• ziba
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23

خرید اینترنتی

10 تير 1397 | 26 نظر | 2428 بازدید

نظرتون درباره خرید اینترنتی چیه؟دی جی کالا بامیلو یا کانال های فروش لباس و پیج های اینستاگرام و... درصد رضایتتون چقدره؟

1 لایک
  • sara.vhd
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
10 تير 1397 | 01:56:35 ب.ظ

من خیلی از وسایل جهیزیه م رو از دی جی کالا خریدم قیمت لوازم خانگیش خوبه مخصوصا وقتایی که تخفیف میزنه یا کد تخفیف میده. خوبیش اینه میارن دم در خونه

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
10 تير 1397 | 02:12:41 ب.ظ

واله اصلا به درد نمیخوره..
همه عکس ها الکیه ، عکس اصل جنس رو نشون میدن یه جنس فیک میفروشن من چند بار واسه لباس و کفش دیدم اینطوریه...
لوازم دیجیتالی هم که گرون تر از بازار میدن.

1 لایک نظر دهید
  • azade
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 23
10 تير 1397 | 02:42:32 ب.ظ

من قبلاً مرتب همه وسایلامو از دیجی کالا میخریدم اما الان متوجه شدم همش جنس های معیوب و مورد دار رو میفروشه،گرون تر از بیرون هم میدن.

1 لایک نظر دهید
  • pegah
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 16
10 تير 1397 | 04:23:34 ب.ظ

لباس خیلی ریسکیه مثلا دی جی استایل که انقد گرونه آدم چرا باید ازش خرید کنه نه سایزبندی شو میشه اعتماد کرد نه اینکه معلومه به آدم میاد یا نه

0 لایک نظر دهید
  • غزل عشق
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 28
11 تير 1397 | 12:29:22 ب.ظ

من از بامیلو یه بار واسه خودم و بچه خواهرم لباس سفارش دادم سایز لباس که غیر استاندارد بود لباس ها هم ته انباری بود که پوسیده پوسیده بود من با دعوا پس دادم.
به نظرم اصلا ارزش نداره.. چون تو این مملکت جلو چشمت بهت کلک میزنن دیگه اینترنتی که بماند.

0 لایک نظر دهید
  • LiLiii
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
12 تير 1397 | 12:03:20 ب.ظ

من بیشتر از نت برگ و تخفیفان خرید اینترنتی رستوران و تئاتر تهیه میکنم.
که به نسبت خیلی خوب بوده راضی بودم.

0 لایک نظر دهید
  • نسیم77
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 27
13 تير 1397 | 02:28:17 ب.ظ

لی لی جون از نت برگ خرید کردی راضی بودی چند بار خواستم رستوران بگیرم یک شک کردم.

0 لایک نظر دهید
  • elnaz
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 79
13 تير 1397 | 04:19:04 ب.ظ

بعضی خریدارو که میدونی جنس دقیقا چیه رو میشه اینترنتی انجام داد اما یه چیزی مثل لباس رو که من هیچوقت نمیتونم ندیده بگیرم، بعضی وقتا لباس از پشت ویترینم که ببینی خوشگل بعد که میارن میبینی چه افتضاحیه! حالا ببین تو عکس و واقعیت دیگه چیه

0 لایک نظر دهید
  • سمانه ج
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 32
16 تير 1397 | 03:43:22 ب.ظ

واسه خرید لباس کانالای تلگرامی خوبن. من چندبار خرید کردم قیمتاشون خوبه سایز‌قسمتهای مختلف بدنتو بدی راهنمایی میکنن. از تعداد اعضای کانال میتونید بفهمید که مورد اعتمادن یا نه. و البته سابقشون.
دی جی کالا هم که وقتی دلار دوبرابر میشه اون جنساشو سه برابر میکنه من ازش خرید نمیکنم. تهران کالا هم خیلی‌ ناقصه. بامیلو هم خیلی بی نظمه. از نرم افزار ترب استفاده کنید هر چی میخواید بزنید تو ترب بهتون میگه کدوم فروشگاهای نتی دارن و با چه قیمت. نشان اعتماد الکترونیک داشته باشه دیگه خیالتون راحته خریدتونو انجام بدید از هرجا
زنبیل هم هزینه حمل و نقل داره من تی وی خواستم ازش‌بخرم هزینه حمل و نقل میومد روش خیلی گرون میشد

