• samane
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24

با جاری چکار کنم؟

04 تير 1397 | 18 نظر | 5486 بازدید

بچه یه چیزی بگم نمونه اش رو ندیدید؟
یه جاری دارم هر وقت ما یه موفقیتی بدست میاریم، کار مثبتی انجام میدیم. از ما فاصله میگیرند و میرند تو غار زندگی میکنند بعدش مثل اصحاب کهف بیدار میشن.
مثلاً ما نامزد کردیم الکی الکی دیدم یه مدت نمیاد خونه پدرشوهرم.اوناهم چیزی به من نمیگفتن هی میگفتن دیروز اومده فردا قرار بیاد.
من و شوهرم واسه ادامه تحصیل کارشناسی ارشد قبول شدیم....
یه خونه ای خریدیم....
...
...
یعنی خیلی چیزای دیگه که بهتون بگم تعجب میکنید.
شماها باشید با این آدم چطوری رفتار میکنید.

0 لایک
  • bita
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 22
04 تير 1397 | 09:21:34 ق.ظ

این آدم هم حسود هم اعتماد به نفسش کم عزت نفس هم نداره
به نظرم اصلا فکر تو براش مشغول نکن
همون نمیبنیش خوبه دیگه
باز خدا خیرش بده وقتی میبنی موفقیت یکی اذیتش میکنه غیبت صغری کبری داره آسیب به کسی نمیرسونه

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
04 تير 1397 | 11:50:20 ق.ظ

اگه شوشوت قبول داره که این آدم حسوده ولش کن بابا بذار تو حسودی بترکه

0 لایک نظر دهید
04 تير 1397 | 02:47:56 ب.ظ

این چیزایی که تو میگی این آدم خیلی بدبخت و ضعیفه که اینطوری واکنش نشون میده
اصلا هیچی نگو فقط سعی با موفقیت هات یواش یواش محوش کنی

0 لایک نظر دهید
  • مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52
05 تير 1397 | 11:01:21 ق.ظ

بابا ملت رسماً رد دادن خب حداقل واسه خودت ارزش قائل شو و تابلو نکن که انقدر حسودی این چه کاریه اخه !!!!!!!!

0 لایک نظر دهید
  • عشق علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 33
09 تير 1397 | 09:59:55 ب.ظ

عزیزم بازم خوبه توطئه نمیکنه زندگیتو بهم بزنه یا با حرفاش اذیتت کنه

0 لایک نظر دهید
  • ziba
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
10 تير 1397 | 12:19:19 ب.ظ

با جاری باید کاری نکنید یعنی کاریش نداشته باشی اون بدبخت داره تو حسادت خودش میسوزه خدا میدونه چقد داره اذیت میشه که حاضر نیست حتی ببینه شما رو.
به زندگیت برس هیچی مهمتر از خودت و شوهرت و بچه هات نیست

0 لایک نظر دهید
  • azade
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
10 تير 1397 | 02:47:34 ب.ظ

منم با نظر زیبا جون موافقم آدم حسود از درون میسوزه زندگی خودشو نابود میکنه

0 لایک نظر دهید
  • غزل عشق
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 28
11 تير 1397 | 02:16:02 ب.ظ

اینطوری حتماً به این نتیجه رسیدم که خواستم شوهر پیدا کنم حتماً تک بچه باشه
بخدا اصلا حوصله این مسخره بازی رو دیگه ندارم...

0 لایک نظر دهید
  • LiLiii
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
12 تير 1397 | 12:22:50 ب.ظ

به نظرم تو این شرایط که زندگی پر استرس و گرفتاری شده
دیگه خیلی مسخره است انرژیمون رو بذاریم واسه کارهای خاله زنک بازی
من باشم کلا قطع رابطه میکنم.

0 لایک نظر دهید
18 تير 1397 | 12:26:21 ق.ظ

وای خدا چقدر دلشوره میگیرم وقتی وارد این متن ها وسوالات اینطوری میشم،میدونید بچه وقت رابطه دو نفره است اصلا استرس و اعصاب خوردی نداره وقتی که پای خانواده ها میاد وسط این حاشیه ها هم میاد....
من اگه جای تو باشم اصلا واکنش نشون نمیدم، طوری رفتار میکنم انگار اصلا مهم نیستی و رفتارهات هم هیچ تاثیری روی زندگی من نداره و خیلی بیشتر با اعتماد به نفس رفتار میکنم که ضایع بشه...

