• Rasoul
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11

مبل اسپرت قیمت مناسب

28 خرداد 1397 | 11 نظر | 2148 بازدید

قیمت بازار مبل آزادگان بهتره یا آذری؟

0 لایک
28 خرداد 1397 | 03:09:18 ب.ظ

آقا رسول من جفت مبل فروشی ها رو رفتم هم آزادگان هم آذری ..
اصلا گول مکان مبل فروشی رو نخورید... بعضی ها تبلیغ میکنند ارزون میفروشن اما وقتی میره از نزدیک میبنی متوجه میشی اون جنسی که اول میگن نیست.
یه سری جاهای یافت آباد هم خیلی قیمتاش مناسبه و کاراش خیلی شیک تر و به روز تر از آذری و پاسگاه نعمت آباد
اگه وقت دارید این دو سه جا رو برید ببینید الان فصل خوبیه زیاد تقاضا نیست ...

0 لایک نظر دهید
  • LiLiii
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
28 خرداد 1397 | 11:09:20 ب.ظ

پاسگاه نعمت آباد خیلی قیمتاش خوبه مامان من همیشه هر وقت میخواد وسایل خونه بخره میره اونجا اصلا قابل مقایسه نیست با جای دیگه اگه خودتون هم سلیقه به خرج بدید توی انتخاب پارچه و طرح خیلی هم کارتون خوب میشه

0 لایک نظر دهید
  • مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52
29 خرداد 1397 | 09:24:45 ق.ظ

مبل زیر 2 میلیون به نظرمن هیچ فایده ای نداره ، یه چیزی بخرید که حداقل یه سال کار کنه ...
من دیدم توی سایت دیوار زده بوده توی مبل فروشی آزادگان با 600 هزار تومان یدست مبل ال ...
واله تو عکس هم قشنگ نبود دیگه نزدیک که بماند

0 لایک نظر دهید
  • گلستانه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
02 تير 1397 | 02:16:30 ب.ظ

خواهر من از نعمت آباد قبل از عید خرید کرد خدا لعنت شون کنه در عرض دو ماه پایه های مبل شکست
پشتی های مبل هم کج و ماوج دوختن، مفت نمی ارزه، آبرو ریزیه، انگار پول تو ریختی تو جوب
هیچی ارزونی بی دلیل نیست شک نکنید.

0 لایک نظر دهید
  • marymoh3n
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 44
02 تير 1397 | 03:30:48 ب.ظ

برید شهرک ولیعصرم ببینید قیمتاش مناسبه. چاردانگه من واسه خرید کنسول و میز تی وی رفتم بیشتر کارگاهه هیچ مدلی اونجا نیس که ببینید اگه نمایشگاهی هم داره قیمتاش مث یافت اباده

0 لایک نظر دهید
  • nooshin
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24
10 تير 1397 | 11:19:33 ق.ظ

بچه ها من رفته بودم یافت آباد پاساژ خلیج فارس و این پاساژ های خوشگلش. خیلی ناامید شدم روحیه م رو از دست داده بودم. بعد اومدم بیرون تو خیابون اون ور خیابون که میز ناهار خوری میفروشن قیمت گرفتم امیدوار تر شدم. خیلی قیمتای میز ناهارخوریش خوب بود البته بگما اسپرت بودن. بعد با یکیشون صحبت کردم گفتم مبلا قیمتش بالاست دو. سه جا رو معرفی کردن که پاساژ مانند نبود باید می رفتیم تو یه کوچه و یه فضایی بود که دور تا دورش مبل فروشی های مختلف بودن. قیمتاشون خوب بود زود هم تحویل میدادن من فعلا سفارش ندادم ولی یکی رو انتخاب کردم که ایشالا هفته بعد میرم واسه سفارش

My love for him will live even when I die. It`s really timeless.
0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
24 تير 1397 | 10:15:27 ق.ظ

من با نظر گلستانه موافقمت هیچ ارزونی بی دلیل نیست.واقعا کیفیت کارها فرق داره.اون پاساژها درسته خیلی ها میگن پول مالیات و اجاره مغازه شون رو میگرن. اما باور کنید زمین تا آسمون کیفیت کاراشون با جنس هایی که مثلاً توی گاراژ خاکباز توی یافت آباد هست فرق داره. اصلا نوع پارچه.طراحی مبل، کلاف همه چی فرق داره....اون جاهای ضعیف که قیمتشون به اصطلاح مناسبه . خیلی کاراشون بد مونتاژ میشه، یه سال هم دوام نمیاره.من دیدم که میگم.اما مبل خوب حتی پارچه هم با یه دستمال پاک میشه وزود نازک نمیشه جای دست نمیمونه...

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
01 دي 1397 | 12:33:30 ق.ظ

عزيزم دلاوران تنوع و قيمتش خيلي خوبه ولي يافت آباد خيلييييي گرونه

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
01 دي 1397 | 12:55:59 ق.ظ

مبلی که می خرین کیفیتش براتون مهم باشه چون کمه کم می خواین 10سال ازش استفاده کنین . پس پولتون رو الکی ندین . خدمات اون مغزه هم براتون باشه . نوع تحویل بار هم خیلی مهم هست حتی بسته بندی اون . اگر مبلتون رنگ چوب هست حتما ماژیک رنگ اون رو از خودشون بگیرین . اگر روزی خدایی نکرده زده شد جایی سریع با ماژیک درست کنین

0 لایک نظر دهید
  • nazanin123
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
06 شهريور 1401 | 04:43:51 ب.ظ
در پاسخ به Rasoul
قیمت بازار مبل آزادگان بهتره یا آذری؟

سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز
اگر مایلید که در مورد بهترین سایت خرید مبلمان اطلاعاتی را کسب کنید کافیست که به وب سایت بهترینک مراجعه کنید.

https://behtarinak.com/best-site-to-buy-furniture/

0 لایک نظر دهید