• فاطمهKKK
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2

الان شش ماه که عقد کردم .دنیا رو سرم خراب شده نمیدونم چه کار کنم.

21 خرداد 1397 | 8 نظر | 1649 بازدید

از وقتی خودم رو شناختم همزمان با درس خوندنم داشتم کار میکردم و خرج خونه میدادم و هزینه های اجاره خونه ...
رفتم دانشگاه و کارمند شدم و واسه خودم یه ماشین رنو خریدم و یه آپارتمان خوب برای مامانم اجاره کردم و مسکن مهر هم واسش ثبت نام کردم خیالم که ازش راحت شد تصمیم گرفتم ازدواج کنم. تو این چند سال یه دوست پسر داشتم اما هر وقت بحث ازدواج میشد بهونه میاورد.
تا اینکه توی محله جدیدمون یکی از همسایه هامون به ظاهرزندگیشون خیلی از ما بهتر بود از من خواستگاری کردن و ما خیلی خیلی خوشحال شدیم و شب چهارشنبه سوری عقد کردم خداییش برام سنگ تموم گذاشتن خانواده همسرم خیلی سطحشون از ما بالاتر هست، برادر همسرم توی شرکت نفت کار میکنه، خواهرش کارمند بانک و همسرم فرزند کوچیکه خوانواده و ته تغاری که مامانش نذاشته بود آب تو دلش تکون بخوره خیلی لوس و...
بر عکس من که از وقتی خودمو شناختم...
تادلتون بخواد پول تو دست و پاش میریختن....
به من گفت بودن یه مغازه داریم که این دم مغازه کار میکنه...
بعد از مدت ها فهمیدم هیچ کاری نمیکنه که هیچ فقط ول میچرخه و فیلم میبینه و میخوابه و ...مشروب میخوره و مواد میزنه....
دنیا رو سرم خراب شده نمیدونم چه کار کنم.
الان شش ماه که عقد کردم؟

0 لایک
  • Rasoul
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11
21 خرداد 1397 | 11:38:50 ق.ظ

خانوم فاطمه هرکسی صلاح زندگی خودشو بهتر میدونه شما تو این شرایط میتونید کلی هزینه جهیزیه وعروسی انجام بدید و برید سرخونه زندگی خودتون و به قول معروف آبروتون جلوی فامیل حفظ بشه
و یا اینکه مستقیماً باهاشون صحبت کنید شرایط تعیین کنید تا لحظه ای که اعتیاد و عادت های قبلی زندگی شو ترک کنه شما باهاش زیر یه سقف زندگی نمیکنید.
در آخر میشه توی دوران عقد که هستید برای جدایی اقدام کنید که حداقل بیشتر از این از نظر روحی خودتون و خانواده تون اذیت نشید و هزینه نکنید.

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
21 خرداد 1397 | 01:57:56 ب.ظ

آخی عزیزم چقدر سخت یعنی تو آزمایش نشون نداد که معتادن؟خانواده چی میگند؟ به نظرمن اگه فکر میکنی به این مدل زندگی عادت کرده تا دیر نشده طلاق بگیر فردا حتما میگه برو پول بیار خرج موارد منو بده واله ضرر رو از هرجا بگیری منفعته

0 لایک نظر دهید
  • bita
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 22
21 خرداد 1397 | 02:57:55 ب.ظ

فاطمه جون خیلی برات ناراحت شدم کاشکی بیشتر تو دوره آشنایی میموندید چه اصراری بود انقدر زود عقد کنید.حالا مهم نیست به نظر من که از همین اول کار خودت رو رااحت کن طلاق بگیر توبه گرگ مرگه

0 لایک نظر دهید
21 خرداد 1397 | 10:52:36 ب.ظ

فاطمه جون به نظر من از همین اول کار یه وکیل خوب بگیر و جدا بشو چون من که تجربیات دیگران متوجه شدم شخصیت افراد توی زندگی هیچی تغییر نمیکنه چه برسه طرف بخواد اهل کار و بار بشه و از همه مهمتر بخواد اعتیاد هم بذار کنار به نظر من خیلی بعیده ممکن سالها بعد متوجه بشی که جوونیت هم رفته.

0 لایک نظر دهید
15 مهر 1397 | 09:01:09 ق.ظ

عزیزم الهی بمیرم برات .... جلوی ضررو هر موقع بگیری منفعته

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 05:30:07 ب.ظ

به نظرم اگر ميتونيد حتي يك جلسه با مشاور مشورت كنيد
ولي اگر فكر ميكنيد قابل تغيير نيستن فكر هيچ چيز رو نكنيد ميدونم سخته واي بهترين راه اينه كه همين الآن همه چي تموم شه

0 لایک نظر دهید
  • ali077
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
12 آبان 1398 | 04:32:49 ب.ظ

سلام گلم زنگ بزن به
https://adlohagh.com
درست و دقیق راهنماییت میکنن

0 لایک نظر دهید