5 نکته در خصوص انتخاب سرویس طلا یا جواهر

5 نکته در خصوص انتخاب سرویس طلا یا جواهر

     چنانچه ایده ای در رابطه با انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروسی خود ندارید، این نکات می تواند به شما در انتخابتان کمک کند.

در انتخاب اندازه آن افراط نکنید.

اولین نکته در انتخاب سرویس طلا این است که خیلی بزرگ و چشمگیر نباشد. حواستان باشد که نباید سرویس طلای شما بیشتر از شما در جشن عروسیتان بدرخشد.

می‌توانید سرویس خود را با لباستان ست کنید.

  • اگر در مورد رنگ سرویس خود بین طلای زرد و سفید دو دل هستید، از راهنمای ذیل استفاده کنید.
  • اگر لباس شما سفید است، طلای سفید جلوه بیشتری خواهد داشت.
  • اگر لباستان رنگ کرم، شیری یا شکری است، از سرویس طلای زرد استفاده کنید.
  • اگر رنگ لباستان قرمز یا صورتی است، می‌توانید از رنگ رزگلد و یا سرویس طلای سه رنگ استفاده کنید.

 یقه لباس خود را هنگام انتخاب سرویس طلا یا جواهر مد نظر قرار دهید.

  • یقه لباس شما نقش مهمی در زیبایی لباس و سرویس انتخابیتان دارد. بنابراین بعد از تهیه لباس و یا در نظر گرفتن مدل لباس مورد نظرتان، می‌توانید سرویس خود را با توجه به یقه لباستان انتخاب کنید.
  • اگر یقه لباس شما، یقه دلبری و یا دکلته است، برای اینکه نگاه‌ها به‌سوی لبخند شما باشد، از گردنبند کوتاه استفاده کنید. همچنین در این مدل لباس‌ها می‌توانید از گردنبند استفاده نکنید و فقط از گوشواره‌های آویز بلند استفاده کنید. موهایتان را باز بگذارید و روی شانه‌هایتان بریزید و با چند گل طبیعی آن را بیارایید. همچنین در این حالت حتما از دستبند یا النگو هم استفاده کنید.
  • چنانچه یقه لباس عروس شما V شکل است، از گردنبند آویز استفاده کنید و با گوشواره کوچک و یا آویز بسته به مدل شینیون موهایتان ست کنید.

خود را با سرویس طلا نپوشانید.

اگر تصمیم‌گیری در مورد سرویس طلا، حتی سخت‌تر از خرید لباس عروسی است و هزینه بالایی می‌خواهید صرف آن کنید، وقت زیادی برای جستجو در مورد مدل‌های مختلف آن تخصیص دهید. به‌جای یک سرویس طلای بزرگ و سنگین، یک قطعه جواهر زیبا و یا یک قطعه الماس می‌تواند بسیار باشکوه جلوه کند.

خودتان باشید.

مهم‌ترین معیار برای انتخاب سرویس طلای مناسب و هماهنگ با لباس عروسیتان، این است که انتخاب شما باید انعکاس‌دهنده خود واقعیتان باشد. بنابراین هر مدلی را که خودتان دوست دارید و با آن راحت هستید انتخاب کنید. به‌عنوان مثال، اگر فکر می‌کنید یک سرویس کامل عروسی اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد، حتما آن را تهیه کنید و مطمئن باشید که آن بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت