3 نکته برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج

3 نکته برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج


بعد از اینکه حلقه نامزدتان را خریدید، زمان خریدن حلقه ازدواج هست، حلقه‌ای که یک عمر با شما است. در این مقاله به 3 نکته مهم که هنگام خرید حلقه ازدواج حتما باید به آن‌ها دقت کنید، اشاره می‌کنیم.

1- لیست کردن فاکتورهای انتخاب حلقه ازدواج

الماس یا سنگ قیمتی، پلاتینیوم یا طلا کدام یک را می‌خواهید؟

لیست‌کردن نوع و جنس حلقه‌تان ممکن است طاقت فرسا باشد اما حتما حوصله به خرج بدهید و لیست فاکتورهای مهم را دربیارید. با استایل حلقه شروع کنید: می‌خواهید حلقه‌تان یه رینگ ساده باشد یا یک حلقه تزیئنی؟ می‌خواهید جنس فلز حلقه ازدواج‌تان با حلقه نامزدی‌تان یکی باشد یا نه؟ می‌خواهید حلقه‌تان با شریک زندگی‌تان، ست (از یک نوع) باشد یا نه؟ قبل از خرید چنین سوال‌هایی رو از خودتان بپرسید تا بتوانید ریز عوامل موثر در خریدتان را تهیه کنید .

2- حلقه ازدواج و نامزدی‌تان را هم‌زمان بپسندید

اگر ترجیح می‌دهید حلقه نامزدی‌تان به سلیقه شریک زندگی‌تان باشد و همسرتان با خریدن حلقه نامزدی سورپرایزتان بکند، این نکته به درد شما نخواهد خورد، ولی اینکه بدانید همراه حلقه نامزدی‌تان چه حلقه عروسی بهتر و زیباتر دیده می‌شود، می‌تواند در تصمیم‌گیری برای خرید حلقه‌ کمک‌تان کند. برای مثال اگه حلقه نامزدی‌تان، یک حلقه منحصربفرد و تزیئنی باشد ممکن است دوست داشته باشید حلقه عروسی‌تان ساده باشد یا اصلا رینگ خالی باشد، در حالی‌که اگه حلقه نامزدی‌تان ساده باشد ممکن هست بخواهید حلقه عروسی‌تان تزیئنی باشد و در آن سنگ‌های قیمتی به کار برده شده باشد. همچنین در نظر داشته باشید که می‌خواهید حلقه نامزدی و عروسی‌تان را هم‌زمان در دست‌تان بندازید یا نه؟ اگه تصمیم دارید که حلقه عروسی‌تان را به تنهایی در دست‌تان بندازید، بهتر است حلقه‌ای رو انتخاب کنین که ساده نباشد تا در دست‌تان به خوبی به چشم بیاید.

3- هرچه زودتر جست‌وجوی حلقه‌تان را شروع کنید

وقتی‌که به یک نظر اولیه درباره نوع حلقه‌تان رسیدید، تازه جذاب‌ترین مرحله خرید حلقه شروع می‌شود: زمان خرید!

برای داشتن زمان مناسب برای خرید، دو الی سه ماه قبل‌تر از عروسی خود برای خرید حلقه عروسی اقدام کنید. در این مدت باید قیمت‌ها را بررسی کنید و دنبال حلقه‌هایی باشید که به نظرتان جذاب باشد.

علاوه بر این در نظر داشته باشید اگر حکاکی روی حلقه‌تان می‌خواهید انجام بدهید، بسته به نوعش می‌تواند تا یک ماه هم طول بکشد.به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت