• Melani
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19

خرید لباس از استانبول

16 تير 1397 | 13 نظر | 2868 بازدید

سلام دوستان. من دارم میرم استانبول برای خرید لباس. اولین بارم هست که میرم به این شهر. قبلا آنتالیا رفتم و دبی که هیچکدوم برای خرید مناسب نبودن. بازهای استاتبول رو نمیشناسم. نمیدونم حراج دارن یا نه. میشه خواهشا منو راهنمایی کنید. هم برای لباس خانوما هم اقایون هم کودک. لباس مجلسی هم اگه جایی میشناسید که قیمتاش مناسب باشه بگید. و چند روزه میشه این بازارهارو دید. حقیقتش من با تور نمیرم و محدودیت ندارم واسه تعداد شب موندن و خونه دوستم میرم اما بازم برام مهمه طولانی نشه. پس لطفا برام اولویت بندی کنید که کدوم پاساژ‌هارو تو اولویت قرار بدم. اگه نحوه دسترسیش هم بگید ممنون میشم خونه دوستم تو محله ی شیشلی هست.

0 لایک
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
16 تير 1397 | 04:52:04 ب.ظ

اول از همه من بهت اولویوم رو پیشنهاد میدم تو منطقه زیتون بورنو. باید با مترو بری زیتون بورنو بعد با دولموش دم پاساژ اولویوم پیاده. شی اولویوم یه پاساژ شیک تو منطقه کارگر نشینه که مغازه هاش انواع برندهارو دارن. هر مغازه که خودش ی پاساژیه واسه خودش بس که بزرگه یه سبدهایی جلوی در گذاشتن که به قیمت خیلی پایین اون لباس هارو میفزوشن باید بگردید پیدا کنید اغلب لباسهای خوبی پیدا میشه ولی ما هربار میریم نمیتونیم کامل همه پاساژو بگردیم چون خیلی بزرگه. فلو هم اونجا هست که پر از کفش و. صندل و کتونیه. بزرگترین مرکز فلویی بو د که من دیدم تو استانبول
پاساژ جواهر هم نزدیک خونه دوستتونه تو منطقه شیشلی خیلی پاساژ بزرگ و شیکیه که پاتوق ایرانیاست فوت کورتش خیلی خوبه. جواهر مرکز فروش برندهای لوکسه اگه وضعت خوبه که بهترین جا واسه خریده.
واسه خرید بچه میتونی از ال سی وایکیکی دیفکتو توی جواهر خرید کنی دیفکتو دو طبقس که یک طبقش کلا مال لباس بچه ست. پانچو هم برند لباس بچه ست که همون جپاهرم. شعبه داره ولی گرونه. منطقه عثمان بی دم مترو یه مغازه هست لباس زیر فروشیه قیمتاش خیلی ارزونه. عثمان بی هم مغازه های لباس بچه زیاد داره ولی خیلی گرونن. کلا من خودم لباس بچه قیمت مناسب ندیدم استانبول دیفکتو و ال سی باز داشتن یه چیزایی. لباس مجلسی هم داره عثمان بی. کلا عثمان بی همه چی داره خیابونش واسه قدم زدن خانوما خیلی خوبه

0 لایک نظر دهید
  • aroosemaah
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24
17 تير 1397 | 02:49:07 ق.ظ

عشقم واسه خرید لباس مجلسی خیابون عثمان بی خوبه و خیابون نشینتاشی. البته نمیدونم چقد میخوای هزینه کنی اینجاها لباس رسمی زیر ۲۰۰لیر به ندرت پیدا میشه. نشینتاشی لباسای برند و لوکس داره من یه مغازش رو دیدم که همه لباسهاش بالای ۵هزار لیر بود ولی لباس بودااااا. ادم‌خیره میموند.
واسه خرید لباس های دیگه خیابون استقلال یه سر بزن. چون جاییه که همه میرن. هم لباس ارزون داره هم گرون. یه پاساژ داره همه چی ۵لیر تا ۲۰ لیره اواسط خیابون از سمت تقسیم دست چپه. فروشگاههای لوازم ارایش سفورا گولدن رز و فلورمار هم داره استقلال. مرکز خرید زیاد داره استانبول میتونی به بازار قدیم هم سر بزنی. خیابون فاتیح همه چی هم داره اگه خسته نشی خوب بگردی هم واسه خرید عمده هم خرید تک. مثلا شال داره ۵لیر لباس بچه خوشگل سی لیر. مث بازار بزرگ تهرانه هر راسته مال یه چیزه تقریبا مثلا راسته سیسمونی راسته حوله لباس عروس هم داره.واسه رفتن هم مترو نزدیکش هست ایستگاهش یادم نیست

