• ziba
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23

خرید ویلا در شمال

24 تير 1397 | 6 نظر | 1108 بازدید

سلام دوستان... همونج=ور که اطلاع دارید اوضاع آب تو کشورمون خوب نیست و ایران دچار خشکسالیه شدیده به خصوص قسمتهای جنوبی و مرکزی کشور. و این رو هم اطلاع دارید که پول کشور رو به بی ارزش شدنه. و بر خلاف قول قدیمیها نبایدپول پس انداز کرد چون پولتون رو به ناچیز شدن میره. پدرم یه مقدار پول داره که از فروختن خونمون تو اطراف تهران به دست آورده الان نه کسی دلار میفروشه نه سکه قیمتش خوبه تازه دلار هم بفروشن بعید نیست تقلبی بفروشن. به همین خاطر میخواد یه خونه دیگه بخره اما شمال خودش میگه اونجا همیشه آب داره تازه مردم شهرهای دیگه هم سالهلی بعد حجوم میارن به سمت شمال. میخوام ببینم کسی از بین دوستان شمالی هست یا کسی هست که اطلاع داشته باشه با بودجه 300 تومن کجا میشه ویلا خرید؟زمین بخریم بسازیم بهتره یا ویلای آماده. بعد زمین بزرگ نساخته بخریم چی؟ یعنی به جای اینکه پول ساخت و ساز بدیم یه زمین خیلی بزرگ بخریم بعدا بفروشیم

0 لایک
  • Faezeh69
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11
24 تير 1397 | 12:12:30 ب.ظ

زیبا جون من میدونم که سمت شرق مازندران خیلی ارزونتره تا سمت غرب. اگه خودتون شمالی نیستید که فک میکنم همینطوره که به اون منطقه آشنا نیستیدغرب مازندران بخرید بهتره. چون غربش مهاجر و مسافر بیشتر داره. و اکثر تهرانی ها سمت رامسر و متل قو ویلا اجاره کردن یا خریدن. من نظرم اینه که اگه میخواید استفاد ه کنید ویلا بگیرید ولی واسه سرمایه گذاری زمین رو بیشتر پیشنهاد میدم چون بخاطر آب و هوای شمال ساختمون زودخراب میشه و عمر مفید ساختمون تو شمال 15 ساله
پول آنچنانی هم ندارید که زمین بزرگ بگیرید و تیکیه تیکه کنید بسازید و در حقیقت ضشهرک سازی کنید و بفروشید. باز اگه کمکی از دستم برمیومد بگو در خدمتم

0 لایک نظر دهید
  • Sim Sim
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 16
26 تير 1397 | 10:30:37 ق.ظ

نمیخوام صحبت ها به سمت قومیت ها پیش بره و همه ی مردم ایران واقعا آدم های خوش قلبی هستند. مردم شمال هم قطعا مستثنی نیستن که اگه مردم خوبی نبودن این همه گردشگر جذب نمیکردن. مازندران رو اگه به دو دسته شرقی و غربی تقسیم کنیم قسمت غربیش مهاجر و مسافر بیشتر داره تا قسمت شرقی و فکر میکنم در قسمت غربی آدم کمتر احساس غربت کنه. جدا از این باید به این نکته توجه کنید که منزل شما شرق تهرانه و به هراز و فیروزکوه نزدیکتره یا جاده چالوس. سمت چالوس که تا جایی که من خبر دارم جایی مثل کلار دشت از زمین های مسکونی ساخت و ساز گذشته و ساخت و ساز های غیر مجاز خیلی زیاد شده. سمت عباس آباد متل قو رو من خیلی دوست دارم شهرک های خوبی داره امنیت داره و غیر مجاز هم نیستن اکثرشون. متل قو کلا از قدیم الایام برای افراد مرفه با سطح طبقاتی بالاتر از متوسط بوده. سمت شرق مازندران مثل آمل بابل ساری نور محمود آباد چمستان خیلی ارزونتر از سمت غرب هستند. من ویلای همکار بابام رفته بودیم یه ویلای خیلی شیک بود با مساحت200-250 متر که میگفت حدود 150 تومن خریده. البته پارسال خریداری کرده نمیدونم افزایش قیمت هاشون به چه صورته.
زمین اگه بخرید برای فروش باید بسازید زمین خالی سخت فروش میره. کار دیگه ای هم که میتونید انجام بدید اینه که از این ویلاهای خیلی قدیمی بخرید که یه ساختمونی هم داره. ویلا های بالای بیست سال که اغلب ارزونیشون جوریه که پول زمین رو میگیرن فقط. فرقش با زمین اینه که مبرای تخریب ساختمون ویلا باید یه هزینه ای پرداخت کنید. باز اگه سوالی داشتی من در خدمتم.

0 لایک نظر دهید
  • Boshra.miri
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
26 تير 1397 | 12:36:29 ب.ظ

ما اصالتا شمالی هستیم و زیاد میریم شمال. ما سمت شهسوار یا همون تنکابن فعلی هستیم. همونطور که میدونید شمال خیلی شرجیه و گاهی وقتا نفس کشیدن مشکل میشه. پس سعی کنید که ویلا یا زمینی که میخرید رو ارتفاعات باشه.سلیمان آباد و دوهزار رو بهتون پیشنهاد میکنم. دوهزار جاده خیلی قشنگی داره که خیلی صرفا بخاطر جادش میان اون سمت و میرن رستوراناش ماهی تازه میخورن. تنها مشکلی که سلیمان اباد و دوهزار داره اینه که شهرک سازی نشده. مخصوصا واسه شمایی که زندگیتون اونجا نیست بخواید ویلا رو خالی بذارید امنیت نداره. شاید بگید چیز با ارزش تو ویلا نمیذارید ولی دیده شده که پمپ آب رو دزدیدن و پمگ جدید جایگزین شده باز هم پمپ رو دزدیدن. جالب اینجاست که از هر بنگاهی اونجا بپرسی منطقه ی خودش رو میگه امنترین منطقه شماله ولی از من به شما نصیحت. اگر قصد خرید تو این مناطقی که گفتم رو داشتید یا هر منطقه ای که شهرک نبود زمین بخرید نه ویلا. زمین سند دار هم بخرید. زمینایی که دهیاری تایید میکنه و اینا باعث درگیری آیندتون میشه.

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 01:41:41 ب.ظ

خرید ویلا اصلا منطقی نیست چون سرمایه تو میخوای بخوابونی واسه جایی که بخاطر رطوبت زیاد استهلاک خیلی زیادی به خونه ها وارد میشه توی شمال خونه ها بعد از 15 سال خیلی مشکلات واسه ویلا و بحث مقاوم سازیش پیش میاد.بعدش اگه پول تو نیاز داشته باشی خیلی زود نمیتونی پولت رو به نقد تبدیل کنی...
به نظرم خرید ویلا کلا کار غیر منطقیه.

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
01 دي 1397 | 12:04:46 ق.ظ

واسه سرمايه گذاري به نظرم يكم ريسكيه ها ولي سمت شهسوار خوبه سمت چمخاله هم خوبه

0 لایک نظر دهید