• Faezeh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24

کف بینی

18 تير 1398 | 11 نظر | 1052 بازدید

بچه ها کسی هست که به فالگیری و کف بینی مخصوصا در مورد ازدواج اعتقاد داشته باشه ؟

0 لایک
  • Faezeh
  • کاربر
18 تير 1398 | 12:20:26 ب.ظ

یکی از دوستای من 2 ساله که با یه آقایی در ارتباطه و رابطشون هم خیلی عاشقانه و رمانتیکه. از بیشتر نظرا هم به هم میخورن و اوکی هستن. حالا پسره میخواد بیاد خواستگاری. خیلی اتفاقی یه رمال به تور دوستم خورده و بهش گفته اضلا زندگیت با این اقا خوب پیش نمیره و آخرش جداییه .
حالا این دوست من هم دودل شده و خیلی فکرش درگیره. کسی هست تجربه ای داشته باشه ؟

0 لایک نظر دهید
  • مهرنوش
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
18 تير 1398 | 12:23:09 ب.ظ

اون دوستت اگه واقعا پسره رو دوس داشته باشه با این چیزا دودل نمیشه

0 لایک نظر دهید
  • Faezeh
  • کاربر
18 تير 1398 | 12:31:34 ب.ظ

منم به این چیزا اصلا اعتقادی ندارم ولی بالاخره ازدواج مث یه هندونه در بسته اس. آدم با این چیزا هم ممکنه استرس بگیره و تئ انتخابش تردید کنه

0 لایک نظر دهید
  • مهرنوش
  • کاربر
18 تير 1398 | 12:44:25 ب.ظ

من که اصلا به این چیزا اهمیت نمیدم . بهش بگو اگه به پسره مطمئنه اصلا این چیزا رو کلا بریزه دور

0 لایک نظر دهید
  • گلناز
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 10
18 تير 1398 | 12:50:21 ب.ظ

چند سال پیشا یکی از اقوام ما یه اتفاق مشابه واسش افتاد. البته اون ازدواج کرده بود بعد میخواستن با همسرش از شهر خودشون برن یه شهر دیگه زندگی کنن. بعد یه رمال بهشون گفت این کار به صلاحت نیس و شوهرتو از دست میدی .
اینم توجه نکرد و رفت .
هنوز دوسه ماه نگذشته بود که شوهره با یه دختر دیگه جور شد و کلا کارشون به طلاق کشید

0 لایک نظر دهید
  • گلناز
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 10
18 تير 1398 | 12:52:45 ب.ظ

من خودم اصلا هنوز نمیدونم اعتقاد دارم یا نه
بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینه شاخ درمیاره

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
18 تير 1398 | 01:17:04 ب.ظ

به نظرم کف بین و فال گیر هر چقدر هم بگن تو دل اون آدم نیستن ... درسته که ازدواج هندونه سر بسته هستش اما وقتی می گین این همه از اون طرف مطمئنه دلیلی نداره که حرف کسی که معلوم نیست درسته یا غلط این همه ذهنیتش رو عوش کنه ... شاید اون آدم اشتباه کرده ایدم نه هاااا اما الان اون قدری ذهن دوستتون درگیره این مسئله شده که اگر چیزی هم نباشه تو ناخودآگاه دوستتون این داستان همیشه خواهد بود ...
من 2 سال پیش با همسرم رفتیم پیشه مشاور ، جلسه آخری که تصمیم گرفتیم بگیم بهش که ما تصمیمون رو گرفتیم و دیگه نمی خوایم بیایم و قرار شده فلان موقعه برای خاستگاری اقدام کنیم ... مشاور به ما گفت شما اگر تصمیمتون جدی هستش باید بیاین پیشم چون با هم نمی سازین بعدها تو زندگیتون به اختلاف بر می خورین ... روز مراسم بله برون ، نامزدیم و ... هر روز به من و همسرم زنگ می زد که باید بیاین ... الان که ازدواج کردیم بعد از 1 مدت مثل همه ی آدما ما هم اختلاف نظر داشتیم و خیلی طبیعی بود اما چون این آقا این طوری گفته بود تو ذهن هر دومون این بود که نکنه راست می گفت ما اشتباه کردیم و از این حرفا ... به مروره زمان تونستیم این توهمات رو دور کنیم از ذهنمون اما منظورم از گفتن این داستان اینه که نذارین حرف مشاور ، فالگیر ، رمال و هر آدم دیگه ایی تو ذهنتون و خواستتون تاثیر بگذاره . همه ی اتفاقای بد ساخته ی ذهن ما آدماس که به واقعیت می رسه .

0 لایک نظر دهید
  • مهرنوش
  • کاربر
18 تير 1398 | 01:45:42 ب.ظ

دقیقا منم با ارمغان موافقم . این حرفا باعث میشه ناخوداگاه از کاه واسه خودش کوه بسازه

0 لایک نظر دهید
  • Amirsam_m_r_p
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
22 مرداد 1398 | 01:14:25 ق.ظ
در پاسخ به Faezeh
یکی از دوستای من 2 ساله که با یه آقایی در ارتباطه و رابطشون هم...

همص الکیه رمال و امثال اینا یه چیزه خرافیه من اصلا اعتقاد ندارم

0 لایک نظر دهید
  • ali077
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
08 آبان 1398 | 03:13:32 ب.ظ

سلام فاعزه ببین خودت رو در گیر این چیزی نکن منم یه مدت طولانی علاقه و اعتقاد شدیدی به این اراجیف داشتم الان واقعا میتونم بگم با چند جلسه روانشناسی و روانکاوی زندگیم از این رو به اون رو شده از مشاوه رفتن امتناع نکن و دنبال این چیزی نباش
به این سایت هم یه سری بزن شاید کمکت کرد
https://zendegikhob.com

0 لایک نظر دهید