• فاطمهKKK
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2

نمیدونم برم پیش مشاور حقوقی یا مشاور روانشناسی

03 تير 1397 | 9 نظر | 986 بازدید

واسه مشکلاتی که دارم بهتون گفتم توی عقد متوجه شدم همسرم معتاده....
نمیدونم تو عقد جدا بشم یا بهش فرصت بدم؟؟!!
میشه یه دکتر مشاور تو سطح دکتر شیری و مجد بهم معرفی کنید.

0 لایک
  • bita
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 22
04 تير 1397 | 09:20:00 ق.ظ

عزیزدلم فاطمه جون ضرر نداره که برو حداقل یکی دو جلسه پیش مشاور که بعدها هر اتفاقی افتاد پیش وجدان خودت راحت باشی که هرکاری از دستت بر اومده انجام دادی...
بعدش برو مشاور حقوقی ..
به نظر من فعلا هیچی به نامزدت نگو داری چیکار میکنی.

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
04 تير 1397 | 11:51:24 ق.ظ

به نظرم من که مشاور پول تو جوب ریختنه
برو پیش مشاور حقوقی زودتر خودت رو خلاص کن اگه درست شدنی بود خانواده اش تا حالا درست کرده بودن. الان واسش زن گرفتن که از سرخودشون وا کنن

0 لایک نظر دهید
04 تير 1397 | 02:49:12 ب.ظ

آخی مهربوووووونم
ایشااا زودتر شرایطت خوب میشه.
سپیده جون خیلی راحت از جدایی حرف میزنی مگه الکیه

0 لایک نظر دهید
  • مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52
05 تير 1397 | 11:03:33 ق.ظ

من با نظر سپیده جون موافقم برو پیش مشاور حقوقی وقت خودت رو از دست نده تا جوونی بتونی دوباره زندگی تو از نو شروع کنی بابت یه اشتباه که نباید انقدر اذیت شد

0 لایک نظر دهید
  • azade
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
10 تير 1397 | 03:13:18 ب.ظ

شاید الان که دارم واست مطلب مینویسم تصمیم تو گرفتی . به نظر من برو پیش مشاور حقوقی خیال خودت رو راحت کن. مگه تو مسئول تعلیم و تربیتی !!!

0 لایک نظر دهید
  • LiLiii
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
12 تير 1397 | 12:49:37 ب.ظ

منم با آزاده جون موافقم حتما برو پیش مشاور حقوقی
نامزدت رو باید پدر و مادرش تربیت میکردند نه اینکه تازه تو بری تربیتش کنی.

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
20 تير 1397 | 10:59:19 ق.ظ

برو پیش مشاور حقوقی شک نکن، به قول بچه ها یه عمری پدر و مادرش نتونستن درستش کنن الان تو میخوای معجزه کنی و جوونی تو از بین ببری.
زودتر تا جوونی خودت رو راحت کن.برو دنبال زندگی تو یه بخت بهتر. خانواده اش میخوان با پول دهن تو رو ببندن.
اگه خیلی پول برات مهمه بمون و تحمل کن.واله معتادا از مواد معمولی رو به شیشه و گل و... آوردن بعدش توهم میزنن تو اون موقع امنیت جانی هم نداری اونوقت میخوای چیکار کنی؟
نگران قضاوت دیگران هم نباش طلاق دیگه تابو نیست که بگن وای فلانی طلاق گرفت.اما با شخص معتاد زندگی کردن هیچوقت وجه خوبی تو جمع دوستات و خانواده ات نداری.سعی کن جنرال به مسائل فکر کنی . زندگی چیزی نیست که بخوای شعار بدی باید یه نظری که میدیم و تصمیمی که میگیریم توی دراز مدت اجرایی باشه.

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 12:39:07 ب.ظ

فاطمه جون من الان چند ساله از زندگی مشترکم میگذره کسی که انقدر مشکل داره اصلا قابل اصلاح نیست..این همه کمپ و بیمارستان تخصصی بعد از 5 سال بری بپرسی همه اونایی که رفتن ترک کردن دوباره برگشتن با هزار بهونه.یه اخلاق و خصوصیت منفی رونمیشه حذف کرد چه برسه به ترک اعتیاد.تو الان جوونی خودت رو نجات بده تاوان یه اشتباه یه عمر زندگی که نیست.

0 لایک نظر دهید