• آرتادخت
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17

نوآوری در تالار عروسی

26 تير 1397 | 20 نظر | 7005 بازدید

بیاید ایده بدین چیکار کنم عروسیم که کار جدید توش انجام شه؟ یه چیز خاص و جالب که فیلمم رو قشنگ کنه مهمونا هم شگفت زده شن :D

1 لایک
  • شرمیلا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
26 تير 1397 | 02:32:02 ب.ظ

عزیزم من نظرم اینه همون بخش های عروسی رو با نوآوری انجام بده. متفاوت برگزار کن منظورم اینه که مثلا رقص چاقو رو متفاوت برگزار کن. یا تانگو قشنگ برقشید رقص دو نفرتون رو طراحی کنید
واسه ورودتون یه کار جالب انجام بدین. مثلا من یه فیلم عروسی میدیدیم که اول زوج های دیگه دو تا دوتا با رقص میومدن تو. بعد عروس و داماد اومدن داخل. یه کلیپ دیگه دیدم عروس داماد چون تو مراسم عقد قبل از عروسی مهمونا رو دیده بودن دیگه مهمونا رفتن تو سالن نشستن و عروس و داماد با رقص اومدن داخل یعنی همون رقص اولشون رو از ورود شروع کردن. ولی حواست باشه که کار جدیدی که میکنی هم واقعا قشنگ باشه نه اینکه خیلی بد از اب دربیاد. برای مثال یه عروسی دیدم اومدن مث خارجیا دسته گل رو عروس پرت کنه و ربانی که به پای عروس وصل بود رو داماد پرت کنه. داماد جلوی همه خم شد از زیر دامن عروس پابند میگن چیه دور پای عروسه اونو در اورد پرت کرد واسه آقایون کسی هم که گرفت پابند رو بوس کرد. وای خیلیییی حرکت جلفی بود تو ایران. نمیدونم شاید خارج اوکی باشه ولی به نظر من اصلا اوکی نبود تو جامعه ایرانی.
همه مسن ها که هیچ بعضی جوونام بدشون اومده بود. خلاصه وقتی میخوای ایده بزنی مواظب باش گندش درنیاد

0 لایک نظر دهید
  • مه بانو
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 37
28 تير 1397 | 01:22:02 ب.ظ

واای شرمیلا جان خیلی کار جلفی بوده. اونم تو ایران. واسه نواوری می تونی کلا سبک وینتیجو انتخاب کنی. مثلا برای فرمالیته کنار ون نارنجی عکس بگیرین. تور یا کلاه خاص داشته باشی. دسته گلت روی دسته اش عکس مامان بزرگ و بابابزرگت روش باشن. یا دسته گلت جای گل از مارشمالو باشه :))

0 لایک نظر دهید
  • پیمان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 6
01 مرداد 1397 | 12:20:10 ب.ظ
در پاسخ به مه بانو
واای شرمیلا جان خیلی کار جلفی بوده. اونم تو ایران. واسه نواوری می تونی کلا...

اما پسر شدم که تو رو آرزو کنم...هعی...
0 لایک نظر دهید
  • nahal.gh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 25
02 مرداد 1397 | 10:05:06 ب.ظ
در پاسخ به آرتادخت
بیاید ایده بدین چیکار کنم عروسیم که کار جدید توش انجام شه؟ یه چیز خاص...

عزیزم میتونی کیکت رو فوندانت سفارش بدی منم چند روز دیگه عروسیمه یه کیک رویایی یفارش دادم قیمت کیک تالار سیصد بود حذفش کردم جاش کیک فوندانن سفارش دادم
میتونی گیفت بدی مثلا لیت هارو از قبل بگیری از عکاستون با یه گیفت دیگه تو جعبه های خوشگل بذاری بدی به مهمونا
با ساقدوشات رقص هماهنگ انجام بدی
واسه بچه های مهمونا از این ادما که تو عروسکن بیاری سرگرم شن
دیگه تو دست و پاتونم نمیان

0 لایک نظر دهید
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
05 مرداد 1397 | 07:38:47 ب.ظ

