• مهرزاد
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 52

رنگ کردن مو برای عروسی

12 تير 1397 | 12 نظر | 6563 بازدید

میکاپ کارم بهم میگه اگه رنگ موهاتو روشن کنی با آرایشی که برات در نظر گرفتن واسه عروسیت چهره ات خوشگل تر میشه.میگم نکنه سنم رو ببره بالا چیکار کنم؟

0 لایک
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
12 تير 1397 | 10:45:30 ب.ظ

آخ منم همین سوالو دارم. هایلایت کنم واسه عروسی سنم بالا نمی ره؟؟؟؟ بعدا پشیمون نشم. اگرم هیچ تغییری نکنم واسه عروسی جالب نیست. تو شهر ما کلا سالن عروسا همشون داغونن. ولی این سالن عروس فرشته دوست مامانمه می خواد منو خوشگلترین عروس شهر کنه واای خدا کنه که همینجور باشه

هر چیز که در جستن آنی آنی
1 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
13 تير 1397 | 09:49:13 ق.ظ

موهاتو روشن کن مهرزاد جان که یه تغییری کنی واسه عروسیت

1 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:35:28 ب.ظ

مهرزاد جون خب اگه رنگ پوستت یکم تیره باشه با این کار رنگ صورتت باز تر میشه و ناخودآگاه خوشگل تر دیده میشی.واسه چی فکر میکنی رنگ تیره سن رو کم میکنه این یه باور قدیمه به نظرم اصلا ربط نداره . تم آرایش تاثیر داره روی سن عروس

0 لایک نظر دهید
  • Melani
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 19
16 تير 1397 | 04:10:40 ب.ظ

رنگ موهای عروس‌فقط باید مشکی باشه فقططططط
من خودم تو موهام لابت دراوردم نه روشن لولایت بود. ولی موی مشکی ی چیز دیگس هیچوقت قدیمی نمیشه تازه تو عروسی چهره اورجینال خودتون هستید.

1 لایک نظر دهید
16 تير 1397 | 11:42:34 ب.ظ

مهرزاد جون شاید منظور میکاپ کارت اینه که دو درجه رنگ موهات روشن بشه، خواهر منم واسه عروسیش آرایشگاه معروفی رفته بود که سه روز قبل عروسی گفتن بیا واسه اصلاح ابرو و صورت و رنگ مو ، اورجینال موهای خواهرم مشکی هستش . روز مشاوره به خواهرم گفتن که موهاتو دو درجه روشن تر میکنیم واسه عروسی چهره ات خوشگل تر بشه. که خواهرم عکسی که انتخاب کرده بود واسه عروسیش که شبیه اون درستش کنن. موهاش مشکی بود که اون روز مشاوری که بود گفت بخاطر شینیون و استفاده از تافت موهاش تیره شده تو عکس.
بخاطر همین خواهرم رو متقاعد کرد که موهاشو دو درجه روشن کنه.
شب قبل از روز عروسیش که خواهرم رفت حمام .شوکه شده بود موهاش انگار رنگ 4و5 براش زده بودن. داشت سکته میکرد.چون چیزی که میخواست این نبود.صبح ساعت 5 که رفتیم آرایشگاه خانومه اول قبول نمیکرد.
بعدش با سماجت ما قبول که همون موقع یه رنگساژی کرد که به ایده آل خواهرم نزدیک شد.

0 لایک نظر دهید
  • عشق علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 33
19 تير 1397 | 06:45:41 ب.ظ

من عاشق موهای تیره م. ولی واسه عروسی میخوام بلوند کنم اخه من شوهرم ازم خیلی بزرگتره دلم نمیخواد مث بچه ها باشم پیشش چون من هم ریز نقشم هم صورتم مث بچه هاست میخوام بلوند کنم و لنز آبی بذارم نمیدونم خوب شه یا نه. میخوام برم شایسته نو ببینم نظرش چیه

0 لایک نظر دهید
  • nahal.gh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 25
02 مرداد 1397 | 10:16:03 ب.ظ

من که هرچی میکاپ کارم اصرار کرد رنگ نکردم اصن دوس ندارم خب سنم میره بالا بعدشم ما ارثی موهامون زود سفید میشه یعنی دو سه سال دیگه مجبورم موهامو رنگ کنم چه بهتر که فعلا از رنگ مشکی موی خودم استفاده کنم

0 لایک نظر دهید
  • Boshra.miri
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
14 مرداد 1397 | 09:48:52 ق.ظ

اگه قصد دارید بعد عروسی موهاتونو رنگ کنید شب عروسی رنگ کنید لنز بذارید یکم تغییر کنید قشنگ میشید کلی عوض می شید.
میت.نید اگه فرمالیته دارید یکیش موهاتون رنگ موهای خودتون باشه. کلا اونایی که فرمالیته دارن خوش بحالشونه.میتونن یه روزش متفاوت باشن. رنگ هم میکنید مش نکنید مش خیلی خزه واسه عروس کلا بعضیا تا عروسی میکنن فوری مش میکنن من خیلی بدم میاد. بازم اگه به ارایشگرتون اعتماد دارید با اون مشورت کنید.

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
07 آذر 1397 | 10:24:15 ق.ظ

بگو با این رنگ مو سبک آرایش برام در نظر بگیر ....

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
14 آذر 1397 | 01:51:57 ق.ظ

به نظرم اگر فرماليته داري بذار رنگ موي خودت بمونه ولي براي عروسي يه هايلايت يكي دو درجه روشنتر رو مويرخودت در بيار خوب ميشه به نظرم

0 لایک نظر دهید
  • صندلی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 5
28 آبان 1401 | 12:02:28 ب.ظ

سن رو که قطعا بالا می بره اما قطعا سلیقه خودت شرطه عزیزم. علاوه بر این به این نکته هم توجه کن که میکاپ آرتیستت باید فرم چهره ات و سن آقای داماد رو در نظر بگیره تا شما یه آرایش فوق العاده برای روز عروسی داشته باشی. من خودم به شخصه ترجیح میدم وقتم تو صندلی رزرو کنم. صندلی یه پلتفرم رزرواسیون آنلاین برای آرایشگاه هاست که می تونین خدمات متنوع رو با کلی تخفیف هیجان انگیز رزرو کنید.

0 لایک نظر دهید