• گلستانه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36

هایلات و مش خیلی خوش رنگ و با کیفیت

12 تير 1397 | 4 نظر | 1230 بازدید

خواهرم میخواد واسه جشن ما موهاشو هایلایت کنه اما کار هر آرایشگاهی رو نمی پسنده میگه عکسایی که توی کانال آرایشگاشون میذارن با چیزی که میری میبنی فرق میکنه، انکار کارهای خودشون نیست. شماها اگه جایی مش و هایلایت کردید راضی بودید . میشه توی این تاپیک راهنمایی کنید.مرسی دوست جونی ها

0 لایک
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:37:42 ب.ظ

توی خیابون فاطمی یه آرایشگاهی هست به اسم رز سفید کارش بگیر نگیر داره ...بعضی وقتها کار فوق العاده میشه وبعضی وقتها هم معمولیه معمولی

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:47:49 ق.ظ

عزیزم به نظر من کیفیت کار آرایشگر یه چیزه،نوع جنس مو هم خیلی موثره، مثلا مامان من رنگ هم که میکنه روی موهاش انقدر خوب میشه بعد از اینکه چند بار رنگ رو روی موهاش تکرار میکنه همه فکر میکنن دکلره کرده و مش کرده ..
برعکسش من و خواهرم جنس موهامو خیلی ضخیمه و مشکی هست پایه موهامون خیلی خوب رنگ باز نمیکنه.یا به فرم چهره مون مشکی بهتر میاد.
اما کلاً اگه تصمیم داره این کار رو انجام بده واسه مشاوره بره یه سالنی هست سمت غرب تهران، توی خیابون جلال آل احمد به اسم فریده رنگ کارش اسمش مریم.خیلی خیلی کارش خوبه و نسبت به قیمت منطقه خیلی پایین هم میگیره.
خیلی هم سرش شلوغه و مشتری داره. اگه هر وقت بری اونجا میبینی 10 نفر تو سالن نشستن و ایشون مشغول رنگ کردن و هایلایت هستش ....

0 لایک نظر دهید
  • yasamin
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35
18 تير 1397 | 02:35:53 ق.ظ

از این رنگای یخی هست که توش صورتی درمیارن من ندیدم جایی بتونه خوب دربیاره همه جا چرک و بد رنگ در میارن دوستم ویس موهاشو رنگ کرده خیلی خوشگل بود مثل عروسک شده بود موهاش البته اون موهاش جنسش هم خیلی خوبه هم هست مث باربی شده موهاش. ولی قیمت رنگش هم بالاست فک کنم یه تومنی شده. من خودم رنگ میبرم میدم ارایشگاه سر کوچمون برام رنگ میکنه خوبه بد نیست. من رنگ قهوه ای فندقی میکنم خیلی رنگ سختی نمیخوام چند بار پشت هم رنگ گذاشتم رنگی که میخوام درومده بالاخره. متاسفانه ارایشگاههای خوب واسه موی کوتاه هم حتی زیر یه تومن نمیگیرن خیلی گرونه هزینه ارایشگاه از ناخن گرفته تا رنگ مو و میکاپ و بقیش

0 لایک نظر دهید