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 09:59:21 ب.ظ

سمانه جون حتما اندامت خوبه که لباس اینترنتی میخری واله من حضوری لباس میخرم وقتی میام خونه بازهم سایزش به دلم نیست یا گشاد یا تنگه ....
من تجربه خرید اینترنتی از دیجی کالا دارم که خیلی خیلی اشتباه کردم یه سری از لوازم جهیزیمو به عنوان اینکه تخفیف زده شده و شگفت انگیز شده ازش استقبال کردم اما وقتی که به یکی از دوستام گفتم منو با یه مغازه توی شوش آشنا کرد که اصلا قیمتاش قابل مقایسه نبود.تازه کانال تلگرامی هم داشت.خودش با پیک وسیله رو میاورد....
تو مملکت ما به جایی که مثلا دیجی کالا بیاد خوب کار کنه مثل سایت آمازون بشه توی دنیا... بعد یکسال که جا افتاد شروع میکنن به کلاشی و گرون کردن اجناس و جنس های ایراد دار فروختن ....

0 لایک نظر دهید
17 تير 1397 | 11:38:35 ب.ظ

من که قبلا از دیجی کالا استفاده میکردم اما الان اصلا دیگه سعی میکنم کلا اینترنتی خرید نکنم.
چون موبایل سامسونگ ازشون خریدم همش هنگ میگرد از روز اول نمیشد برنامه روش نصب کرد با اینکه من خودم مهندس آی تی هستم. هرچی باهاش ور رفتم نشد که نشد.یه هفته زنگ میزدم خدمات پس از فروش که بیان ازم پس بگیرن چون خراب هست همش بهونه میاوردن که اون مدت یه هفته ایش بگذره و از گارانتیش استفاده کنم. که من حضوری رفتم دفترشون از خجالتشون حسابی دراومدم.پشت دستمو داغ کردم که دیگه هیچی اینترنتی نخرم حتی یه چوب کبریت...

0 لایک نظر دهید
  • سحر
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 41
20 تير 1397 | 09:11:39 ق.ظ

من یه دوره ای که اصلا وقت سر خاروندن نداشتم اکثر چیزامو اینترنتی میخریدم چون دو جا کار میکردم اصلا وقت نمیکردم برم ده دقیقه بیرون راه برم چه برسه که برم خرید.
بیشتر اینترنتی خرید میکردم، حتی میوه و مواد غذایی رو از سوپری محلمون میگفتم برام میاوردن خونمون...
اما خرید حضوری یه حس دیگه است مخصوصا واسه ما خانوما قبول دارید؟!!!
خب اونموقع هم که اینطوری خرید میکردم میدونستم که به نسبت قیمت بالاتری برام میفته...
اما خب مجبور بودم و شرایطم اینطوری بود..
اما الان که شرایطم اوکی شده شاید بگم شش ماه گذشته یه خرید اینترنتی هم نداشتم.

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
26 تير 1397 | 11:24:15 ق.ظ

خرید وفروش اینترنتی الان یه شغل شده ، شماها فکر نکنید که توی تهران یا شهرهای بزرگ وقتی اراده میکنی همه چی دم دستته یه اسنپ بگیری بری بازار تخصصی هر وسیله خیلی راحت میتونی همه چی رو بگیری اما توی شهرهای کوچیک، یا روستاها وقتی اینترنتی یه وسیله ای که خیلی واجبه رو انتخاب میکنی و میخری اونا هم با پست برات میفرستن.خیلی از مردم وقتی اصطلاح خرید اینترنتی رو میشنون فوری یاد دیجی کالا میفتن، قبل از دیجی کالا هم کلی خرید و فروش اینترنتی بوده مخصوصا با تلگرام و وایبر و اینا ...
به نظرم چیز خوبیه مخصوصا واسه کسانی که وقت خرید حضوری ندارن و همینطور وقتی اون وسیله ای که میخوای در دسترست نیست.عالیه.

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
30 آذر 1397 | 11:41:34 ب.ظ

دي جي كالا حالا بد نيست ولي باميلو اصلاً خوب نبود من يه بار خريد كردم

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
30 آذر 1397 | 11:53:35 ب.ظ

عزیزم اگر عروسی به نظرم هیچ چیز رو نخر اینترنتی چون بعدا پشیمون می شی که چرا نرفتی . خرید حضوری 1 لذت دیگه ایی داره ولی اگر مجبور بودی سعی کن خییلیییی جایی که خرید می کنی ازش معتبر یاشه

0 لایک نظر دهید
  • coinextend
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
10 بهمن 1397 | 05:08:09 ب.ظ
در پاسخ به ziba
نظرتون درباره خرید اینترنتی چیه؟دی جی کالا بامیلو یا کانال های فروش لباس و پیج...

واسه خرید اینترنتی قیمت هارو مقایسه کنید و از کیفیت اجناس هم مطمئن بشید

https://coinextend.com/
0 لایک نظر دهید
  • ostadwin
  • کاربر
19 آذر 1399 | 10:26:59 ق.ظ

من از اینجا پنجره خریدم راضی بودم
<a href="https://ostadwin.com/aluminium-double-glazed-windows/">پنجره دوجداره آلومینیومی</a>

1 لایک نظر دهید
  • بهاره
  • کاربر
25 بهمن 1399 | 01:01:52 ب.ظ

خرید اینستاگرامی خیلی این روزا بیشتر مد شده چون هم راحت تر سرچ می شه هم اینکه می تونی عکس محصول و راحت ببینی من خودم پیج فروش لوازم خانگی دارم اما برای اینکه کاربرها به راحتی بتونن پیدا کنن مدیریت پیجم رو دادم به شرکت مایا پینت انجام بده چون بحث امنیت پیج ها خیلی برام مهم بود.

1 لایک نظر دهید
  • nardoban.com
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 4
20 ارديبهشت 1400 | 05:22:22 ب.ظ

وب سایت نردبان در زمینه تبلیغات و ثبت آگهی فعالیت می کند به محض ثبت آگهی دیگه منتظر تایید نمی مونی و آگهی شما در همون لحظه در صفحه اول و اصلی سایت نردبان قرار می گیرد. در حالیکه در سایتهای دیگه باید منتظر تایید بمونی و پس از تایید هم، آگهی شما در گروههای مربوطه قابل مشاهده است نه در صفحه اصلی یک ویژگی خوب سایت نردبان امکان ثبت بک لینک در آگهی ها می باشد. کسب و کارهایی که برای خود وب سایت دارند و تمایل دارند که مشتریان پس از مشاهده آگهی آنها وارد سایتشان شود می توانند از این قابلیت استفاده کنند.
تبلیغات در سایت نردبان شامل:
ثبت آگهی عادی
ثبت آگهی ویژه
ثبت آگهی بصورت بنر متحرک(گیف)
ثبت آگهی لینک دار
پذیرش آگهی بصورت بنر ثابت در صفحات سایت
و ثبت آگهی بصورت ریپورتارژ می باشد...
www.nardoban.com

