فرصته برای اینکه متوجه بشید انتخابتون توی همسر چقدر درست بوده قبل ار اینکه بخواید استارت زندگیتون رو بزنید چون متوجه علاقه همسرتون میشید.

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 01:09:25 ب.ظ

عزيزم از بهترين كار اينه كه خانواده خواستگارتون رو به طور كامل از همه چي با خبر كنيد و يك جلسه ي ٤ نفره با پدر و مادرو همسرانشون بذاريد و باهاشون صحبت كنيد اگر كه فكر ميكنيد خودتون نميتونيد حتماً از يه مشاور كمك بگيريد
فرزند طلاق بودن جرم نيست و آخر دنيا هم نيست
من خودم فرزند طلاقم

0 لایک نظر دهید