آغاز خوشبختی ماااااااست
0 لایک نظر دهید
  • ساحارا
  • کاربر
17 تير 1397 | 06:39:38 ب.ظ

استانبوله و خریداااااش
پاساژ‌ اولویوم که عالیه من شلوار برند ماوی ازش‌ خریدم بیست لیر. حتما اولویت اولت باشه چون پاساژ نر و تمیزیه ولی بازار قدیم شلوغ و کلافه کننده ست. اولویوم برندای خوب با قیمتای درست حسابیه. فقط تو خرید از استانبول قیمتارو با ایران مقایسه نکنید چون ایران جنسا چینی و ایرانی هستن ارزوناش
مرتر جای خوبیه واسه خرید عمده و جینی ولی تک فروشی هم بعضا دیده میشه
لباس مجلسی یه مغازه تو استقلال من دیدم خیلی قیمنای خوبی داشت. میشه سمت چپ بعد زارا.
باز چیزی یادم بیاد میگم

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:14:29 ب.ظ

ملانی جون یعنی واست میصرفه بری اونجا خرید کنی وقتی انقدر ارز گرون شده.یعنی با پول هواپیما و غذا و هزینه های جانبی گرون تر واست تموم نمیشه؟
لطف میکنی از تجربه خرید کردن و رفتنتون بگید که چطوری میشه رفت که واسمون مرقون بصرفه بیفته...
من تاحالا خارج از کشور نرفتم اما شنیدم توی ترکیه خیلی افراد، تسلط به زبان انگلیسی ندارند.چطوری ارتباط برقرار میکنید.خرید میکنید؟
ملانی جون تو چون با تور نمیری خب دستت باز هر جا بخواهی میری وقتی بخواهیم با تور بریم چکار باید بکنیم.چون میگن ترکیه هزینه حمل و نقل هم خیلی گرونه؟!!
لطف میکنی بهم بگی چطوری میشه منم با حداقل هزینه برم اونجا اما چون کسی رو ندارم فکر کنم حتما باید با تور برم مگه نه؟

0 لایک نظر دهید
  • Melani
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
18 تير 1397 | 02:57:13 ق.ظ

محبوبا جان ارز مسافرتی میگیرم پونصد یورو. دلار هشت تومنی گرونه من با دلار چهار تومنی دارم میرم. یعنی لیر هزار تومنی. با تور بری که 4روزه میبرن هتل ها با صبحانه ست. بدون تور بری میتونید با خانواده شبی دویست لیر یه سوییت اجاره کنید از هتل ارزونتر میشه چون هتلهای توراب استانبول فقط صبحانه میدن.
لباسم که نیازه ادمه ایران هم لباس چینی میخری با قیمتای بالا ترکیه حداقل مطمئنی پول کیفیت میدی. من خیلی آشنا به بازارهاش نیستم جاری خواهرم رفته بود لباس مجلسی خریده بود 200 لیر ساده بود اما خیلییییی خوش دوخت بود.خب بری کوچه رفاهی میبینی لباسای کج و کوله رو میدن سیصد چهارصد تومن اونجا لباس ترکیه ای رو با ارز دولتی دویست تومن خریده

0 لایک نظر دهید
  • عشق علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 33
18 تير 1397 | 11:35:38 ق.ظ

محبوبا جون اونجا پر ایرانیه میری تو مغازه طرف یهو فارسی میحرفه دست و پا شکسته هم انگلیسی بلدن ترکی حرف بزنی که اوکیه همه چی اگه ترکید خودتون
بچه ها این بازار قدیم رو من رفتم همون که ۵۰۰سالس ولی یه کیف معمولی رو میگفت اورجیناله ۲۵۰ دلار
من تاحالا لباس بچه ارزون‌ندیدم استانبول. هرچی دیدم برند و گرون بوده
من خودم کلا محدوده تکسیم و استقلال چرخیدم بیشتر. پاساژ جواهیر هم رفتم ی سر ولی انقد گرون بود فقط غذا خوردیم اونجا

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
19 تير 1397 | 09:16:04 ق.ظ

الهام جون تو که انقدر واردی میشه راهنمایی کنی ما واسه مسافرت اگه بخواهیم بریم ترکیه...استانبول بهتره بریم یا آنتالیا
چرا انقدر قیمتای توراش با هم فرق میکنه؟!!
یه چیز مهمتر اینکه با همین ارز دولتی خوب میتونم مدیریت کنم که دیگه نیازی به ارز آزاد نداشته باشیم و خوب هم بچرخیم و یه خریدی بکنیم و یه کنسرتی بریم...
انقدر آرزو دارم برم کنسرت ابی و داریوش از بچگیم ارزوم بوده...
به نظرت همه اینا را میتونم با نفری 500 یورو انجامش بدیم.
اوه اوه راستی سوغاتی یادم رفت حداقل واسه 10 نفر هم سوغاتی بگیریم.
یه چرتکه واسم میندازی بهم بگی الهام جونم
که اگه پولمون رسید به شوهرم بگم ما هم بریم واله تا حالا یه سفر خارجی نرفتم.خیلی دوست دارم با لباسی که دوست دارم تو خیابون ها بچرخم چیزی که دوست دارم بپوشم حداقل واسه چند روزی هم که شده آزادی رو حس کنم.

0 لایک نظر دهید
  • Elham7
  • کاربر
19 تير 1397 | 03:41:50 ب.ظ

سحر جون ببین به نظرم یه تاپیک جدید بزن که مفصل اونجا برات بنویسم تفریحاتش رو. به صورت خلاصه علت تفاوت تورهای انتالیا و استانبول اینه هتلهای استانبول فقط اتاقه معمولا و صبحانه ۴روزه هم هست اما انتالیا ۶-۷ روزس و کلا شبانه روز رستورانا و کافه هاش سرویس رایگان میدن داخل هتل.
تفریحات تو استانبول ارزونتره. مثلا تور کشتی 25دلاره استانبول اما انتالیا 50-60دلاره
استانبول باید تو شهر بچرخی انتالیا تو خود هتل حال میکنی
اگه بدونی واسه خرید سوغاتی کجا بری پونصد یورو زیادم میاد برات
کنسرتای ایرانی شهریور و عید و بعضا کریسمس هست منظورم خواننده های درست حسابین. اما مثلا شهرام شبپره و شهره همیشه هستن.
واسه خرید سوغاتی اگه اهل برند هستن همون اولیویوم که گفتم خوبه اگه فرقی نمیکنه بازار قدیم شال و روسری داره ۵لیر

0 لایک نظر دهید
  • عشق علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 33
19 تير 1397 | 06:53:01 ب.ظ

سحر جون کنسرتای اینایی که میگی هر کدوم صد یورو میشه حداقل. اگه کنسرت نری به جاش تفریحاتی که الهام جون گفتن رو بری بعلاوه ساحل میتونی خوب مدیریت کنی. بهت توصیه میکنم الان که تهران هواش جهنمه بری هم هواش خوبه هم روحیه ت عوض میشه

0 لایک نظر دهید
  • nahal.gh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 25
02 مرداد 1397 | 10:30:01 ب.ظ

وای بچه ها افسووووووس و صد افسوووووس که من چند روز دیگه عروسیم بود به همسرم گفتم ماه عسل بریم استانبول خریدم بکنم ولی فک کنم دیگه ارز مسافرتی نمیدن. با لیر دو تومنی هم برم چه خریدی کنم

0 لایک نظر دهید
16 مهر 1397 | 08:56:51 ق.ظ
در پاسخ به nahal.gh
وای بچه ها افسووووووس و صد افسوووووس که من چند روز دیگه عروسیم بود به...

0 لایک نظر دهید
06 فروردين 1399 | 09:40:05 ق.ظ

سلام من میخواستم از سایت ترندیول خرید کنم.لطفا هر کی میتونه راهنماییم کنه

0 لایک نظر دهید