ما یه عروسی رفتیم از اونجا که بیشتر مهمونا دوستای عروس و داماد بودن و فامیلاشون کم بودن دوستای عروس و داماد یه مسابقه بین عروس داماد برگزار کردن موضوعش شناخت عروس و دوماد از هم بود. واسه اون عروسی و اون تعداد مهمون کم خوب بود
بعضی عروس دامادا اهل تانگو نیستن به جاش میتونید یه رقص دیگه طراحی کنید که حداقل دوتا رقص دونفره بدون حضور بقیه داشته باشید
عکستونو بزرگ چاپ کنید رو یه بنر بذارید دم در موقع ورود مهمونا ببینن
راهروی ورودی با شاسی های عکساتون درست کنید

0 لایک نظر دهید
  • لیالی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 21
05 مرداد 1397 | 08:40:23 ب.ظ

خواهشا هرکار میکنید داماد سخنرانی نکنه وای چقد حرکت چیپیه
ما یه عروسی رفتیم عروسی فامیل نزدیک داماد مازنی بود میکروفونو‌ گرفت شروع کرد مازنی خوندن فامیلاشم ریختن وسط مازنی برقصن اولا افتضاح خوند صداش خیلی بد بود بعدم سخنرانی کرد تشکر و شوخی و .... مهمونای سمت عروس بدشون اومده بود مهمونای سمت داماد میخندیدن ولی

0 لایک نظر دهید
  • Sim Sim
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 16
11 مرداد 1397 | 12:03:28 ب.ظ

اگه قصد دارید دفتر یادبود بذارید رو میز که مهمونا بنویسن بگید خواننده اعلام کنه واسه مارو هیچکس ننوشت الکی پول دادیم

0 لایک نظر دهید
  • safoora6069
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
13 مرداد 1397 | 12:20:43 ب.ظ

همه تا حرف نواوری میشه فکر تقلید از عروسی های خارجی میفتن یه سری کارا تکراری شده
و برعکس از خاص بودن درومده. ترجیحا این کارو نکنید به جاش میتونید از ایران باستان برداشتهایی رو انجام بدید. مثلا مراسم نار زدن رو اجرا کنید خیلی جالبه. چند تا خانوم مثلا سه تا لباسای قاجاری بپوشن یکیشون سبد پر از گل زیر بغلش باشه یکی سبد پر از انار یا سیب یکی سبد پر از نقل یا گیفتای نقلی. با آهنگ برقصن بیان داخل پیست رقص از وسطای آهنگ اونی که گیفت دستشه به مهمونایی که سرپان و‌نزدیک عروس دامادن گیفت بده اونی که گل دسته گل بریزه سر عروس داماد و اونی که انار دستشه انار رو بده داماد بزنه به دامن عروس. خیلی خوشگل میشه. فقط اصالت رسم به اینه داماد سیب یا انارو میندازه بالای سر عروس که خطرناکه. همون به دامنش بزنه بهتره

1 لایک نظر دهید
  • fafa
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 5
21 مرداد 1397 | 04:46:51 ب.ظ

اگه مراسم عقد قبل عروسی داری توی سالن عروسی دیگه لازم نیست سلام علیک کنی با مهمونا با رقص بیاید تو خیلی شاد و هیجان انگیزناکه به نظر من
کلا من دارم به عشق همین یه حرکت و فیلمش عروسی می کنم

1 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
23 مرداد 1397 | 05:18:16 ب.ظ

بعضی نوآوریا تو عروسی واقعا مسخران سعی کنین از اونور نیوفتین با نظر دوستان موافقم خیلییی.... که با رقص بیاین
مثلا دیجی خانم تو سالن هایی که جدا هستن اصلا جالب نیست به نظرم

0 لایک نظر دهید
  • لیالی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 21
24 مرداد 1397 | 12:41:09 ب.ظ
در پاسخ به elnaz
بعضی نوآوریا تو عروسی واقعا مسخران سعی کنین از اونور نیوفتین با نظر دوستان موافقم...

