جشن عروسی، نامزدی یا تولد در پیش دارید؟

چک لیست، مدیریت هزینه و کارت دعوت آنلاین شما با بزمینه

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های عروسی شما که در تمام مدت عروسی همراه میهمانان شماست و می‌تواند به تنهایی میزان هیجان و لذت میهمانان را در عروسی شما تعیین کند، گروه موسیقی عروسی است.

نکات ذیل را در انتخاب گروه موسیقی در نظر بگیرید.

قبل از انتخاب گروه موسیقی، تعریف دوستان و آشنایان را درباره آنها بشنوید و حتی پیش از مراسم خودتان به مراسمی که آنها اجرا می‌کنند بروید. همچنین حتما به نوع برخورد، اخلاق و شخصیت گروه و سرپرست آن توجه کنید.

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

سلایق موسیقی میهمانانتان را در نظر بگیرید و با توجه به آنها گروه موسیقی‌تان را انتخاب کنید. جمع‌های جوانان به دی‌جی و آهنگ‌های پاپ علاقه دارند، بعضی به گروه‌های سنتی (بخصوص اگر میانسال باشند)، بعضی‌ها دف‌زن را می‌پسندند و ... .

گزینه‌ها برای اجرای موسیقی عروسی بسیار متنوع هستند. می‌توانید سیستم‌های صوتی اجاره کنید و سی‌دی آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را در عروسی‌ پخش کنید. می‌توانید فقط یک دی‌جی یا نوازنده ارگ را به عروسی‌تان دعوت کنید و یا می‌توانید یک گروه موسیقی بزرگ را با سازهای متنوع انتخاب کنید و از آنها بخواهید عروسی‌تان را تا جایی که می‌توانند گرم کنند.

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

اگر می‌خواهید هزینه‌های عروسی‌تان را در زمینه گروه موسیقی کاهش دهید، می‌توانید از د‌ی‌جی استفاده کنید. دی‌جی‌ها دستگاه پخش آهنگ دارند و اگر بخواهید، از سیستم نورپردازی هماهنگ با آن هم استفاده می‌کنند.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
لینک این مطلب :
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت

مهیار | 1397 مهر 09


معمولا تو عروسی های تو ایران، خیلی کم موسیقی زنده با ساز اجرا میکنن. همش یا پلی بکه یا آهنگای الکترونیکی و روش میخونن. اگه همه اش با ساز اجرا میشد، خیلی جذاب تر بود

مهسا | 1397 مهر 23


اتفاقا به نظر من مراسمی که دی جی اونم دی جی های با انرژی و شاد توشون حضور دارند قشنگ تر میشه و خیلی خوب برگزار میشه