• مهسا.آ
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3

نحوه برنامه ریزی با بزمینه

10 مرداد 1397 | 3 نظر | 1537 بازدید

دوستای خوبم من عروسیم زیاد مونده بهش.ولی از الان میبینم ایده بگیرم. یه سوال ذهن منو مشغول کرده این سایت که میگه برنامه ریزی عروسی می کنه در حقیقت کار تشریفات رو انجام میده؟ میدونم که تشریفات واسطه گری می کنه اغلب با یه تیم خاص کار میکنن و اینجا دستمون بازه. ئلی عوضش کترینگ یا همون تشریفات مراسم رو مدیریت میکنه. واسه گل آرایی و کترینگ و باغ مراسم کی هماهنگی رو انجام میده؟ یعنی مدیریت مراسم با کیه؟ خونواده و عروس و داماد که نمیتونن این کارو انجام بدن. بعد اینجا تخفیف هم در نظر میگیرن واسه اعضا؟ منو راهنمایی کنید خواهش میکنم

0 لایک
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
11 مرداد 1397 | 03:59:28 ب.ظ

ببین عزیزم تا جایی که فهمیدم اینا کار انتخاب وندور رو راحت می کنن . میگن مثلا این میکاپ آرتیست محلش اینجاست و نمونه کاراش اینه. یا این گلفروشی مدل گلاش اینه و مردم بهش این امتیازو دادن. ولی مدیریت کارها رو باید با چک لیستا و مدیریت هزینه خودتون انجام بدین. یه چیزی هم که فهمیدم اینه که مشاوره رایگان هم دارن زنگ بزن از مشاوره رایگانشون استفاده کن

هر چیز که در جستن آنی آنی
0 لایک نظر دهید
  • nila
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 9
14 مرداد 1397 | 11:21:12 ق.ظ
در پاسخ به مهسا.آ
دوستای خوبم من عروسیم زیاد مونده بهش.ولی از الان میبینم ایده بگیرم. یه سوال ذهن...

چقد خوب که زودتر از عروسیت به فکری واسه ما که همش هول هولی شده تازه خونه هم داریم میخریم.
واسه ماهایی که همه کار روسی رو خودمون میکنیم سایتهایی مثل بزمینه یه نعمته
بعضی سایتا همینجوری اسم تالارا و گل فروشی ها و آتلیه ها رو ردیف کردن ادم نمیدونه کدوم خهوبه کدوم بد ولی بزمینه شسته رفته است و نیاز نیست پاشی بری خیابون دنبال ارایشگاه اتلیه ها.
من خودم تماس گرفتم باهاشون واسه مشاوره خیلی خوشبرخورد بودن. به آرایشگاها هم زنگ زدم گفتم از بزمینه پیداتون کردم خیلی خوب صحبت کردم البته من عروسیم خیلی نزدیکه و فقط تالارمو رزرو کردم. حتی اتلیه هم تصمیم نگرفتم کجا رو انتخاب کنم

0 لایک نظر دهید