الناز جون چرا موافق نیستی؟ بده مگه دی جی داخل مراسم اصلی باشه هماهنگا سخته وقتی خواننده تو مردونه بخواد واسه تانگو و رقص عروس داماد و رقص چاقو اینا بخونه

1 لایک نظر دهید
  • sahar1991
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
08 مهر 1397 | 01:41:28 ب.ظ

توی ایران نمیشه زیاد نو آوری زد. تالارها بفهمن چیزی غیر از روتین میخواید خیلی میکشن رو پولش.. به نظرم اگه میخواید نوآوری کنین تمام کارهاشو خودتون انجام بدین . تمام بخش های برنامه ریزی عروسی رو میشه خودتون انجام بدین. چک لیست عروسی هم اینجا کامل هست. کارها رو خودتون مدیریت کنید . عروسی گرفتن خیلی هم سخت نیست

0 لایک نظر دهید
  • arash
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11
28 مهر 1397 | 12:10:58 ب.ظ

هک کردن نام عروس و داماد،
درست کردن تابلویی از خاطرات مشترکتان
هک کردن تاریخ عروسی بر روی جا کلیدی
درست کردن کارت عروسی به شیوه ای خلاقانه

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 01:14:37 ب.ظ

تعداد زياد از اين بالون كاغذي ها كه تو چهارشنبه سوري هست بفرستين آسمون

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
11 آذر 1397 | 09:48:59 ق.ظ

به نظرم نوآوری تو عروسی الان قشنگ اما بعدا چند سال دیگه ه همه جا بیان عین حرکت شما را انجام بدن اصلا آدم 1 جوری می شه که دیگه بسه دیگه ...
من تنها چیزی که تا امروز دیدم و به نظرم آدم هیچ وقت پشیمون نمی شه از این کارش این بوده که روی قسمت حاضر شدن فیلمتون و کلیپی که می خوایین پخش کنین از پدر و مادراتون بخوایین براتون حساشون رو بگن ... آدم هر بار نگاه می کنه اون قسمت فیلم رو هم خوشحال هم 1 حس عجیبی داره ...
1 کاری هم که اکروز انجام می دن اینه که به جای این که ساقدوش به آدم کمک کنه حاضر بشه پدر و مارد آدم هستن کنار آدم و این بهترین و زیباترین قسمت فیلم می شه
فقط سعی کن از ایده ایی که می خوای استفاده کنی چند سال بعد پشیمون بشی

0 لایک نظر دهید
  • یگانه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14
21 آذر 1397 | 05:49:50 ب.ظ

من یه مقاله باحال تو همین سایت خوندم که به نظرم عروسی رو از اون حالت رسمی و روتین همیشگی در میاره
https://bazmineh.com/article/553 اینم لینکش. جالبه بخونیدش ایده های خوبی داره

0 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
21 آبان 1398 | 09:07:27 ق.ظ

من چند تا کلیپ دیدم که عروس داماد از تو کیک عروسی بیرون میومدن!! خیلی عجیب بود. تا ابد کسی یادش نمیره ولی فکر کنم عروسی لبنان بود

0 لایک نظر دهید
  • میر حسین
  • کاربر
21 فروردين 1401 | 09:45:14 ق.ظ
در پاسخ به آرتادخت
بیاید ایده بدین چیکار کنم عروسیم که کار جدید توش انجام شه؟ یه چیز خاص...

1 ) در متن کارت دعوت عروسی شعری با استفاده از نام عروس و داماد تنظیم میشود که بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود
2 ) با استفاده از حروف اسم داماد و عروس شعری با مفهوم عشق و جشن تنظیم میشود و با اشاره به این رمز شعر توسط مجری قرائت میشود ویا علاوه بر آن بر روی بیلبورد نمایش داده میشود

0 لایک نظر دهید
  • میر حسین
  • کاربر
25 فروردين 1401 | 01:14:12 ب.ظ

برای تنظیم متن شعر در خدمت هستم لطفا پیغام بگذارید

0 لایک نظر دهید