• Boshra.miri
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17

باغ تالار های چیتگر

26 تير 1397 | 5 نظر | 1908 بازدید

بهترین باغ تالار حوالی چیتگر از نظر شما کدومه؟عروسی پسرعمم تو دشت شقایق بود. باغ قشنگی داشت گل اراییش خوشگل بود ولی پذیراییشون بد بود. عروسی تا 11 بود شام عروسی رو 9 اوردن واسه زنونه. ما شام خوردیم فک کردیم عروسی تموم شد همه خانوما اماده بودن آقایون هنوز شام براشون سرو نشده بود. دیس ها رو پر نمیکردن میز ما شلوغ بود ولی رسیدگی نمیکردن. عمم و مادر عروس میومدن میگفتن کم و کسری دارید یا نه ولی رومون نمیشد بگیم ما 9 نفر نشستیم دور میز 8 نفره و لااقل به خاطر اون یه نفر اضافه یکم غذا اضافه کنید. هرچند اینو بگم وقتی غذا کم باشه زیاد میاد.و سر میز ما واسه اینکه جلو زن داداشام آبرو ریزی نباشه من و مامانم از کباب نخوردیم
موزیکش هم تعریفی نداشت اولش همش بندری بود
لطف کنید اگه تجربه ای دارید بگید بهم. مرسی

0 لایک
  • marymoh3n
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 44
26 تير 1397 | 03:19:39 ب.ظ

من باغ تالار مروارید عروسی دعوت بودم اسمش باغ تالاره ولی باغ چندانی نداره. غذاش واقعا لذیذ بودی خیلی من پسندیدم. موزیکش هم من دوست داشتم گرم بود به جز مسن ترا جوونا همه وسط بودن. نزدیک همون دشت شقایق هم هست

1 لایک نظر دهید
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
14 مرداد 1397 | 02:10:10 ب.ظ

اگه میخواید عروسیتون رو تو باغ بگیرید باغ سطح بالا و تمیز انتخاب کنید. باغهای ارزون رسیدگیشون کمتره و کافیه باغ کثیف باشه تا انواع و اقسام جونورهارو ببینیدما چند سال چیش تو همون چیتگر رفتیم باغ تالاری به اسم کاظمی. اصلا خوب نبود کثیف بود و پر از پشه. غذاشون سلف بود ولی تعریفی نداشت.
یه عروسی هم دشت شقایق رفتیم اونجا با منوی دیس پرس که فضای باغ خیلی خوشگل بود خوانندش خوب نبود به نظر من و خیلی چرت و پرت میخوند طعم غذاشون خوشمزه بود خیلی از کاظمی بهتر بود فک میکنم دشت شقایق و مروارید در یک سطحن

1 لایک نظر دهید
  • ساحارا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
04 شهريور 1397 | 11:57:34 ق.ظ

تالار عروسی من تالار لبینا بود. عااااالیه این تالار حرف نداره. فامیلامون می گفتن وقتی وارد تالار شدیم باورمون نمیشد این تالار تو ایرانه خیلی قشنگ بود غذاها عالی. کلا عروسی لوکسی دیده می شد. مدیریتش الان عوض شده و زیر مجموعه تالارهای مروارید شده. من خودم تعریف مروارید هم شنیدم. مدیریتشون خیلی قویه توضیه می کنم برید ببینید لبینا رو

1 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
07 مهر 1397 | 12:10:21 ب.ظ

باغ تالارهای گرمدره چطورن؟ شنیدم از چیتگر شیکترن؟ باغ تالار سعادتو کسی رفته؟ من عروسیم رو فروردین یا اسفند می خوام بگیرم. باید ببینم کجا کی خالی هست

0 لایک نظر دهید