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
20 تير 1397 | 10:35:25 ق.ظ

به نظرم هرکسی اگه بتونه رفتار خودشو کنترل کنه با بقیه کار نداشته باشه چه خواهر خودش باشه چه خواهر شوهر و جاری همه چی اوکی میشه، فاصله گرفتن بهترین کار از روز اول، باید رسمی رفتار کنی زیاد صحبت نکنی. بدون دعوت و هماهنگی جایی نری حتی خونه مادرشوهرت .
خونه مادر خودمون هم اگه زیاد بریم احتراممون رو از دست میدیم. به اصطلاح وقتی در رو باز میکنن تو دلشون میگن باز اینا اومدن داشتیم استراحت میکردیما..
بذارید وقتی میرید جایی دلشون واستون تنگ شده باشه.
سمانه جون بهترین کار اینه که اصلا از برنامه هات به دیگران توضیح ندی وقتی چیزی خریدی جایی رفتی بذار خودشون متوجه بشن تو مستقیم نگو. مثلاً فلان جا مسافرت رفتیم فلان ماشین رو خریدیم... بذار یه جا ببینننت متوجه میشن ماشین تو عوض کردی.
اینطوری نشون میده تو آدم پرحاشیه و پزی نیستی که بخوای فخر بفروشی و با کارات دیگران رو تحت تاثیر قرار بدی و اعتماد به نفست بالاتر از این حرفاست که بخواهی واسه مردم زندگی کنی..

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
23 تير 1397 | 04:37:58 ب.ظ

این آدم خودش داره تو جهنم خودش می سوزه تو دیگه نمی خواد کاری بکنی ولی جدا چه ادم ضعیفیه ها! این جور آدم هارو هرچی کمتر ببینی بهتر و کمتر اذیت میشی پس چه بهتر

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 12:06:30 ب.ظ

عزیزززم انقدر این چیزا هست توی زندگی متاهلی که حد نداره به نظرم اصلا اهمیت نده چون توی زندگی خودت اثر منفی میذاره ، انرژِی ازت میگیره.بذار هر کسی نمیتونه زندگی خوب و خوشی و موفقیت دیگران رو ببینه تو حسادت غرق بشه و مریض بشه...واله بخدا..

0 لایک نظر دهید
  • علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 18
16 مهر 1397 | 09:22:10 ق.ظ

این که بد نیست ... این که نیت بدی داشته باشه و سعی کنه زندگیتو به هم بزنه بده ... اهمیت نده گلم

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
06 آذر 1397 | 02:08:20 ق.ظ

به نظرم اگه تأثيرش رو زندگيتون منفيه و شوهرت همراهته تا جايي كه ميتوني دوري كن

0 لایک نظر دهید
  • یگانه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14
21 آذر 1397 | 05:36:00 ب.ظ

جاری شما شخصیتش اینه و این رفتاریه که برای همه مشخصِ..پس خودتو اذیت نکن و نادیده بگیر همچین آدمایی رو. چون بنظرم این رفتارش برای تو ضرری نداره که بخوای کاری کنی و فقط جاریت خودشو اذیت میکنه

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
25 آذر 1397 | 09:11:55 ق.ظ

خوب 100% این آدم نمی خواد حسادت خودش رو نشون بده واسه همینم این کارارو می کنه .بالاخره اونم آدم هست و همه ی آدما خواه ناخواه این حس توشون هست حالا یکی بیشتر یکی کمتر . شاید با این کار می خواد خودش رو کنترل کنه و طوری نشه که همه بگن حسود هست .... اصلا دلم 1 جوری شد خوندم ... آدم نمی دانه تو دل اون آدم چی می گذره . آدم از صمیم قلبش خوشحال می شه واسه عزیزاش که پیشرفت کنن ولی این حس تو همه هست دیگه شاید اونم دوست داشته این کارارو انجام بده شرایط رو نداشته .... من خودم از اون مدل ها نیستم که دوری و دوستی کنم . سعی می کنم درست کنم . بالاخره برادر پای برادر شوهرت هم وسط هست و هر چی هم باشه باهم برادرن . من اگر بودم سعی می کردم این حس حسادتش رو از بین ببرم . سعی کن پیشرفت های اون رو بیشتر نشون بدی و به همه بگی چقدر خوشحال هستی که اون تونسته به این سطح برسه . سعی کن تو 1 سری مسائل الگو بشی براش تا اونم جلو بقیه از پیشرفت های تو بگه با کلی خوشحالی . همه ی آدم ها عمل و عکس و العملی دارن که متاسفانه مال ایشون این طوری بوده . امیدوارم بتونی باهاش خوب بشی و نزدیک به هم نه این که از هم دور بشین با کلی مسافت .

0 لایک نظر دهید