• فائزه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 4

بهترین آهنگ های خارجی برای رقص دونفره عروس و داماد

04 آبان 1398 | 1 نظر | 6980 بازدید

حرارت و جنب و جوش عروس و داماد و میهمانان در جشن عروسی یکی از الزامات برای برگزاری هرچه باشکوه تر و زیباتر مراسم است که آهنگ های زیبا و با نشاط و گروه موسیقی حرفه ای را به یکی از بخش های بسیار مهم عروسی تبدیل نموده است. اما رقص دو نفره عروس و داماد نیز یکی از بخش های بسیار مهم در مراسم است که شاید مهم ترین و به یاد ماندنی ترین بخش در فیلم و عکس های عروسی باشد و هر عروس و دامادی دوست دارد که این قسمت از مراسم بدون هیچ کم و کاستی و در نهایت زیبایی برگزار شود. با بزمینه در این مقاله همراه باشید تا لیستی از زیباترین و با احساس ترین آهنگ های مناسب برای رقص عروس و داماد را معرفی نماییم.
هنگام برنامه ریزی برای مراسم عروسی شاید باغ تالار، لباس عروس، گل آرایی، شام میهمانان از همه چیز مهم تر به نظر برسند اما موضوعی که در با شکوه بودن مراسم شما از همه بیشتر تاثیرگذار است گروه موسیقی و جذابیت های موسیقیایی مراسم عروسی شما می باشد که اگر انتخاب درستی داشته باشید می توانید فیدبک های مثبت آن را از همه میهمانان چه مادربزرگ ۹۰ ساله تان چه نوه عموی ۷ ساله تان دریافت کنید! برای انتخاب آهنگ مناسب برای رقص دو نفره خود با همسرتان ابتدا باید سبک رقص را انتخاب کنید. تانگو، چاچا، والتز و باله از جمله انواع رقص های مناسب برای دنس دو نفره عروس و داماد می باشند.
Marry You” by Bruno Mars
یکی از آهنگ هایی که می تواند بهترین انتخاب شما برای اجرا در تالار و جشن عروسی شما باشد آهنگ "ازدواج با تو" از "برونو مارس " می باشد که وقتی به جمله " رویای من ازدواج با تو بود" می رسد نهایت احساسات شما و میهمانان را برمی‌انگیزد
Stay With Me” by Sam Smith
اگر سبکی که برای رقص دو نفره خود انتخاب کرده اید از جمله سبک های رمانتیک و آرام و موقر است آهنگ "با من بمان" از "سم اسمیت" یکی از زیباترین و پرمعناترین انتخاب های شماست. احساسات رمانتیک و زیبا در این ملودی نفس میهمانان را در سینه حبس می کند و باعث می شود آنها غرق در زیبایی های سکوی دنس و آهنگ شوند.
My Girl” by The Temptations
اگر دوست دارید دنس دونفره شما و همسرتان هم برای میهمانان جوان جذاب باشد و هم میهمانان میانسال و حتی سالخورده را جذب خود کند آهنگ "محبوب من" از " گروه تمپتیشن" را فراموش نکنید. این ملودی با سبک کلاسیکی که دارد برای هر سلیقه ای و برای هر سبک دنسی می تواند زیبا باشد.

I’m Yours” by Jason Mraz
"جیسون مراز" در آهنگ " من از آن تو هستم" نهایت عشق و علاقه ای را که یک انسان به انسان دیگر می تواند بروز دهد را در قالب کلمات و جملات پیاده کرده است از همین رو این آهنگ در لیست بهترین آهنگ های مناسب برای رقص عروسی جاخوش کرده است.
One Kiss” by Dua Lipa
اگر برای رقص دو نفره خود با همسرتان سبک های تند و پرحرارت را می پسندید و دوست
دارید که به واسطه رقص خود به عروس و دامادی خاص و متفاوت تبدیل شوید آهنگ "یک بوسه" از " دوآ لیپا" را با خیال راحت انتخاب کنید و مطمئنا از این انتخاب بسی لذت خواهید برد.

You and Me” by Dave Mathews Bandیکی از پرشورترین و پرحرارت ترین آهنگ
رقص های آرام و رمانتیک مانند رقص های تانگو و والتز در مراسم عروسی با آهنگ "تو و من" از "گروه دیو متیو" تبدیل به زیباترین و فاخرترین قسمت های عروسی شما خواهد شد. اگر دوست دارید در سال های آینده زندگی مشترک تان وقتی از احساسات عاشقانه بین خود و همسرتان برااس فرزندانتان خاطره گویی کنید این آهنگ و رقص زیبای دو نفره شما گواه خوبی برای این خاطرات زیبا خواهد بود.

0 لایک