• Faezeh69
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11

نکات تغذیه

24 تير 1397 | 11 نظر | 1706 بازدید

بچه ها من خیلی دوست دارم هم واسه سلامتی هم تناسب اندام نکات مهم تغذیه رو رعایت کنم. به نظرم طب سنتی و پیشگیری بهترین نوعه زندگیه. با توجه به طبع افراد باید تغذیه متفاوت باشه. الانا انقد تغذیه ها بد شده که همه مریضن متاسفانه. مرغای هورمونی و گوشتای نا مرغوب و... که تشخیصشون سخته ولی باز یه چیزهایی رو ادم میتونه حواسشو جمع کنه رعایت کنه

0 لایک
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
24 تير 1397 | 05:47:02 ب.ظ

فقط تو کشور ما نیستا. سرطان همه جا داره غوغا می کنه. شوهرخالم ماه پیش تو کانادا فوت کرد. بیچاره 55 سالش بود و 20 سال بود هر روز ورزش می کرد. . منم رو تغذیه ام حساسم ولی مثلا حتما همراه غذا آب می خورم که میگن خیلی بده و نمی تونم خوب

0 لایک نظر دهید
  • shahlaaaaaaaaa
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 32
26 تير 1397 | 10:43:28 ق.ظ

میوه هایی که رنگدونه های قرمز دارن مثل گوجه فرنگی می تونه تا حد زیادی خطر ابتلا به سرطان رو کاهش بده
میوه هایی که رنگدونه های بنفش دارن هم میتونن خطر ابتلا به سرطان روده و کبد رو کاهش بدن
من شنیدم که تغذیه برای سرطان فقط 20 درصد احتمال ابتلا رو کاهش میده یعنی 80 درصدش وراثت و چیز های دیگه ست. ولی باز بیست هم یه عدده و بهتره تا جایی که دست خودمونه رعایت کنیم. مخصوصا نکاتی مثل اینی که گفتم که فقط خوردنه چون اصولا تو رژیم غذایی خوردنه راحتتره تا اینکه بگن فلان خوراکی ها رو نخورید
یه چیز دیگه اینکه حتما تو رژیم غذاییتون سویا رو بگنجنید مخصوصا برای خانم ها خیلی مفیده
برای پیشگیری از سرطان سینه زردچوبه مصرف کنید اگه تفت بدین زردچوبه رو هم خیلی خوشرنگ میشه غذاتون هم اون بوی بد رو نمیده و هم برای سلامتیتون مفیده

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 01:38:30 ب.ظ

فائزه جون ببین سعی از همه مهمتر میوه ارگانیک استفاده کنی.میوه های تراریخته اصلا استفاده نکنی. که متاسفانه خیلی هم توی کل دنیا زیاد شده.برنج هندی و پاکستانی استفاده نکنی.تخم مرغی که مصرف میکنی رسمی از جای معتبر باشه.ما گوشت رو همیشه با خواهرم چند وقت یدفعه میریم سمنان مهدی شهر یه گوسفند میخریم با هم نصف میکنیم. مطمئن هستیم که گوشت سالم و طبیعی هست.
علت خیلی از مریضی ها طبق همون طب سنتی که گفتی طبع سرد افراد سعی کن توی چایی گل محمدی و هل بریزی.زعفران استفاده کنی.واسه پاکسازی کبد هرشب یه لیوان مخلوطی از (کاسنی ـ شاطره ـ بید)استفاده کنی.معجزه میکنه.

0 لایک نظر دهید
  • احمدیان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 4
30 آبان 1397 | 08:52:51 ق.ظ

بچه ها بهترین کار خوردن نصف استکان آبلیمو با عسل هر روز صبحه. با آب رقیق بشه. نون مونده نخورین آب مونده هم نخورین. با آب گرم دوش نگیرین اگه میشه. چای زنجبیلم عالیه

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
29 آذر 1397 | 03:57:57 ب.ظ

هرچقدر حتي دور از جون واسه دارو هم آدم از چيزاى گياهى و سنتي و طبيعي استفاده كنه بهتره
مثلاً به جاي چاي آب جوش و ليمو بخورين يعني يه حلقه ليمو رو با پوست بندازين داخل آب جوش
شب ها گل گاو زبون بخورين
حتماً روزي ٨ ليوان آب رو حد اقل بخورين
آب و با كمي آب ليمو و گلاب مخلوط كنيد و شب ها قبل از خواب به صورتتون بزنيد و صبح با آب بشوريد

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
29 آذر 1397 | 04:00:54 ب.ظ

هر چند وقت يك بار بعد پاك كردن آرايش گلاب با پنبه به صورتتون بزنيد
اگر كم خوني داريد هر روز يه قاشق شيره توت يا خرما رو يا خالي بخوريد يا تو آب بريزيد و ميل كنيد
واسه كبد چرم عرق ٤٢ گياه عالي و فوق العادس و عرق شاتره
چند وقت يه بار پاتون رو تو آب گرم بذاريد و توش صابون برگردون رنده كنيد كه واسه نرمي كف پا خيلييييييي خوبه
اگر موهاتون سفيد ميشه هليله سياه بگيريد

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
29 آذر 1397 | 04:02:37 ب.ظ

راستي عناب واسه ميگرن و روغن موم براي درد هايي مثل درد پا و دست و كمر عاليه
همچنين واسه چرك و قارچ ها و خارش ناحيه ي زنانه عنبر نسا دود كنيد

1 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
30 آذر 1397 | 11:08:41 ب.ظ

رعايت تغذيه و همه ي اينايي كه مي گين عاليه اما اول از همه شرط اينه كه پيدا كنيم مواد ارگانيك رو وقتي هم پيدا مي شه من شخصا شك دارم آيا واقعا ارگانيك هست يا نه و ركن دوم آلودگي هوا و استرس هست كه همه تو اين ٢ مورد كاري از دستمون بر نمياد .

0 لایک نظر دهید
  • zahra
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14
18 فروردين 1399 | 09:25:37 ق.ظ
در پاسخ به ارمغان
رعايت تغذيه و همه ي اينايي كه مي گين عاليه اما اول از همه شرط...

من گفت و گو خوندم و معتقدم خیلی مهمه مکملی که آدم تهیه میکنه تایید وزارت بهداشت داشته باشه و تولید داخل باشه که آدم مطمئن باشه یک محصول وطنی داره مصرف میکنه من پیشنهادم اینه با محصولات شرکت کارن آشنا بشید خیلی اثر گذاره هم بحث کاهش درد و خستگی و هم بحث کاهش وزن. محصولات خوبی داشت متخصصین تغذیه هم که من میرم خیلی قبول دارن این محصولاتو مثل کیتوزان ابستاپ و اسلیم لست. پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

0 لایک نظر دهید
  • لیلا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
09 ارديبهشت 1399 | 01:09:09 ب.ظ

خوردن و نخوردن خیلی چیزا میتونه به سلامتی آدم کمک کنه بهتره هر خانواده برای خودش یه متخصص تغذیه انتخاب کنه البته بعضی داروهای گیاهی هم میتونه مؤثر باشه همونطور که الان خیلی از شرکتها از عصاره گیاها یا مواد موثره ی بعضی از غذا ها توی داروها و مکمل ها استفاده میکنن.کلا نوع تغذیه و سلامت روان توی سلامت جسم خیلی تاثیر داره.

0 لایک نظر دهید