• Shaghayegh69
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 25

نکات خانه داری

26 تير 1397 | 7 نظر | 1519 بازدید

خب به سلامتی من دارم میرم خونه بخت خخخخخخاگه تو خانه داری نکته ای هست که به ما تازه عروس ها میتونه کمک کنه بگید اینجا که هم خودمون عذاب نکشیم هم شوهرامون. من خیلی شه م خیلییییی. یعنی کلا از راه میام لباسهام اینور اونوره. مامانم مجبور میشه خودش جمع کنه این خیلی اذیت کننده ست هم واسه خودم هم مامانم. ولی فکر کنید همین من قراره مسئولیت یه نفر دیگه هم بر عهده بگیرم. خدا به دادم برسه. خلاصه شماهایی که کدبانویید لطفا کمکم کنید تشویقم کنید دعوام کنید که درست بشم و نکات خانه داری هم یادم بدین لدفن

من روزای خوبو جذب میکنم عروسی شهریور 97
0 لایک
  • marymoh3n
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 44
26 تير 1397 | 03:30:58 ب.ظ

انقد نگران نباش باور کن راحترین کار بعد ازدواج خونه داریه کارای دیگه ست که دمار در میاره
من چیزایی که به نظرم جالبه و ممکنه کسی ندونه رو میگم اینجا امیدوارم بتونه کمکی کنه
برای لکه برداری ظروف لعابی یا چینی میتونید از خمیردندون استفاده کنید.مثلا قوری ای که با چایی زرد شده رو پر از آب کنید و خمیر دندون رو داخلش حل کنید. بذارید بمونه
واسه گرفتن بوی بد چاه جوش شیرین و پودر لباسشویی رو باهم مخلوط کنید و با فشار آب بدین بره داخل
اسکاچ ها چون معمولا خیس هستند باید هراز گاهی ضدعفونی شن برای ضدعفونی کردنشون نیم ساعت تو آب بجوشونیدشون.

0 لایک نظر دهید
  • nila
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 9
14 مرداد 1397 | 11:11:13 ق.ظ

اگه میخواید آینه شیشه شیر الات برق بیفته از خمیر دندون استفاده کنید حتما لازم نیست خمیر دندون برند خیلی خوب و گرونی باشه همین که خمیر دندون باشه کافیه. اول خمیر دندون رو با یه مسواک بدرد نخور یا یک تکه پارچه یا دست روی سطح مورد نظر بکشید بعد با دستمال یا اب پاکش کنید. تعجب می کنید از درخشان شدنش

0 لایک نظر دهید
  • ملودی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7
14 مرداد 1397 | 12:14:57 ب.ظ

واسه بوی بد یخچالتون یه تیکه پنبه رو به وانیل اغشته کنید بذارید تو یخچال. پیاز هم بوی بد رو به خودش میگیره ولی وانیل دیگه فوق العاده میشه بوی یخچالتون. یه خوشبوکننده ی طبیعی

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
23 مرداد 1397 | 04:04:34 ب.ظ

نگران نباش عزیزم یاد میگیری من خودم هییییییچ کاری قبل از ازدواجم بلد نبودم و تو خونمون هیچ کاریییی نمی کردم اما کم کم تو موقعیتش یاد می گیری،زنگ میزنی از مامانت و ... می پرسی توصیه من به تو اینکه تو نزدیکات ببین مثلا آشپزی کی از همه بهتر از اون کمک بگیری
خونه ام مجبور میشی که جمع و جور کنی

0 لایک نظر دهید
  • saminehtorabi
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
25 مرداد 1398 | 09:27:25 ب.ظ

عزیزم به نظرم حواست به این باشه که اگه از اون اول شه حساب بشی وجهت آسیب می بینه

0 لایک نظر دهید
16 شهريور 1399 | 06:02:16 ب.ظ

اگر ماشین لباسشوییتان به مشکب خورده با کارشناسان خدمات پشتیبان تماس بگیرید
خدمات پشتیبان با بهره مندی از فناوری های به روز و به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد دارای 10 سال سابقه درخشان درزمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آماده خدمات رسانی می باشد

https://khadamatposhtiban.ir/

0 لایک نظر دهید