شخصی دوز مسیح زاد


تهران

Masih Zad Mens Wear

[5/5 از 15 رای ]

ارسال پیام


درباره برند مسیح زاد
مسیح زاد هستم. متولد 1363 در اصفهان. رشته تحصیلی ام طراحی لباس و بازاریابی پوشاک از آمریکا است. بنده تا حدود 6 ماه پیش نیز در این کشور با برند مسیح زاد فعالیت می کردم. برند لباس مسیح زاد از سال 2003 مولد شد. برای طراحان خیلی بزرگ چون بیژن و یک طراح ایتالیایی به نام درمینیکو که از بزرگترین طراحان لباس های دست دوز هستند، کار کردم. کار کردن با طراحان بزرگ این امکان را به من داد که مشتریان بزرگی از ستارگان هالیوود را داشته باشم؛ افرادی چون جک بلک، آنتونیو باندراس، جانی دپ، جک نیکلسون، آرنولد شوایتزنگر، والدرما و … مشتریان ما بودند و در سطح بین المللی کار می کردم. تا حدود 6 ماه پیش در آمریکا فعالیت می کردم. یعنی بازار کار من در آن کشور بود. ولی بعداز ازدواج به ایران آمدم و در حال حاضر در ایران فعالیت می کنم. حدود 11 سال است که روی این برند کار می کنیم و چون این برند، محصولاتی برای افراد خاص دارد؛ بنابراین مشتریان خاص دارد.
در ابتدا فعالیتم را با طراحی تی شرت آغاز کردم. بعد از آن پیراهن و … ولی الان به طور کلی حرفه اصلی مان بر لباس های مردانه یعنی کت و شلوار، تاکسیدو، پالتو، پیراهن، شلوار و کراوات استوار است.

تفاوت برند مسیح زاد با رقبای داخلی در ایران؟
مهمترین ویزگی برند ما این است که کت و شلوارها و لباس های دست دوز ارائه میدهیم. پارچه هایی که ما برای لباس هایمان استفاده میکنیم، گرانترین و باکیفیت ترین پارچه های دنیا هستند. همه لباس هایی که این برند تولید میکند در ایران اندازه گیری می شوند. طرح و مدل آن ها انتخاب می شوند و در ایتالیا دوخته می شوند. زمانی بین 4 تا 5 هفته طول می کشد تا یک دست کت و شلوار آماده شود. چون معمولا 8 خیاط مختلف روی هر دست کت و شلوار برند مسیح زاد کار می کنند.
در ایتالیا چون کار تخصصی است. اینگونه نیست که یک خیاط صفر تا 100 کار یک کت و شلوار را به تنهایی انجام دهد. معمولا هر خیاطی یک رشته تخصصی دارد. مثلا یک خیاط فقط کارش دوخت و برش سرشانه است. یکی فقط استری میدوزد. یکی فقط قسمت جلو کت را میدوزد. یکی فقط الگو درمی آورد. و … تا لباس آماده پرو شود.
مشخصات

سطح قیمت خیلی بالا
برندهای موجود MasihZad
امکان طراحی و دوخت دارد
پارچه استفاده شده خارجی
پیراهن داماد دارد
کراوات دارد
پاپیون دارد
دکمه سردست و گیره کراوات دارد
دستمال جیب دارد
کفش دارد
کمربند دارد
جای پارک خودرو به آسانی
امکان دسترسی با ویلچر دارد

آدرس و تلفن تماس

آدرس

تهران، چهارراه مژده، سر نجابت کو، جنب بانک پارسیان

شماره تماس

02122717194

ساعتهای کاری در طول هفته

برای حضور در مجموعه شخصی دوز مسیح زاد حتما وقت قبلی بگیرید
شنبه 11 22
یک شنبه 11 22
دو شنبه 11 22
سه شنبه 11 22
چهار شنبه 11 22
پنج شنبه 11 22
جمعه 11 22
مجموعه شخصی دوز مسیح زاد در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده

عضویت در بزمینه

تور مجازی

نظرات و امتیازات

نظر دهید
پوریا سامع

17 تير 1397

برترین برند شخصی دوز در ایران
سطح قیمت
ارزش به قیمت
رفتار و خوش قولی پرسنل
کیفیت دوخت و پارچه
دسترسی به جای پارک خودرو