• عسل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3

کوچه مهران و کوچه برلن

28 خرداد 1398 | 4 نظر | 5052 بازدید

سلام من اینستاگرام بزمینه رو دنبال می کردم و قراره ایشالا بعد محرم صفر عقد و نامزدی مون باشه. امروز رفتم کوچه برلن برای لباس نامزدی و تاج و گن و آینه شمعدون. اول رفتیم نقره بابک، تو چهرراه مخبرالدوله. با مترو سعدی رفتیم. اون شعبه اش که آینه شمعدون فیروزه داره که اصلا خوشم نیومد. قیمتاشم از 2.5 شروع میشد. شعبه اصلیشم راستش خیلی تنوع نداشت و نقره رو گرمی 14 می گفت. به نظرمون گرون بود. خواهرم از بابک خریده بود 3 سال پیش ولی من که عین اون نمی خواستم، مدل پاپیونی رو می خواستم که گرمی 14 تومن با کوچکترین آینه که 300 گرم نقره داشت میشد نزدیک 5 و نیم میلیون! ما کلا 3 تومن برای آینه شمعدون داریم.
خولاصه، رفتیم کوچه برلن برای لباس ، از 600 تومن شروع میشد ولی خوباش روی 1900 بود. من آستین تور می خوام که خیلی کم بودن مدلا. سایزم 38 و قدم کوتاهه و مدل ماهی بیشتر می خوام. 3 ساعتی گشتم چیزی پیدا نکردم. آخرش آینه شمعدونو عصری از تجریش گرفتم ولی لباس پیدا نکردم. اصولا کوچه برلن بهتره یا جمهوری؟ هفت تیرم گذاشتم 5شنبه برم.

0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
29 خرداد 1398 | 07:45:33 ق.ظ

عزیزم مبارکت باشه ایشاالله خوشبخت بشی ... برای لباس نامزدی فکر کنم خیابان مطهری بری تنوع بیشتری داره به نسبت چون من برای لباس ساقدوش رفتم اونجارو دیدم تنوعش زیاد بود و پر از لباس شب بود .

0 لایک نظر دهید
  • Faezeh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24
18 تير 1398 | 12:38:58 ب.ظ

مبارکه عزیزم . حالا تو که کوچه برلن رو سر زدی امیراکرم و جمهوری رو هم سر بزن ضرر نداره و البته اگه قیمت خیلی واست مهم نیس میتونی میرداماد هم بری که خیلی لوکس تر و به روزتره

0 لایک نظر دهید
  • مهرنوش
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
18 تير 1398 | 12:40:47 ب.ظ

جمهوری که زیاد لباس نامزدی نداره. لباس عروس داره ولی لباس نامزدی خیلی کمتر داره اصلنم خوب نیستن
برو مطهری . اونجا تنوع بالاس

0 لایک نظر دهید