2 لایک نظر دهید
11 دي 1400 | 04:40:50 ب.ظ

به نظر من برای خرید اینترنتی حتما یه سری از موارد مثل https بودن دامنه، مجوز نماد الکترونیکی که به هر سایتی داده نمیشه و فروشگاه هایی که این مجوز رو دارن لینک اون رو تو پایین ترین قسمت سایت قرار میدن که خیلی راحت میشه صحت و سقم خدمات اون فروشگاه اینترنتی رو بررسی کرد و همچنین نظرات کاربران درمورد کیفیت محصولات رو بررسی کنید که تا اطمینان خاطر بیشتری خرید کنید. در انتها پیشنهاد میکنم، اگه میخواید مشخصات و قیمت ساعت دیواری، ایستاده و لوازم دکوری مثل گرامافون ایستاده و رومیزی، رادیو شارژی و کلاسیک، تلفن کلاسیک و سلطنتی و انواع تابلو چوبی و تزیینی رو بررسی کنید حتما تو گوگل فروشگاه اینترنتی میعادتایم رو سرچ کنید و از سایت شون بازدید کنید که تمام مواردی و مجوزهایی که گفتم رو دارن و خدمات خیلی خوبی هم ارائه میدن از جمله: 10 روز مهلت تست، ضمانت سلامت و اصالت، گارانتی معتبر و ارسال رایگان

1 لایک نظر دهید
  • زهرا
  • کاربر
22 شهريور 1401 | 11:30:26 ق.ظ

لباس را ندیده سخته خرید کرد اما بعضی از وسایل را میشه اینترنتی از فروشگاه های معتبر خرید کرد مثلا محصولات گرمایشی نظیر بخاری و هیتر میتوان از سایت انرژی تهران خریداری کرد در زیر لینکشو براتون میذارم
https://www.energytehran.com/product-category/heater-energy/

1 لایک نظر دهید
  • sbfrs
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 3
03 آبان 1401 | 09:47:15 ق.ظ

سلام
من یک کتابخون نسبتا حرفه‌ای هستم. اگر درگیری کاریم زیاد نباشه، ماهی دو یا سه تا کتاب میخونم.
تقریبا ماهی 1200 صفحه کتاب.
الان میخوام نظرم رو در مورد خرید انترنتی کتاب که توی سایت 30book.com این روزا خیلی انجام میدم رو بنویسم.

اول پوینت مثبت این فروشگاه برای من که توی تهران هستم، ارسال سریعش بود. کتاب با بازه زمانی یک روزه بدستم رسید.
این بازه زمانی برای فروشگاه اینترنتی دیگه مثب دیجی کالا خیلی بیشتره...

نکته مثبت دیگه ای هم که هست، تخفیف هاشون بود. اگر کئ تخفیف داشته باشی، کتاب با چاپ قانونی رو با قیمت خیلی مناسبی تری نسبت به خرید حضوری میتونی تهیه کنی.

در کل با توجه به هرینه کمتری که نسبت به تهیه کتاب در فروش حضوری میدم و اینکه خیلی از کتاب ها تهیه کردنشون ساده نیست، هی باید بری بگردی این ور اون ور...
خرید اینترنتی رو ترجیح میدم و میپسندم. به ویژه از مجموعه ای مثل سی بوک که مطمئن و معتبره.

2 لایک نظر دهید
  • zahra
  • کاربر
24 آبان 1401 | 03:33:14 ب.ظ

بچه ها اگه میخواید خودتون فروشنده باشید و کسب و کار اینترنتی داشته باشید من سایت بیلدر رو پیشنهاد میکنم. من درخواست سفارش سایت داده بودم و یه سایت عالی و خیلی قشنگ برام طراحی کردن. آدرسشون szsitebuilder.ir

0 لایک نظر دهید
  • aboole71
  • کاربر
29 آبان 1401 | 06:58:27 ب.ظ

حتما قبل از هر جشن عب گیری کنید

<a href="https://usedoilrecycling.sahraii.com">Sahraii petro</a>
1 لایک نظر دهید
  • Parisa
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
07 بهمن 1401 | 02:55:09 ق.ظ

سلام دوستای گل منم پیج پوشاک دارم تو اینستا لباس میارم و آنلاین میفروشم هیچ کدوم از لباس ها ذره ایی ایراد ندترن و فقط باید قبل سفارش سایز بندی دقیق گفته بشه یعنی تکه از لحاظ کیفیت
اینم پیج برید یه نگا بندازید a_n_.shik@

0 لایک نظر دهید