• Mastan
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1

بهترین دکتر درمان دیسک کمر ارتوپد یا کایروپرکتیک یا فیزیوتراپی

06 دي 1397 | 6 نظر | 1754 بازدید

سلام مادرم هم کمرش درد میکنه به شدت هم ارتروز مچ پا داره بعضی ها بهم کایروپرکتیک دکتر سپیده ترامشلو رو معرفی کردن که ظاهرا تنها خانمه کارو تهران هستش. اما بازم خواستم بپرسم کسی اطلاعات بهتری داره

1 لایک
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
11 دي 1397 | 08:07:31 ق.ظ

من نسبت به دکترای خانم گارد دارم شدید. تا حالا دکتر خانم متخصص خوب ندیدم.! ببخشیدا. ولی چرا دکتر مرد نمیرین؟

1 لایک نظر دهید
  • ایباما
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3
19 آبان 1398 | 03:33:34 ب.ظ

با سلام بهترین ورزش برای کمر درد چی هست؟ لطفا معرفی کنید .

1 لایک نظر دهید
  • پریسا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24
20 فروردين 1399 | 07:15:52 ب.ظ
در پاسخ به ایباما
با سلام بهترین ورزش برای کمر درد چی هست؟ لطفا معرفی کنید .

ورزش برای کمردرد: دوست عزیز بهتره زیر نظر مربی باشه چون اگه اشتباه انجام بدی ضررش از منفعتش بیشتره... بعد یه مدت که راه افتادی میتونی خودت مستقل در منطل انجام بدی

1 لایک نظر دهید
  • پریسا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 24
20 فروردين 1399 | 07:22:43 ب.ظ
در پاسخ به Mastan
سلام مادرم هم کمرش درد میکنه به شدت هم ارتروز مچ پا داره بعضی ها...

در کنار تحت نظر پزشک بودن, مادرت میتونه رژیم غذاییش رو مملو از زردچوبه کنه که ضدالتهاب و کاهنده درد طبیعی و فوق العاده ایه {یک قاشق غذاخوری پر یکجا در آب حل کنه و بنوشه} اگه هم بخاطر طعمش نمیتونه بخوره... قرصهاش به اسم کورکومین تو داروخونه ها هست. برند های مختلف داره.. من برند کارن رو میشناسم ومیدونم با توجه به کیفیت و دوزش, قیمت مناسبی هم داره... در کنار وعده غذاییش میل کنه که جذب بیشتر و بهتری داره... میتونه از دکترش هم مشورت بگیره.

1 لایک نظر دهید
  • azm
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 5
10 خرداد 1399 | 01:14:56 ب.ظ
در پاسخ به Mastan
سلام مادرم هم کمرش درد میکنه به شدت هم ارتروز مچ پا داره بعضی ها...

برای آرتروز مچ پاشون که من فقط دکتر رضا نادری رو شنیدم خیلی خوبه. کلا فوق تخصص مچ پا هستن و بسیار هم حاذق هستند. دکتر شاملو هم شنیدم اما خب اگر تخصصی در مورد مچ پا بخواین همین دکتر نادری خیلی خوبه

0 لایک نظر دهید