• Lux
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1

برخورد مناسب چه برخوردیه ؟

19 بهمن 1399 | 2 نظر | 552 بازدید

چند ماه پیش من فلشم رو به لپ تاپ زده بودم و شبا از مطالب که توی فلشم هست مربوط به گذشته حالا عکس یا اسکرین هایی که قبلا گرفته بودم و توی فلشم بود نگاه می کردم و ... توی اون مدت کوتاه که اینکارو می کردم گاهی بیرون میرفتم دنبال کارام و چند ساعت خونه نبودم ... و فلشم اون مدت روی لپ تاپم بوده حدود یکی دو هفته ... یکی از افراد خونه که بسیار فضول هم هست متوجه شدم که دست زده به فلشم و از محتوای اون با خبر شده و حالا چیزی که دوس نداشتم را دیده و چند بار به شکل بی ادبانه بهش اشاره کرده توی روم ... بسیار پررو هست و من هنوز نتونستم راجع به این مساله ازش سوال کنم یعنی نمی دونم چطور اصلا باید اینکارو کنم حتی .. طوری هست که حتی اگر انجام داده باشه اگر بهش بگم چنان دعوا راه میندازه که نگو ... نمیدونم چطور بگم بش و از طرفی فکرم خیلی درگیرشه

0 لایک
  • amirsam0004
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7
25 فروردين 1400 | 11:43:58 ب.ظ
در پاسخ به Lux
چند ماه پیش من فلشم رو به لپ تاپ زده بودم و شبا از مطالب...

دوست عزیز کار شما اشتباه بوده الان پسرای ۱۴ ساله هم پورن سیو نمیکنند یه فیلتر شکن بگیر،purhub The best everyday حالا یه چیزم بگم کلا چیزه سالمی نیست چون تبهم فانتزی داره و چون فقط برای مارکت هستش و همش چرت و دروغ هست. آثار بدی از خودش به جا میزاره پیشنهاد میکنم این رل کنترل(رابطه موقت)دوست اون اسم کثیف بیارم که اولش ث داره انجام بدین تا خدای نکرده اعتیاد پیدا نکنید.
در خصوص اون ادم فضول،جوری که اون بشنوه ولی غیر مستقیم مثلا با یکی از دوستان پشت خط.بگید فلش من دچار یه ویروس شده که فایل های داخلش هستو به یه سایت بد وصل میکنه و با هک کردن یه عکس هم از کسی که تماشا میکنه(با دوربین جلو) میندازه به صورت ویدیو جوک به میفروشه به سایتhanddukiولی چون حق کپی رایت هست داخل اون سایت میشه درخواست حذف ویدیو داد فقط عکس طرف باید بفرسی تا احراز حویت بشه اخ چه حالی بشه
از روی ساعت یک ساعت نیم بعدش
دیگه دست به دامنت میشه
بعد توهم فاز افراد نازکو بگیر...
ولی حواست جمع کن اگه بابا دیده بود هیچی دیگه

0 لایک نظر دهید