ترفندهایی برای انتخاب سایز حلقه مناسب

ترفندهایی برای انتخاب سایز حلقه مناسب

اگر معیاری برای انتخاب سایز حلقه‌تان ندارید، با خواندن این مقاله میتوانید اطلاعات خوبی در زمینه سایز حلقه نامزدی و ازدواج بدست بیاروید.

حلقه ها از زمان های قدیم به عنوان نمادی از عشق ، افتخار و تعلق بوده اند. همانطور که میدانید شکل دایره نه شروعی دارد و نه پایانی، به همین دلیل نشان دهنده عشقی ابدی و جاویدان است. همچنین عادت در دست انداختن حلقه در انگشت دست چپ بنا به عقیده مصری ها به این دلیل بوده که یک رگ وجود دارد که انگشت چهارم دست چپ را مستقیم به قلب وصل میکند و انداختن حلقه در این انگشت نشان دهنده عشق درونی و ابدی و ارتباط آن با قلب  است.

با توجه به معنای غنی و نمادهای فراوانی که برای حلقه وجود دارد پس حلقه ها باید به نحوی انتخاب شوند که تا انتهای عمر و به مدت طولانی قابلیت استفاده داشته باشند.

به نکاتی که در زمینه سایز حلقه آورده شده دقت کنید تا حلقه ای که میخرید در همه جا و همه فصل مناسب دستتان باشد.


حلقه ای را انتخاب کنید که متناسب و راحت باشد.

اگه موقع خرید حلقه از جواهر فروشی‌ها در مورد سایز حلقه سوال کنید، به شما خواهند گفت که حلقه‌ای را انتخاب کنید که به دست انداختنش راحت و درآوردنش کمی سخت باشد. اگر حلقه ای با این ویژگی انتخاب کردید،مطمئن باشید که اندازه آن برای دست شما مناسب است و دیگر ریسک و از دست درامدن و گم شدن آن وجود ندارد.

فصل خرید را در ذهن داشته باشید.

سایز انگشتان دست در طول فصل های سال، خصوصا در دو فصل تابستان و زمستان تغییر می‌کند. . برای مثال در فصل تابستان انگشتان دست کمی متورم می شوند و از سایز معمولی و همیشگی بزرگتر خواهند بود، اما در زمستان برعکس آن اتفاق می‌افند. پس به همین دلیل باید فصل خرید را همیشه در نظر داشته باشید.

عرض حلقه را در نظر داشته باشد.

سبک زندگی و کارتان را در نظر بگیرید و براساس آن عرض حلقه مورد نظر را انتخاب کنید. بعضی حلقه ها نازکتر هستند و برای کسانی که مایل به جلب توجه نکردن حلقه‌شان هستند، مناسب ترند.

در نهایت با استفاده از جدول زیر می‌توانید سایز حلقه مناسب دستتان را انتخاب کنید:


به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت