• nahid
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11

هاشور ابرو

10 تير 1397 | 9 نظر | 2323 بازدید

میخوام برم ابرومو هاشور کنم خیلی تو ابروم خالیه. نازک هم هست. ولی بعضیا میگن هاشور سن رو میبره بالا. نمیدونم چیکار کنم از این وضع ابروهام ناراضی ام نمیخوام قیافم مصنوعی هم بشه. نظرتون چیه درباره هاشور زدن؟

0 لایک
  • غزل عشق
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 28
11 تير 1397 | 12:20:34 ب.ظ

ناهید جون به نظرمن اصلا خوب نمیشه. هاشور عین تتو ابروهه الکی میگن بلد هم نیستند خیلی زشت میشه

0 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:06:14 ب.ظ

غزل خوشگل خانم حتماً شما نمونه کارهایی که دیدی واسه آرایشگرهای معمولی و .... بوده چون کسانی که جنس ارزون استفاده میکنند و خیلی تجربه این کار رو ندارند خیلی خیلی مصنوعی انجام میدند و نسبتاً ارزون هم میگیرند.
اما مامان من پارسال واسه عروسی من این کار رو انجام داد خیلی هم راضی بودیم. واقعا رو چهره مامانم خیلی تاثیر مثبتی داشته.جایی که مامانم انجام داد اونموقع سه برابر قیمت عرف اکثر آرایشگاه ها بود...

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
13 تير 1397 | 03:48:52 ب.ظ

هاشور ابرو که قیافرو مصنوعی نمی کنه! تازه بعد از یه مدتم میشه بگی کلا پاک میشه

0 لایک نظر دهید
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
16 تير 1397 | 04:56:22 ب.ظ

اگه ابروهات خالیه هاشور بزن حتما بهتر از نازک و تو خالی بودنه ولی جای خوب برو هاشور کرکی بزن بعضی جاها هاشور میزنن بعد یه مدت میره . من از ارایشگاه مریم رهنما خیلی خیلی بدم میاد چون خیلی بی نظمن ولی مریم طیران که هاشور میزنه اونجا کارش حرف نداره خیلی حرفه ایه گرون هم میگیره دو سال پیش هفتصد میگرفت الانو نمیدونم اما کلا کار خوب میخوای باید هزینه کنی وگرنه نکن که همون پول کمی که میدی هم دور نریزی

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:04:51 ب.ظ

ناهیدجون هاشور و تتو چهره رو خیلی مصنوعی میکنه. انگار چهره گرفته و اخمو میشه،شبیه دخترهای دوره قاجار میشه
اکثرا پشیمون میشن وقتی انجام میدن.این خواننده سحر هست که اومده بود برنامه من و تو میخوند. خودش میگه بزرگترین اشتباهم تتو ابروهام بوده که هیچ جوره پاک نمیشه چهره رو خیلی خیلی شرقی میکنه . زیاد شیک نیست. من باشم مداد تتو استفاده میکنم. یا اگه وقت و پولشو داری برو ابرو بکار خیلی خیلی شیک و عالیه. فکر کنم تو جلسه هم درست میشه.شاید یکم درد داشته باشه اما چیز عمریه،مثل کاشت مو..

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 11:08:11 ب.ظ

به نظرم سن که میره بالا بد نیست از هاشور ابرو استفاده بشه اما اگه کسی سنش کم و جوون هست به نظر منم بره کاشت انجام بده خیلی بهتره.
چون وقتی کسی زیر 30 سال از این کارا بکنه مطمئنا دو روز دیگه که مدل ابرو مدش عوض بشه و پشیمون بشه خیلی جای مانور نداره
اما شخص تو سن 50 سالگی زیاد دنبال تغییرات نیست همینکه مرتب باشه و نشون بده ابرو داره واسش کافیه

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
19 تير 1397 | 09:25:34 ق.ظ

بچه ها کسی قیمت کاشت ابرو رو داره که با چقدر میشه ابرو کاشت؟
اونوقت اگه بخوام بکارم مثل کاشت مو باید مرتب برم جای مخصوص کوتاه کنم...
محدودیت استخر اینا هم حتما داره تا مدتها ؟!!
کسی میدونه واسه کسی که قسمتی از ابروش تو بچگی سوختگی داشته دیگه مو در نیاورده پیوند جواب میده؟
دوره نقاهت کاشت ابرو نمیدونم چطوریه اگه شما ها تجربه دارید لطفا اینجا بنوسید. چون با صحبتهای شما منم از هاشور زدن پشیمون شدم.میرم ابرو بکارم....

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 02:00:37 ب.ظ

سحر جون حدود قیمتش 2تا3 میلیون تومن. که حدوداً شش ماهی درگیر هستی.اما یه کار خیلی شیک و ماندگاریه.
منم با تتو و هاشور مخالفم.به نظرم اگه هزینه اش برات مهم نیست برو بکار.

0 لایک نظر دهید