• shiiiva
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 12

کراتینه مو

10 تير 1397 | 13 نظر | 1811 بازدید

خوشگلا من موهام خیلی فر و وزه اصلا موقع شونه کردن راحت نیستم. خیلی سرم درد میگیره سشوار هم که میکشم یکم تو رطوبت قرار بگیرم موهام وز میشه. کراتینه کنم درست میشه؟

0 لایک
  • غزل عشق
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 28
11 تير 1397 | 12:22:54 ب.ظ

کراتینه خیلی خوبه مخصوصا واسه موهای وزوزی رنگ کرده.
من چند بار تا حالا انجام دادم . ویتامینه هم خیلی خوبه مخصوصا توی دراز مدت. که چندین بار انجام بدی نه اینکه فکر کنی یه بار واسه همیشه معجزه میکنه

0 لایک نظر دهید
  • LiLiii
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
12 تير 1397 | 12:15:55 ب.ظ

من شامپو مو ویتامینه روزانه فابریگاس مدل Keratin استفاده میکنم مرتب خیلی موهامو نرم میکنه و تقویت میکنه از حالت وزی در میاره اما دیگه آرایشگاه هم نمیرم .کراتینه کنم اینطوری برام ارزون تر تموم میشه.

0 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:19:22 ب.ظ

یه مغازه ای توی آریاشهر هست که خودش مواد کراتینه آماده میکنه و میکس شده میفروشه من اون رو میزنم به موهام.میذارم نیم ساعت بمونه بعدش میشورم و سشوار میکشم.خیلی خیلی موثره خودش که ادعا میکنه آرایشگرها هم ازش میگیرند میبرند استفاده میکنند که توی آرایشگاه زیر 500 هزار تومن انجام نمیدند.

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
13 تير 1397 | 04:00:20 ب.ظ

من خودم انجام ندادم اما شنیدم که بوتاکس مو از کراتینه و ریباندیگ خیلی بهتره و هیچ آسیبی به مو نمیزنه و مو اگه فر باشه فر میمونه و فقط وزیش گرفته میشه

0 لایک نظر دهید
  • سمانه ج
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 32
16 تير 1397 | 03:38:31 ب.ظ

کراتینه طبیعی اگه میخواید انجام بدید فقط سس مایووونز
من موهام خیلب وزه مثل سیم ظرفشوییه رسما! یه روز از خواب پاشدم دیدم بدجور چسبیده به هم اصلا برس نمیشه کرد. سس مایونز برداشتم زدم به موهام یه کیسه فریزرو باز کردم گذاشتم روش دو ساعت به همین حالت موند بعد رفتم حموم موهام کاملاااا نرم شده بود. راحتم شونه شد.
چند بار دیگه هم این کارو کردم واقعا موهام تغییر کرد. کراتینه جای خوب برید مواد خوب بزنه من نمیرم چون هزینش برام بالاست موهامم وزه ولی کمه میترسم بریزه. وگرنه خیلی دلم میخواست هم کراتینه کنم هم ژاپنی. موهام مشکیه اگه میشد بدون شک خیلی خوشگلتر میشد صورتم

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:29:23 ب.ظ

سمانه جون استفاده از روغن نارگیل و سس مایونز اینا درسته طبیعی هستش اما خب وقتی که میخواهی بشوری تمیز بشه حداقل باید چند بار با شامپو شست که تمیز بشه، به نظرم واسه موهای خشک دوباره ضرر داره...
یکی از دوستام به موهاش ماسک مو و شامپو مخصوص خارجی میزینه میگه خیلی رازی هستم.ماهی یه بار هم روغن ماهی با یه چیزایی قاطی میکنه میماله روی موهاش.روی ابروهاش هم از این قرص های ضدبارداری میکوبه میزنه میگه خیلی خیلی تاثیر داره....

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 11:22:07 ب.ظ

ما خانوادگی موهامون فر و وزوزی هستش واسه همین سالی دو بار کراتینه میکنیم.
اما توی خونه انجامش میدیم. مواد کراتینه رو میخریم
اول موهامونو خیلی خوب میشوریم که کثیفی نداشته باشه.کاملا با هوله نخی خوب خشک میکنیم.
بعدش کسی که میخواد این کار رو انجام بده مثل یه رنگ کار حتما دستکش دستش باشه که مواد کراتینه دستشو خراب نکنه، بعد موهارو تیکه تیکه کم جدا میکنه این مواد رو بهش میماله...
بعد از 45 دقیقه که موارد رو مو موندش،میشوریم...
بعد از اینکه مجدد با هوله خشک کردیم... یه هوایی لای موها خورد.
خیلی مرتب و منظم با استفاده از اتو مو، موهارو خیلی درجه اتو میکشیم....
که مواد بیشتر تاثیر بذاره روی مواد...
وقتی خودمون انجام میدیم هزینه اش یک پنجم آرایشگاه ها میشه
اگه کسی کنارتون دارید به تجربه اش می ارزه

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
19 تير 1397 | 09:41:26 ق.ظ

کسی اینجا تا حالا از اکستنشن تهرانی استفاده کرده؟
جدیدا تبلیغ میکنه که کراتینه هم انجام میده تازه ترمیم و تمدید هم رایگان انجام میده و گارانتی هم داره؟!!
یه سوال مهم اینکه من موهام فر هستش نمیخوام فریش بره اما میخوام وز نباشه واسه این موضوع راه حل هست؟
کسی جایی انجام داده که منم برم موهامو اونجا درست کنم قیمتش برام مهم نیست مهم اینه که کارش خیلی خوب باشه...
اگه میشه شرق تهران یا شمال تهران باشه مممرررسی

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 02:05:58 ب.ظ

نسیم جون اون موادی که میگی مغازه آماده میکنه بعنوان مواد کراتینه میده رو باید یکی مثل رنگ کردن مو کم کم به مو بماله یا اینکه مثل شامپو میشه خودمون توی حموم استفاده کنیم.
میدونی قیمتش چقدره خیلی دوست دارم بگیرم بزنم به موهام اما اینطوری که برم آرایشگاه یه میلیون هزینه کنم رو ندارم.ممنون میشم بهم جواب بدی

0 لایک نظر دهید
  • تارا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7
30 مهر 1397 | 08:40:18 ق.ظ

فقط ی هزینه ی بیخودی چون میگن 6ماهس ولی 1ماه نشده مثل روز اولش میشه. عزیزم به داشته هات افتخار کن

0 لایک نظر دهید
  • بهار
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 9
04 مهر 1399 | 03:32:18 ب.ظ

سلاااام
موهاام خیلی موخره میزنه،و خیلی بد حالتو شکننده ست
کسی هست کمکم کنه ی ماسک طبیعی خوب درست کنم و به موهام بزنم
تو این مقاله کلی ماسک هست
https:///best-homemade-hair-masks/

0 لایک نظر دهید
  • صندلی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 5
28 آبان 1401 | 11:30:34 ق.ظ

کراتینه مو از جمله روشاییه که برای فشن به کار میره و موهای آسیب دیده و خشک رو تبدیل به موهای صاف و و براق می کنه باعث نرم کنندگی عمیق میشه. من خودم به شخصه ترجیح میدم وقتم تو صندلی رزرو کنم. صندلی یه پلتفرم رزرواسیون آنلاین برای آرایشگاه هاست که می تونین خدمات متنوع رو با کلی تخفیف هیجان انگیز رزرو کنید.

0 لایک نظر دهید