بهترین تشریفات‌ عروسی در تهران

بهترین تشریفات‌ عروسی در تهران

مؤسسات بسیاری در زمینه تشریفات مجلس عروسی فعالیت می‌کنند که همه آن‌ها مدعی هستند می‌توانند بهترین مراسم را در محدوده بودجه عروس و داماد برگزار کنند. کارشناسان ما در بزمینه در این مقاله بهترین مؤسسات تشریفاتی با سوابق درخشان و مورد تایید را به شما معرفی کرده‌اند تا با خیالی آسوده به انتخاب آن‌ها اقدام کنید.
پیش‌تر در مقاله در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ ویژگی‌های اصلی یک تشریفات خوب را بیان کرده و در مقاله در عقد قرارداد با تشریفات‌ها به چه نکاتی دقت کنیم؟ نکات مهمی‌که باید در عقد قرارداد با تشریفات‌ها مورد توجه قرار دهید، ذکر کرده ایم. در ادامه به بیان معیارهایی که تیم بزمینه در انتخاب بهترین تشریفات‌ها در نظر گرفته اند خواهیم پرداخت، سپس بهترین مؤسسات تشریفاتی را معرفی خواهیم کرد.

1-    خدمات ارائه شده فراتر از هزینه دریافتی است.

این که قیمت منوهای ارائه شده توسط یک موسسه تشریفاتی کمتر از دیگری باشد معیار مناسبی برای برتری مؤسسه اولی نسبت به دومی ‌نیست. کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت، هردو باید هم زمان سنجیده شود. برای مثال ممکن است منوی پایه یک تشریفات هشتاد هزار تومان باشد در حالی که کیفیت برگزاری مجلس توسط این تشریفات در حد نفری شصت هزار تومان باشد اما در مقابل، منوی تشریفات دیگری 250 هزار تومان باشد ولی کیفیت برگزاری مراسم توسط این تشریفات فراتر از این مبلغ باشد. بنابراین قیمت منو مبنای درستی برای خوب یا بد بودن یک تشریفات نیست. بلکه باید در محدوده بودجه خود به دنبال بهترین تشریفات بگردید.

2-    با صاحبین مشاغل ارتباط خوبی دارند.

یک موسسه تشریفاتی خوب با باغ‌ها و سالن‌های متنوعی در ارتباط است و می‌تواند آن‌ها را به عروس دامادها معرفی کند. ارتباط خوب مدیر تشریفات با مدیریت باغ سبب هماهنگی بیشتر و جلوگیری از اختلافات احتمالی بین مدیریت باغ و موسسه تشریفاتی می‌شود. این قبیل مشکلات گریبانگیر آقا داماد است که اگر تشریفات دارای باغ اختصاصی باشد چنین مسائلی به کلی برطرف خواهد شد.
علاوه‌ بر این مدیریت تشریفات با آتلیه‌ها، گروه‌های موزیک و سایر مشاغل باید ارتباط و هماهنگی خوبی داشته باشد تا هم در انتخاب دست بازتری داشته باشید هم یک مراسم هماهنگ رقم بزنید.

3-    نحوه برخورد مهماندارها و مدیریت دوستانه است.

در یک تشریفات عالی نه تنها نحوه پذیرایی مهماندارها و مدیریت مراسم خوب است بلکه رفتار آن‌ها با مهمانان و عروس و داماد بسیار دوستانه می‌باشد. علاوه بر این، نحوه پوشش مهماندارها یک‌دست و درخور یک عروسی باشکوه است.

4-    امکانات مدنظر شما را داراست.

با توجه به بودجه‌ای که برای عروسی در نظر گرفته‌اید، مواردی را برای پذیرایی و دیزاین در نظر خواهید گرفت. تشریفاتی که انتخاب می‌کنید باید بتواند انتظارات شما را در زمینه امکانات فراهم کند. میز برش کیک مخصوص، تزئینات ورودی، امکانات دیزاین سالن و.... مواردی است که باید مطمئن شوید تشریفات منتخب شما از پس آن‌ها بر می‌آید.
در ادامه به معرفی بهترین مؤسسات تشریفاتی تهران خواهیم پرداخت.

