• نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106

خواهر عروس

29 آبان 1397 | 8 نظر | 3554 بازدید

واسه خواهر عروس داماد چه مدلی پیشنهاد میدین؟

هر چیز که در جستن آنی آنی
1 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
29 آبان 1397 | 02:34:54 ب.ظ

بعد از عروس 100% مادر و خواهر خیلی تو چشم هستم واسه همین به نظرم مدل ساده ، شیک و خاص باید انتخاب کرد ... به نظرم الان با این وضعیت اقتصادی هزینه واسه 1 همچین لباسی خیلی زیاد می شه .. فکر می کنم بهتره از تو سایت مطابق استایل بدنتون مدل انتخاب کنین ( ترجیحا ماهی نه چون همش وسط خواهید بود یا پیش مهمونا و حرکت سخت می شه ، مدل هایی که آستین روی سرشونه دارن هم خیلی سخت می شن چون دست حرکتش محدود می شه ) الان بیشتر مد شده قد پیراهن ماکسی تا قوزک پا می شه که اگر چین یا پیلی نخواین تو دامن خیلی این قد شیک هست ... من خودم اگر عروسی خواهرم باشه از این مدل ها می دوزم که انگار از زیر کوتاه از رو 1 تور میاد انگار بلنده این ها هم خیلی مد شده ... روشم کار می کردم به پایین که کیاد کارش کمتر بشه ... رنگ طوسی کم رنگ یا کرم طلایی که شاین نداره هم خیلی خوشگل می شه یا اینم که 1 رنگ خاص و جیغ

1 لایک نظر دهید
  • ساقی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3
29 آبان 1397 | 04:05:32 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
بعد از عروس 100% مادر و خواهر خیلی تو چشم هستم واسه همین به نظرم...

مرسی گلم. من سفیدم به نظرت سبز آبی پارچه بخرم بدم بدوزن؟

1 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
30 آبان 1397 | 02:12:53 ب.ظ
در پاسخ به ساقی
مرسی گلم. من سفیدم به نظرت سبز آبی پارچه بخرم بدم بدوزن؟

خواهش می کنم عزیزم ، عروسیشون کیه ؟؟؟ اگر زمستون هست تم طوسی که به آبی نزدیک می شه خیلی شیک می شه یا سبز سیدی ... اگر بهار باشه سبز آبی خیلی خوبه با یک مدل خاص ، ترکیب دو پارچه قرمز ماتیکی و صورتی گچی خیلی متفاوت می شه و تقریبا می شه بگم جایی اصلا نیست ، لیمویی ام با دانتلی که توش گل باشه و اپلیکه کار بشه خیلی خوشگل می شه ...

1 لایک نظر دهید
  • Zahraseyed
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
05 آذر 1397 | 11:08:10 ب.ظ

عروسی خواهر من مرداد سال پیش بود و من یه لباس گلبهی پشت بلند و جلو کوتاه پوشیده بودم همه خیلی خوششون اومده بود و تعدیف میکردن و یه آرایش ساده و خیلی ملایم داشتم البته لباس های حاضری به شدت گرون و بد بودن برای همون دادم خیاط برام دوخت خلاصه به نظر من خواهر عروس یا داماد باید لباس هایی با رنگ های ملایم و نُود بپوشن

1 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
08 آذر 1397 | 12:25:36 ب.ظ

بسته به هيكل و سليقه خوب خيلي متفاوته ولي به نظر من چيزي بپوشين به ويژه از نظر كفش كه توش راحت باشين چون شما تو اون مراسم اصلاً نخواهيد نشست

1 لایک نظر دهید
  • Sab.j
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
08 آذر 1397 | 10:08:24 ب.ظ
در پاسخ به نسیم
واسه خواهر عروس داماد چه مدلی پیشنهاد میدین؟

اول از همه لباسی باشه که توش خیلی راحت باشین دوم اینکه قرار دوست دارین همه براحتی بتونن شما رو پیدا کنن به عنوان خواهر عروس به نظرم پارچه ای که اکلیل داشته باشه خیلی قشنگ میشه

0 لایک نظر دهید
  • saminehtorabi
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
25 مرداد 1398 | 09:30:07 ب.ظ

به نظرم ماکسی و ترجیحا رنگ های طلایی، نقره ای یا اکلیلی و یا کار شده

0 لایک نظر دهید