• مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52

آرایشگاه داماد

12 تير 1397 | 9 نظر | 1804 بازدید

بچه ها واسه داماد هم باید آرایشگاه مخصوص هماهنگ بشه؟یعنی چیکار میکنند واسه داماد؟ من فکر کردم یه بخور میدن و یه سشوار میکشن؟یکی از دوستام میگفت باید داماد هم بره شما نظرتون چیه؟

0 لایک
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
13 تير 1397 | 10:08:42 ق.ظ

آره عزیزم باید حتما وقت بگیرین از قبل برای آرایشگاه داماد و دیگه مثل قبلنا فقط یه سشوار ساده نیست و گریم هم میکنن

0 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:36:18 ب.ظ

آره بابا اگه گریم نکنن که داماد بیچاره رنگ پریده تو فیلم دیدده میشه . انقدر دنگ وفنگ داره فکر کنم کلی هم هزینه داره ...

0 لایک نظر دهید
  • Melani
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
16 تير 1397 | 04:12:33 ب.ظ

شوهر من سه بار رفت ارایشگاه دو بار قبل عروسی یه بار روز عروسی. روز اول‌رفت موهاشو کوتاه کرد روز دوم پاکسازی و ماسک روز سوم هم که گریم و مو.
دامادا هم قرتی شدن مث قبل نیس که برن یه ارایشگاه بگن عروسی برادرمه

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:39:13 ق.ظ

خواهرم واسه عروسیش خیلی حساس بود که شوهرش هم خیلی مرتب و شیک باشه شب عروسیش بخاطر همین خیلی اهمیت میداد که همه چیز عالی باشه. کت و شلوار برند بگیره براش. کفش فوق العاده شیک از بولی هیلز.واسه آرایشگاه و گریمور مردونه هم خیلی تحقیق کرد. چند جا هم رفت از نزدیک کاراشونو دید.مثل جوادی توی پونک.
یه نفر توی میرداماد هست که قدیم آرایشگر بهروز وثوق بوده.. همه رو دید خیلی به دلش نچسبید.یه نفر بهش رو بهش معرفی کرد که اون موقع توی خیابون دولت یه شعبه داشت و توی غرب هم سمت اشرفی اصفهانی....
که وقتی نمونه کارای عروسیشو دید خیلی خوشش اومد با اینکه شوهر خواهرم خیلی کم پشت بود موهاش و وسط سرش یکم خالی بود. خیلی خیلی خوب درستش کرده بودن.
حتی گریمش هم خیلی شیک شده بود. حالت چشمهای داماد و رنگ پوستش واقعا نامبروان شده بود.
به نظرم خیلی خیلی کار خوبیه من بعد از دیدن اون همه تغییر خوب، روی شوهر خواهرم به همه پیشنهاد میکنم که حتما این کار رو انجام بدید.

0 لایک نظر دهید
  • yasamin
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35
18 تير 1397 | 02:31:48 ق.ظ

گریم داماد رو دست کم نگیرید بعضی جاها استعداد اینو دارن ده سال سن دامادو بیارن پایین و شما با ارایش عروس میشید مادر داماد!!!! بعضی جاها دامادو سیاه میکنن بعضی جاها چون داماده همه چیو خط کشی شده و مصنوعی انجام میدن. حواستون باشه دومادو مث زنا ارایش نکنن رژ قرمز صورتی خط چشم و فلان بزنن. داماد باید گریم شه تا کنار عروس بی حال بنظر نیاد اما ارایش کرده هم نباید باشه بعضیا واسه خودشون ۶میلیون پول ارایشگاه میدن میگن داماد نیاز نداره اتفاقا داماد هم خیلی مهمه.تحقیق کنید من دیپلمات شهرک غرب رو پیشنهاد میدم. آس هم خوبه ولی گرونه دیپلمات هم قیمتش بالاست ولی نه اونقد. ببینید بودجتون چقدره تاکید کنید که نمیخواید زنونه شه نمونه کارای طرف هم ببینید

0 لایک نظر دهید
  • مهتاب
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
16 مهر 1397 | 02:51:58 ب.ظ

بعد از کلی آرایشگاه عوض کردن برای شوهرم رو پیدا کردم …. تنها جایی که آرایشگر به حرف و سلیقه مشتری احترام میذاره و دقیقا همون مدلی را درست میکنه که ما برای دامادی میخواستیم . نمونه کاراشون هم تو اینستاگرام و کانال تلگرامشون هست

0 لایک نظر دهید
  • مهدیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 29
18 مهر 1397 | 09:15:18 ق.ظ
در پاسخ به مهتاب
بعد از کلی آرایشگاه عوض کردن برای شوهرم نیوفیس رو پیدا کردم …. تنها جایی...

وااای چه تابلو داری تبلیغ می کنی. رو که همه میگن پول مفت میگیره و گند میزنه به کله داماد. برادرم می خواست بره از بس تو اینترنت تو هر فارمی یکی تبلیغشو کرده بود ولی رفتارشونو دید برگشت و گفت خودم سرمو شونه کنم بهتره تا برم

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 01:31:54 ب.ظ

به نظر من كه دامادم اندازه عروس مهمه

0 لایک نظر دهید