تشریفات مجیدیان

محمد مجیدیان مدیریت مؤسسه تشریفاتی مجیدیان به همراه تیم مجرب خود در باغ تالار اختصاصی موگه با اجرای یک مراسم عروسی باشکوه مهمانان هر عروس و دامادی را شگفت‌زده خواهد کرد. باغ تالار موگه واقع در شهریار دارای یک سالن به ظرفیت 500 نفر و پارکینگی با ظریفیت 500 اتومبیل می‌باشد. در این باغ، سالنی جهت بازی کودکان حاضر در مراسم و اتاق عقد مجزا از سالن اصلی برای برگزاری مراسم عقد وجود دارد.

تشریفات ملل

باغ تالار والا یکی از زیباترین باغ تالارهای عروسی، به تشریفات مجرب و حرفه‌ای ملل اختصاص دارد. بدون شک باغ تالاری مانند والا با دیزاین فوق‌العاده مؤسسه ملل تا سال‌های متمادی زبانزد مهمانان شما خواهد شد. جناب آقای عزیزی، مدیریت تشریفات ملل، با انتخاب بهترین‌ها در گروه‌های مختلف عروسی و گردآوری آن‌ها و البته با مدیریت قوی سبب‌ساز تیم تشریفات ملل شده‌اند. انتخاب تشریفات ملل و برگزاری مراسم در باغ تالار باشکوه والا انتخابی هوشمندانه خواهد بود چرا که در نهایت یک عروسی بی‌نظیر و با هماهنگی کامل را برگزار خواهید کرد.

تشریفات الیاس

یکی از مؤسساتی که حتی برای افرادی که اطلاعاتی در باب مسائل مربوط به عروسی ندارند نام‌آشناست، تشریفات الیاس است. اگر هدف شما از یک مراسم عروسی خوب، یک مجلس باشکوه، لوکس و مجلل است تیم تشریفات الیاس را از یاد نبرید. با مراجعه به دفتر این موسسه می‌توانید نمونه کارهای لوکس این تیم را شاهد باشید.

تشریفات یاکند

مؤسسه تشریفات یاکند با سابقه ای درخشان توانسته نام خوبی در بین عروس و دامادهای گذشته از خود بر جا بگذارد. در صورت انتخاب این مؤسسه امکان عقد قرارداد با بسیاری از باغ تالارهای داخل و اطراف تهران برای شما وجود دارد. تیم طراحی و دیزاین تشریفات یاکند متشکل از یک گروه حرفه‌ای می‌باشند که خلاقیت زیادی در اجرای تزئینات مجالس به کار می‌برند.

تشریفات قریشی

مؤسسه تشریفاتی قریشی با باغ تالار اختصاصی الماس واقع در گرمدره تهران آمادگی برگزاری یک مراسم به یادماندنی را دارد. گروه غذایی قریشی همواره میزبان مراسم‌ها و سمینارهای مهم بوده است و از این جهت در خوش‌نامی ‌بی‌همتاست.

تشریفات پیانو

مؤسسه تشریفاتی پیانو با مدیریت بی‌نظیر جناب آقای حاج حسینی همواره مورد انتخاب عروس و دامادهای مشکل‌پسند بوده است. تشریفات پیانو با دراختیار داشتن آشپزخانه تخصصی، ظروف، میز و صندلی اختصاصی و منحصر به فرد با همراهی تیم مجرب و خوش‌نامش آماده برگزاری مجالس در باغ تالارهای موجود در نقاط مختلف تهران  می‌باشد.

تشریفات ستاره طلایی  

تشریفات ستاره طلایی برگزار کننده انواع مراسم تولد کودک و بزرگسال، مراسم نامزدی، عقد و عروسی در بهترین و زیباترین مکان ها و با بالاترین سطح خدمات رسانی می باشد. سبک های مدرن و جدید دکوراسیون مانند سبک روستیک و بوهو از جمله تخصص های تشریفات ستاره طلایی می باشد. اجرای هر گونه دکوراسیون مطابق با ژورنال های خارجی و جدیدترین مدل های روز را با آسودگی خاطر می توانید به تشریفات ستاره طلایی بسپارید. گل آرایی، منوی غذایی خوشمزه و با کیفیت و متنوع، باغ تالارهای شیک و لاکچری و سایر خدمات مربوط به مراسم، همگی در تشریفات ستاره طلایی با بهترین و به روز ترین متد دنیا و با در نظر گرفتن سطح بودجه مطلوب انجام می پذیرد. با تشریفات ستاره طلایی رویای شما برای برگزاری یک عروسی فاخر و با شکوه رویایی دست یافتنی خواهد بود.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت