• ساحارا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36

مشاوره ازدواج

10 تير 1397 | 12 نظر | 1346 بازدید

مشاوره پیش از ازدواج رفتیم موقعی که دوست بودیم. و با قاطعیت تصمیم به ازدواج گرفتیم. بنظر شما الان هم که عقد کردیم و عروسیمون در پیشه بازم بریم مشاور که از اول زندگیمونو درست شروع کنیم یا پول الکیه؟اخه فعلا باهم مشکلی نداریم خیلی گرونم هستن متاسفانه...

0 لایک
  • shiiiva
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 12
10 تير 1397 | 03:59:22 ب.ظ

واجب که نیست در حال حاضر اینقدر هزینه کنی. بشینید باهم کتابایی که برای زوجین نوشته شده رو بخونیدخیلی کمک میکنه واسه شروع زندگی

0 لایک نظر دهید
  • غزل عشق
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 28
11 تير 1397 | 02:18:41 ب.ظ

من با نظر شیوا جون موافقم الان اگه عضو کانال دکتر ها و روانشناس متخصص و کاربلد باشی کلی به اطلاعاتت اضافه میشه . کلاس های آموزشی و مشاوره هایی که دارند رو اکثرا فایلشو گذاشتن واسه دانلود اینطوری اگه واقعا بخواهی میتونی اطلاعات رو برای بهبود روابط ببری بالا...

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
12 تير 1397 | 01:51:32 ب.ظ

وقتی با هم مشکلی ندارین چرا می خواین هزینه های اول زندگیتون بیشتر کنین!

0 لایک نظر دهید
  • مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52
12 تير 1397 | 03:23:45 ب.ظ

چه کاریه فکر کردی این دکترا چی میگن ساعتی خداد تومن میگیرن که تو فقط حرف بزنی بعدش دو سه تا راهکار کیلویی که اصلا قابل اجرا هم نیست بهت میگن..
من بیشتر کتاب های مشاوره ... مطالعه میکنم که مشکل و مساله افراد مختلف توش مطرح شده و در پایان مساله .پاسخ روانشناس های خبره هم نوشته شده برای حل مشکل.

0 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:46:46 ب.ظ

من خودم از دوران مجردیم پیش دکتر شیری میرفتم.
بازگشت به زندگیمو مدیون دکتر هستم.
الان هم که نامزد کردم دوره ای کلاس هاشو شرکت میکنم. خیلی خیلی موثره

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 10:34:30 ق.ظ

ساحارا جون چقدر خوب که با شناخت و منطق ازدواج کردید. با اینکه دوست بودید. جو گیر نشدید.
خیلی نظر خوبیه. آدم از تجربه کارشناسان خبره تو هر مساله ای استفاده کنه. توی بحث روانشناسی که میشه از کتاب.مجله . فایل های صوتی هم استفاده کرد. به نظرم این کلاس های کارگروهی که مشاوران معروف مثل دکتر مجد و شیری ... میذارند خیلی خوبه.

0 لایک نظر دهید
  • yasamin
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35
18 تير 1397 | 02:40:02 ق.ظ

الان کتاب های دکتر باربارا دی انجلس رو بخر بخون و مشاوره های دکتر هلاکویی رو گوش بده
روانشناس در پیت بدبخت میکنه ادمو
من باهمسرم رفتیم مشاور ارزون تا چند وقت دعوامون انداخته بود بعد رفتیم پیش دکتر مهدی کرمی تو سازمان برنامه گرون میگیره ولی حالمونو خوب کرد. روانشناسای معروف و کار بلد گرون میگیرن الان که همه چیتون اوکیه لازم نیس ساعتی صد تومن هزینه کنی همون کتابا رو بخونید دوتایی باهم کفایت میکنه

0 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
07 مهر 1397 | 12:02:29 ب.ظ
در پاسخ به yasamin
الان کتاب های دکتر باربارا دی انجلس رو بخر بخون و مشاوره های دکتر هلاکویی...

دقیقا درست میگی. مثل هر چیز دیگه ای مشاوره هم فقط خوبش به درد می خوره.
من 3 جا تا حالا رفتم و و فقط خودم حرف زدم و طرف پول گرفته کلشو تکون بده ماکسیموم 4 تا حرفی که خودم تو کتابا خوندمو نصفه تحویلم داده
مشاوره ازدواج لازمه ولی پیش دکتر خوب و مجرب. خوب بودن روانشاسا و مشاورا فقط به تجربشونه. پیش پیرها برید فقط

0 لایک نظر دهید
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
07 مهر 1397 | 12:02:56 ب.ظ
در پاسخ به غزل عشق
من با نظر شیوا جون موافقم الان اگه عضو کانال دکتر ها و روانشناس متخصص...

اسم کانالا رو میگی عزیزم؟

0 لایک نظر دهید
28 آبان 1397 | 04:54:33 ب.ظ

عزیزم عصر امروز عصر ارتباطاته ... اگه جلسه مشاوره براتون اقتصادی نیست حتما دوره های آنلاین اساتید رو از یوتیوب دنبال کنین ...

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 01:24:05 ب.ظ

من و شوهرم قبل ازدواج دوست بوديم چند سال ولي قبل ازدواج رفتيم مشاور كه خيليييي كمكمون كرد
خوبه كه هرچند وقت يكبار اگر مشكلي هست به مشاور مراجعه كنيد به نظرم مشاوره حضوري اصلاً قابل قياس با سايت و كانال و اقوام ن و دوستان نيست چون آدمها شخصيت متفاوتي دارند
البته من خودم چندتا مشاور عوض كردم چون مشاور خوب هم خيلي مهمه و اين مشاور آخري كه وفتيم واقعاً فوق العاده بود و واسه ي من معجزه كرد

0 لایک نظر دهید