جشن عروسی، نامزدی یا تولد در پیش دارید؟

چک لیست، مدیریت هزینه و کارت دعوت آنلاین شما با بزمینه

بهترین آرایشگاه‌های مردانه در تهران

بهترین آرایشگاه‌های مردانه در تهران

در زمان‌های قدیم فقط عروس خانمها به دنبال آراستگی و رسیدگی به ظاهر خود بودند و آقا دامادها تنها با پوشیدن یک لباس درخور، در کنار عروس قرار می‌گرفتند. اما امروزه وضع فرق کرده است. خصوصا در سال‌های اخیر کارهای مربوط به پیرایش مو و گریم داماد کمتر از عروس خانم نیست. آقای داماد اگر به گریم خود اهمیت ندهد، در مقابل دوربین، در کلیپ و عکس‌ها، بین مهمانان و مهمتر از همه در کنار عروس خانم با آن میکاپ و لباس، صورتی بی حال و ظاهری آشفته خواهد داشت. از این رو پیدا کردن یک آرایشگاه داماد حرفه ای نه تنها کم اهمیت‌تر از آرایشگاه عروس خانم نیست بلکه به همان اندازه مهم است.
در این مقاله کارشناسان ما در تیم بزمینه با ذکر معیارهای در نظر گرفته شده، تعدادی از بهترین سالن‌های داماد در سطح شهر تهران را معرفی کرده اند تا به آقا داماد‌هایی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند در پیدا کردن یک گریمور حرفه ای کمک کرده باشند.

گریم داماد نه آرایش عروس!

باید سالنی را پیدا کنید که داماد را آرایش نکند. بعضی از آقا داماد‌ها در شب عروسی با لایه ای از کرم پودر و چهره ای آرایش شده در مراسم ظاهر می‌شوند که اصلا شایسته یک داماد نیست. گریمور حرفه ای علاوه بر آن که عیوب چهره را می‌پوشاند باید مراقب باشد داماد را مانند بانوان آرایش نکند و فقط زیبایی های خدادادی وی را پررنگتر کرده و عیوب چهره را بپوشاند.

محل قرار گیری سالن

آقا داماد در روز عروسی مشغله‌های زیادی دارد. باید به بسیاری از امور مانند گرفتن دسته گل و تزئین ماشین رسیدگی کند. از این رو مهم است که سالن داماد نزدیک به سالن عروس خانم و گل فروشی باشد تا وقت گرانبهای او در روز به آن مهمی در مسیر و ترافیک هدر نشود.

اخلاق گریمور

گریمور باید خوش اخلاق باشد تا بتواند با رفتار و برخورد خوب انرژی مناسب را به داماد منتقل کند. از این رو در انتخاب سالن آقا داماد به برخورد پرسنل توجه کنید تا خدایی نکرده در روز عروسی با مشکل خاصی مواجه نشوید.

یک تجربه قبل از عروسی!

بد نیست پیش از مراسم یک بار برای کوتاهی مو یا استفاده از خدمات پوست و مو آرایشگر خود را تست کنید و ببینید آیا به نظر شما اهمیت می‌دهد یا خیر. به این ترتیب هم با اخلاق او آشنا می‌شوید هم می‌بینید که مطابق سلیقه شما کار می‌کند یا خیر.

خدمات آرایشگاه‌های داماد چه چیزهایی هستند؟

تیم بزمینه با صحبت‌هایی که با سالن‌های تخصصی داماد داشته است و با توجه به تجربه‌های دامادهای گذشته خدمات سالن‌های تخصصی داماد را شامل خدمات پاکسازی، کوتاهی اصلاح و گریم می‌داند. البته تمیز کردن ناخن هم در لیست یک سری از سالن‌ها وجود دارد که در صورت تمایل آقا داماد، این خمات را نیز ارائه می‌دهند. بهترین آرایشگاه‌های مردانه در تهران

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین سالن‌های تخصصی و آرایشگاه‌های داماد می‌پردازیم.

سالن پرستیژ

سالن داماد پرستیژ به مدیریت آلبرت در دو شعبه واقع در غرب تهران، خیابان پیامبر و شمال تهران، محدوده ولنجک خدمات تخصصی داماد را ارائه می‌دهد. خدمات پاکسازی صورت و ماسک‌های آماده سازی پوست در این سالن در چند نوبت برای داماد انجام می‌شود تا پوست شفافیت لازم را داشته باشد و آمادگی یک گریم حرفه‌ای را به دست آورد. تست مدل مو دو روز پیش از مراسم بر روی داماد انجام می‌شود تا استرس روز عروسی او کم شود. علاوه بر این در صورتی که منوی وی آی پی این سالن را انتخاب کنید گریمور همراه با شما فرستاده می‌شود تا در طول مراسم و فیلمبرداری در کنار شما باشد، مدل موهای شما را تغییر دهد یا در صورت ایجاد اشکال در گریم آن را درست کند.

سالن دیپلمات

سالن دیپلمات به مدیریت آقای‌هاشملو در محدوده شهرک غرب قرار دارد. آقای هاشملو را می‌توان از قدیمی‌ترین و معتبرترین افراد در زمینه گریم تخصصی داماد در نظر گرفت. ماسک‌هایی که برای داماد در این سالن استفاده می‌شود آقا دامادها را حتی پس از مراسم مشتری پر و پا قرص دیپلمات می‌سازد. برای هر مراسم حدود سه بار مراجعه برای هر داماد الزامی است تا کار تخصصی گریم از پایه درست انجام شود. آقای هاشملو برای دامادهای با موی کم پشت کاری کمتر از معجزه انجام نمی‌دهد.

سالن آسبهترین آرایشگاه‌های مردانه در تهران

سالن آس با مدیریت محمد کاشانی واقع در تهرانپارس به فعالیت تخصصی در حوزه گریم داماد می‌پردازد. تیم حرفه ای و متخصص آس آقا داماد را در طول مراسم از صبح تا شب همراهی می‌کنند تا نگرانی‌های آقا داماد را از این بابت از بین ببرند. تخصص و تجربه دو عاملی است که تیم آس را در این راستا به موفقیت رسانده است.

سالن کاماتیبهترین آرایشگاه‌های مردانه در تهران

سالن کاماتی به مدیریت آقای مهدی ژاله‌پرور در فرمانیه واقع شده است. این سالن مخصوص دامادهایی است که به استیل و ظاهر خود در شب عروسی اهمیت می‌دهند. تیم مجرب کاماتی با انواع روش‌های حرفه‌ای پاکسازی پوست و گریم صورت پذیرای آقا دامادهاست. خدمات مو و ناخن را می توان در لیست خدمات داماد این سالن مشاهده کرد. محصولات استفاده شده در این سالن از بهترین برندها است که با دیدن این محصولات می‌توانید از کیفیت گریم صورت خود مطمئن باشید.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
لینک این مطلب :
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت