• ziba
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23

دیس پرس یا سلف سرویس

24 تير 1397 | 14 نظر | 5003 بازدید

سلام بچه ها خوبین؟ یه سوالی دارم که هرچی گشتم تو تالار مشابهش رو پیدا نکردم. واسه شام عروسی تالار دیس پرس بهتره یا سلف سرویس. از یه طرف به نظر من سلف باکلاس تره از طرف دیگه سلف سرویس خیلی غذا حیف میشه. باید بیشتر از تعداد بگیری که کم نیاد چون معمولا مهمونا غذا زیاد برمیدارن مخصوصا از قسمت گوشت و خورش.تعداد نوع غذا هم نمیخوام از 3 تا کمتر باشه. میشه لطفا بهم کمک کنید. مهمونامون هم مخلوطی از جوونا و مسن تر ها هستن. یعنی جوری نیست بگیم جوونا با سلف راحتن مسن ها با دیس پرس. اگه لطف کنید تجربیاتتون رو در اختیار من قرار بدین ممنون میشم

0 لایک
  • Faezeh69
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11
24 تير 1397 | 11:30:52 ق.ظ

اگه میخوای سه نوع غذا بدی که قطعا دیس پرس بگیر ولی لطفا به پرسنل بسپار که خونب دیس ها رو شارژ کنن. من یه عروسی رفتم که گفتن میزها رو 8 نفره کنید ما 5 نفر بودیم واسه 8 نفره ها دو تا د یس میذاشتن واسه مت یه دیس گذاشتن و یکیشون اومد از یه دیس دیگه دو تا کفگیر ریخت تو دیس ما اصلا چهره خوبی نداره این کار. این همه پول خرج میکنید کل خرجا میره زیر سوال با این کار.
اگه سلف میدی لازم نیست همه غذاها رو بیشتر از مهمونها سفارش بدی کافیه گوشت باقالی پلو رو بیشتر کنی یا کباب بیشتر بذاری یعنی غذاهای پر طرفدار رو زیادتر سفارش بدی

0 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
24 تير 1397 | 05:42:21 ب.ظ

منم با فائزه موافقم. ببین دیس پرس بد نیست اگه بد اجرا نشه. مثلا حتما بگو بچرخن و میزایی که شلوغتره رو دوباره سرویس بدن

0 لایک نظر دهید
  • Sim Sim
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 16
26 تير 1397 | 09:37:58 ق.ظ

بعضی تالارا و تشریفاتها به هیچ عنوان اجازه نمیدن شام رو به صورت دیس پرس سرو کنید. و البته اون تالارها معمولا لوکس هستند. اگه تالا یا تشریفاتت اجازه میده و بودجه ت محدوده دیس پرس بگیر. ولی اگه محدودیت بودجه نداری سلف. تو عروسی ها معمولا کسایی که خیلی پیرن و نمیتونن برن از سلف غذا بگیرن بچه هاشون براشون غذا میارن.پس نگران اونها نباشید. موضوعی که ممکنه مشکل ایجاد کنه حضور افراد خیلی مسن و تنهاست. که اون هم یکی از افراد میزبان میتونن بهشون کمک کنن.

0 لایک نظر دهید
  • آرتادخت
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
26 تير 1397 | 01:32:58 ب.ظ

ما یه عروسی رفتیم سه نوع غذا بود و به صورت سلف سرویس سرو شد. ظرفای غذا هی تکرار میشد. و خیلی حرکت مسخره ای بود. چون سلف بود ما دنبال یه غذای جدید بودیم کل سالن رو میگشتن مهمونا و خیلی بی نظم شده بود. سالاد و نوشابه رو اوردن سر میز. از نظر من بهتر بود که غذا رو هم میاوردن سر میز میدادن. من خودم بیشتر موزیک برام مهمه تا غذا و میگم حتی سه نوع غذا باشه از غذاهای محبوب مثل کباب و باقالی پلو و زرشک پلو دیس پرس هم خوبه ولی این مهمه که هر نوعی رو انتخاب می کنم به بهترین شکل انجام بشه. مثلا سه نوع غذا رو دیس پرس نکنی و یا پنج نوع غذا رو دیس پرس جوری که رو میز جا نشه و یا دیس ها شارژ نشه. نکته دیگه ای که تو انتخاب کمکت می کنه. اینه که تعداد مهمونات چند نفرن. ما یه عروسی رفتیم تو احمد اباد مستوفی تعداد مهمونا فک کنم 800 نفر بود چون خواهر و برادر عروسیشون رو تو یه شب گرفتن وسه تا فامیل در حقیقت تو عروسی جمع شده بودن. اولا که صف های خیلییی طولانی تشکیل شده بود خیلی بی نظم خیلی. مادرا داشتن قاشق چنگال دست مهمونا میدادن. خیلی چهره بدی داشت این مورد. تو سالن غذا خوری مهمونا به هم برخورد میکردن ما خودشمون بیخیال یه سری غذاها شدیم داشت نفسمون میگرفت اومدیم بیرون دسر اینا هم که کلا بر نداشتیم
خلاصه اگه سالن غذاخوریتون کوچیکه یا مهموناتون خیلی زیادن عطای سلف سرویس رو لقاش ببخش

0 لایک نظر دهید
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
05 مرداد 1397 | 07:42:05 ب.ظ

سلف سرویس باکلاس تر و دهن پر کن تره. ولی هزینه هات میره بالاتر. مثلا دیس پرس یه نوع سالاد بدی اوکیه ولی سلف باید چند نوع سالاد و دسر باشه
ولی دیس پرس راحتتر و خلاصه تره. اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی دیس پرس هم خوبه بعدم کلا اونقد که موزیک مهمه به نظر من شام مهم نیست

0 لایک نظر دهید
  • لیالی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 21
05 مرداد 1397 | 08:41:57 ب.ظ

اقا من رأی به دیس پرس میدم تکلیف روشنه غذا چیه لازم هم نیس بری با اون پاشنه کفش غذا و نوشابه و سالاد ... بیاری. ولی سه نوع کمتر نباشه لدفن

0 لایک نظر دهید
  • safoora6069
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
13 مرداد 1397 | 12:27:41 ب.ظ

آقا دیس پرس و سلف فرق نداره فقط باقالی پلو و کوبیده بدید بخدا همه دوس دارن و چشمشون به این دو تا غذاست
من خودم به عشق این دو تا میرم عروسی پس حواستون بهشون باشه جوجه رو ندادین هم ندادین چون خشکه حال نمیکنم
حالا هرکی ندونه من عروسی شماها دعوتم

1 لایک نظر دهید
  • nila
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 9
14 مرداد 1397 | 11:25:15 ق.ظ

من تالار الماس الوند رو رزرو کردم توی مرزداران و منوی کامل سلف سرویسش رو برداشتم. بره هم گرفتم. یکی زنونه یکی مردونه
میخواستم اپراتور بالای بره و کوبیده نباشه تالار گفت یهو دیدی یه مهمونت بره رو برداشت برد دیگه قانع شدم که یکی وایسه پخش کنه.

0 لایک نظر دهید
  • sahar1991
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
08 مهر 1397 | 01:32:25 ب.ظ

دیس پرس به نظر من خیلی بهتره . آدم مجبور نیست بره یه جا دیگه غذا بکشه و از جاش بلند شه . چه کاریه آخه 10 مدل غذا برا یه شب عروسی؟!!!!!!!!!!! واقعا 3 مدل کافیه

1 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
09 آذر 1397 | 04:36:35 ب.ظ

به نظرم اگر سه نوع هست بهتره كه ديس پرس باشه ولي حواسشون باشه به شارژش

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
11 آذر 1397 | 11:47:38 ق.ظ

به نظرم اگر دیس بگذاری خیلی بهتره چون تنوع غذات کمه ... می تونی به سبک ترکیه هم عمل کنی . اونا میان از لحظه ی ورود مهمان ها ( وقتی همه رسیدن و سر جاشون نشستن ) جلوی هر کسی 1 بشقاب از فینگر فودها میزارن بعدش مهماندار میاد بالا سر هر میز از هر کدام که مهمان بخواد اضافه تر براش سرو می کنه بعد این حرکت مرتب تکرار می شه تا این که اون بشقاب ها جمع می شه پیش غذا مثل همان فینگر سرو می شه و بعد از اون نوبت غذا می رسه و بعدش دسر و کیک .... فقفط همه ی این کار ها باید طوری انجام بشه که وقتی جلو هر کی بشقاب گذاشتن حتما بعد از چند دقیقه مهماندار بیاد با دیس پر و سرو کنه وگرنه تا دلت بخواد حرف در میارن

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
11 آذر 1397 | 11:49:47 ق.ظ

1 بارم من 1 جا رفتم عروسی کلا سیستمش فرق می کرد ، شام رو به صورت فینگرفود دائما سر می کردن ... باقالی پلو رو تو 1 ظرف های کوچیک تزئین می کردن کباب و مرغ و همه چیز این شکلی بود و هر کس می تونست هر کدوم رو دوست داره حتی 20 بار هم ورداره اونقدر که زیاد تعارف می کردن

0 لایک نظر دهید
  • marzirh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
24 دي 1397 | 10:01:45 ب.ظ
در پاسخ به ziba
سلام بچه ها خوبین؟ یه سوالی دارم که هرچی گشتم تو تالار مشابهش رو پیدا...

منم با شما موافقم منم همین مشکل و دارم

0 لایک نظر دهید