قوانین و مقررات

شرایط و مقررات استفاده از سایت بزمینه

به وب سایت رسمی بزمینه خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این متن موافقت می کنید. تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نکنید.


تعاریف


در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.


  • سایت: وب سایت بزمینه به آدرس www.bazmineh.com
  • محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات تامین کنندگان و محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت است.
  • کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت بزمینه شده باشد، کاربر تلقی می شود.
  • عضو: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد
  • مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می کند.

کاربر با ثبت نام در بزمینه و همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می‌پذیرد که قوانین و مقررات جاری بزمینه را به صورت کامل مطالعه کرده است و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته است. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از سایت بزمینه به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

کاربر موظف است هیچ‌گونه مطلب سیاسی یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهد. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری وی لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ خود ایشان خواهد بود. همچنین این حق برای بزمینه محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حسابهای کاربری جعلی یا تکراری نماید. در شرایطی که به هر دلیل بزمینه به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می‌تواند برای وبسایت یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات بزمینه را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال ممکن است اطلاعات و محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در بخش تامین کنندگان در مواردی غیر دقیق یا دارای مغایرت باشد. بزمینه مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده ندارد ولی به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد. با این حال بزمینه هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب ندارد.

سایت بزمینه ممکن است دارای لینک‌هایی به وب‎سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل شرکت های دیگر باشند. بنابراین بزمینه هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت‌ها ندارد. بزمینه این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان سایر وب‌سایت‌ها نیست. کاربر توافق می کند مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌ از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر را که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت‌های لینک شده در سایت بزمینه باشد، خود برعهده خواهد داشت.

اطلاعات یا نظرات ارائه شده در بخش تالارهای گفتگو، ضرورتاً نظرات بزمینه نیست. هیچ یک از مدیران، گردانندگان یا سایر افراد مرتبط با بزمینه، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان (شامل اما نه محدود به خسارات شایع، اصلی یا جزایی)، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوط به یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده به وب سایت نیستند. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت های قانونی در هر زمان برای بزمینه محفوظ است.

خدمات و محتوياتی که توسط بزمینه تولید و عرضه می‌شوند، صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت بزمینه توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی بزمینه و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل بزمینه را مطلع سازد.

بزمینه ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. همچنین تمام صفحات ایجاد شده توسط کاربر در این وب سایت، بعد از بررسی و کسب تایید مدیر وبسایت قابل انتشار و اشتراک خواهد بود.

بزمینه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب سایت و انجام تحقیقات بازاریابی، از برخی اطلاعات کاربران استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بزمینه را در پروفایل خود لغو کنند.

سایت بزمینه امکان دارد دارای سرویس‌هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، مانند تابلوی اعلانات یا یادبود، تالار گفتگو، شبکه دوستان و سایر سرویس‌هایی باشد که برای تسهیل ارتباط کاربران با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. کاربران توافق می کنند که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنند که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

بزمینه ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت حذف یا ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بزمینه می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. همچنین سایت بزمینه می تواند به طور خودکار محتوی ایجاد شده از قبیل عکس های کاربران را بررسی کند و در صورت لزوم اقدام به حذف آنها نماید و بنا بر ضرورت، اقدام به حذف حساب کاربری که برخلاف موازین جمهوری اسلامی ایران عمل کرده است، نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. بزمینه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

بزمینه همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بزمینه و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای بزمینه محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.